Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Oleśnica
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Bożena Anna Ławska
40
(0,27%)
-
3
Tomasz Gazda
62
(0,42%)
-
1
Michał Tadeusz Karaś
794
(5,40%)
-
8
Patryk Piotr Kopeć
26
(0,18%)
-
2
Jadwiga Swoboda
178
(1,21%)
-
7
Klaudia Łacna
51
(0,35%)
-
6
Damian Mateusz Niefej
20
(0,14%)
-
4
Adam Kowalczyk
61
(0,41%)
-
9
Patrycja Ewa Piec
34
(0,23%)
-
10
Wiesław Migdał
61
(0,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Ewa Kubik
369
(2,51%)
-
5
Tomasz Kamil Jaszczyszak
114
(0,78%)
-
3
Tomasz Antoni Kołaciński
669
(4,55%)
-
2
Sebastian Lelas
324
(2,20%)
-
4
Alicja Krystyna Najmrodzka
266
(1,81%)
-
7
Tomasz Marcin Idziorek
198
(1,35%)
-
9
Halina Anna Pawłowska
99
(0,67%)
-
10
Andrzej Krzysztof Orłowski
169
(1,15%)
-
8
Zbigniew Wojciech Smołuch
71
(0,48%)
-
1
Wioletta Jadwiga Efinowicz
1 574
(10,71%)
KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU
-
2
Jerzy Urban
74
(0,50%)
-
7
Elżbieta Janina Sperzyńska
41
(0,28%)
-
8
Magdalena Anna Słowińska
31
(0,21%)
-
5
Przemysław Damian Plaskota
53
(0,36%)
-
6
Mariusz Gerard Paris
29
(0,20%)
-
4
Lilia Maria Gabińska
49
(0,33%)
-
1
Artur Konrad Konieczny
272
(1,85%)
-
9
Renata Teresa Bugiel
32
(0,22%)
-
10
Agnieszka Pawłowska
121
(0,82%)
-
3
Marcin Staszak
30
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Kazimierz Gębuś
602
(4,09%)
-
1
Zdzisława Maria Jakimiec
1 008
(6,86%)
-
4
Halina Anna Dzięgło
274
(1,86%)
-
3
Piotr Stanisław Karasek
1 255
(8,54%)
-
5
Adam Stanisław Jednoróg
465
(3,16%)
-
6
Piotr Paweł Śliwka
199
(1,35%)
-
7
Urszula Garncarek
112
(0,76%)
-
8
Jerzy Jan Kulak
120
(0,82%)
-
10
Witold Stanisław Michta
235
(1,60%)
-
9
Urszula Katarzyna Kołodziej
228
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY POWIATU OLEŚNICKIEGO
-
3
Waldemar Marian Mieszała
328
(2,23%)
-
1
Adam Andrzej Horbacz
1 410
(9,59%)
-
2
Maria Susidko
1 243
(8,46%)
-
9
Monika Elżbieta Drobyszewska
37
(0,25%)
-
6
Małgorzata Stanisława Borowik
188
(1,28%)
-
5
Maria Jolanta Kaczmarek-Łysek
133
(0,90%)
-
8
Beata Mirosława Surdej
254
(1,73%)
-
7
Bartosz Jan Kraska
47
(0,32%)
-
10
Wojciech Tadeusz Salik
395
(2,69%)
-
4
Jarosław Jan Musiałek
256
(1,74%)
Okręg 2
Gmina Oleśnica
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Alfred Czesław Nosal
119
(2,39%)
-
2
Anna Edyta Niefej
33
(0,66%)
-
3
Malwina Janik
44
(0,88%)
-
4
Jerzy Feliks Bestry
23
(0,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Danuta Żyszkiewicz
147
(2,96%)
-
1
Jarosław Polański
1 130
(22,72%)
-
3
Ewa Katarzyna Bugaj
114
(2,29%)
-
4
Stefania Krzemińska
108
(2,17%)
-
5
Andrzej Bolesław Prus
101
(2,03%)
KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU
-
1
Marek Nikody
99
(1,99%)
-
2
Beata Bogusława Raczkowska
99
(1,99%)
-
3
Andrzej Krzysztof Biegański
85
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Szewczyk
59
(1,19%)
-
3
Wojciech Jan Giemza
78
(1,57%)
-
1
Dominik Damian Kulczak
252
(5,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Anna Elżbieta Kępa
863
(17,35%)
-
3
Justyna Małgorzata Matyszkiewicz
214
(4,30%)
-
2
Wiesław Józef Podczaszyński
229
(4,60%)
-
4
Jacek Janusz Zawiślak
163
(3,28%)
-
5
Dawid Olejarczyk
80
(1,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY POWIATU OLEŚNICKIEGO
-
3
Monika Iwona Małobