MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki wyborów 2024 - sejmik województwa dolnośląskiego (okręg nr 1). Jak głosowano w twoim regionie?

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wybory - wyniki głosowania do sejmiku województwa dolnośląskiego (okręg nr 1)
Wybory - wyniki głosowania do sejmiku województwa dolnośląskiego (okręg nr 1) Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, jak wygląda skład sejmiku województwa dolnośląskiego. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy okręgu nr 1 i kto zdobył mandaty. Poniżej prezentujemy rezultaty głosowania.

Wyniki wyborów do sejmiku województwa dolnośląskiego z okręgu nr 1

Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa dolnośląskiego z okręgu nr 1.

Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KRZYŻANOWSKI Marcin Rafał: pozycja 1 : 2,2% (51 417 głosów)
    • CALIŃSKA-MAYER Małgorzata Maria: pozycja 2 : 2,2% (51 417 głosów)
    • DULSKA Irena: pozycja 3 : 2,2% (51 417 głosów)
    • JAREMKO Zbigniew: pozycja 4 : 2,2% (51 417 głosów)
    • ORZEŁ Maciej Władysław: pozycja 5 : 2,2% (51 417 głosów)
    • ŚWITAŁA Agnieszka Maria: pozycja 6 : 2,2% (51 417 głosów)
    • ROGALA Jan: pozycja 7 : 2,2% (51 417 głosów)
    • NOWAKOWSKI Leszek Zygmunt: pozycja 8 : 2,2% (51 417 głosów)
    • MICHALSKA Teresa Anna: pozycja 9 : 2,2% (51 417 głosów)
    • JAROCH Andrzej Stanisław: pozycja 10 : 2,2% (51 417 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:

    • LUDKOWSKI Piotr: pozycja 1 : 0,61% (14 290 głosów)
    • KRÓL Tomasz: pozycja 2 : 0,61% (14 290 głosów)
    • KUTRZEBA Michał Tadeusz: pozycja 3 : 0,61% (14 290 głosów)
    • STASYSZYN Marcin Grzegorz: pozycja 4 : 0,61% (14 290 głosów)
    • BRZEZIŃSKA Olga Anna: pozycja 5 : 0,61% (14 290 głosów)
    • KRÓL Jakub: pozycja 6 : 0,61% (14 290 głosów)
    • ŁUC Marta Justyna: pozycja 7 : 0,61% (14 290 głosów)
    • TUDUJ-SŁOBODZIAN Anna: pozycja 8 : 0,61% (14 290 głosów)
    • PIOTROWSKA Katarzyna Sylwia: pozycja 9 : 0,61% (14 290 głosów)
    • DULĘBA Przemysław Marcin: pozycja 10 : 0,61% (14 290 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • ZAWADA Adam Władysław: pozycja 1 : 1,08% (25 251 głosów)
    • HOŁOWNIA-TWARDOWSKA Karolina: pozycja 2 : 1,08% (25 251 głosów)
    • HUSKOWSKI Stanisław Tadeusz: pozycja 3 : 1,08% (25 251 głosów)
    • RADZISZEWSKA Katarzyna: pozycja 4 : 1,08% (25 251 głosów)
    • MOTYKA Tomasz Marek: pozycja 5 : 1,08% (25 251 głosów)
    • MATUSZ-PROTASIEWICZ Piotr: pozycja 6 : 1,08% (25 251 głosów)
    • SOCHA-SOBCZAK Weronika Anna: pozycja 7 : 1,08% (25 251 głosów)
    • RÓŻYCKI Dariusz Andrzej: pozycja 8 : 1,08% (25 251 głosów)
    • OKIPNA Ilona Małgorzata: pozycja 9 : 1,08% (25 251 głosów)
    • SMAL Tomasz: pozycja 10 : 1,08% (25 251 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • STOŻEK Marta Magdalena: pozycja 1 : 1,01% (23 682 głosów)
    • KESSLER Ryszard Stefan: pozycja 2 : 1,01% (23 682 głosów)
    • LUBINIECKA-RÓŻYŁO Katarzyna Elżbieta: pozycja 3 : 1,01% (23 682 głosów)
    • KOWALCZYK-DERLĘGA Anna Danuta: pozycja 4 : 1,01% (23 682 głosów)
    • LANGE Grażyna Krystyna: pozycja 5 : 1,01% (23 682 głosów)
    • AUGUSTYŃSKI Iwo Piotr: pozycja 6 : 1,01% (23 682 głosów)
    • KOPACZ Magdalena Dorota: pozycja 7 : 1,01% (23 682 głosów)
    • MAKÓWKA Aleksander Michał: pozycja 8 : 1,01% (23 682 głosów)
    • JABŁOŃSKI Maciej: pozycja 9 : 1,01% (23 682 głosów)
    • KUTROWSKA Barbara Elżbieta: pozycja 10 : 1,01% (23 682 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • PIECHOTA Sławomir Jan: pozycja 1 : 4,02% (94 103 głosów)
    • JĘDRACHOWICZ Mateusz Paweł: pozycja 2 : 4,02% (94 103 głosów)
    • GRANOWSKA Renata Małgorzata: pozycja 3 : 4,02% (94 103 głosów)
    • PIASECKA Magdalena: pozycja 4 : 4,02% (94 103 głosów)
    • WŁODARCZYK Monika: pozycja 5 : 4,02% (94 103 głosów)
    • DRAGAN Szymon Feliks: pozycja 6 : 4,02% (94 103 głosów)
    • STASZEWSKI Waldemar Zbigniew: pozycja 7 : 4,02% (94 103 głosów)
    • ŻAK Adriana: pozycja 8 : 4,02% (94 103 głosów)
    • ADAMCEWICZ Marcin: pozycja 9 : 4,02% (94 103 głosów)
    • CHARŁAMPOWICZ Jarosław: pozycja 10 : 4,02% (94 103 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:

    • MAJ Krzysztof Mariusz: pozycja 1 : 0,82% (19 191 głosów)
    • TYRALSKA Gaja Gabriela: pozycja 2 : 0,82% (19 191 głosów)
    • PARUS Paweł Jacek: pozycja 3 : 0,82% (19 191 głosów)
    • ROSIŃCZUK Joanna Stanisława: pozycja 4 : 0,82% (19 191 głosów)
    • FERBER Andrzej Robert: pozycja 5 : 0,82% (19 191 głosów)
    • NOWAKOWSKI Michał Krzysztof: pozycja 6 : 0,82% (19 191 głosów)
    • ROMANIUK Magdalena Gabriela: pozycja 7 : 0,82% (19 191 głosów)
    • CIEŚLIK Amelia Małgorzata: pozycja 8 : 0,82% (19 191 głosów)
    • ZEGAN Maciej Adam: pozycja 9 : 0,82% (19 191 głosów)
    • ZDROJEWSKA Ewa Anna: pozycja 10 : 0,82% (19 191 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:

    • BURNECKA Małgorzata Dominika: pozycja 1 : 0,21% (4 906 głosów)
    • RAŃDA Paweł Rafał: pozycja 2 : 0,21% (4 906 głosów)
    • CAPUTA Helena Jolanta: pozycja 3 : 0,21% (4 906 głosów)
    • KOCIK Wojciech: pozycja 4 : 0,21% (4 906 głosów)
    • KOBUS Beata: pozycja 5 : 0,21% (4 906 głosów)
    • TEKLIŃSKI Michał Paweł: pozycja 6 : 0,21% (4 906 głosów)
    • MURASZKOWSKA Marta Małgorzata: pozycja 7 : 0,21% (4 906 głosów)
    • SUŚ Paweł Jacek: pozycja 8 : 0,21% (4 906 głosów)
    • PISZCZEK Małgorzata Elżbieta: pozycja 9 : 0,21% (4 906 głosów)
    • ZALEWSKI Marek Krzysztof: pozycja 10 : 0,21% (4 906 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW:

    • KAUS Tomasz Ignacy: pozycja 1 : 0,02% (463 głosów)
    • STOKŁOSA Zbigniew: pozycja 2 : 0,02% (463 głosów)
    • KOPEĆ Ewelina: pozycja 3 : 0,02% (463 głosów)
    • KOWALSKA Urszula Zofia: pozycja 4 : 0,02% (463 głosów)
    • KACZMAREK Antoni: pozycja 5 : 0,02% (463 głosów)
    • SUCHORZEWSKA Agnieszka Alicja: pozycja 6 : 0,02% (463 głosów)
    • TEODORU Agnieszka Anna: pozycja 7 : 0,02% (463 głosów)
    • GIERMANOWICZ Krzysztof: pozycja 8 : 0,02% (463 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:

    • KAPUŚCIK Wojciech: pozycja 1 : 0,05% (1 286 głosów)
    • WAWRZYNOWICZ Paweł Kordian: pozycja 2 : 0,05% (1 286 głosów)
    • WASZKEL Iwona: pozycja 3 : 0,05% (1 286 głosów)
    • RACŁAWSKA Katarzyna: pozycja 4 : 0,05% (1 286 głosów)
    • RYBARCZYK Barbara Agata: pozycja 5 : 0,05% (1 286 głosów)

Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wroclaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto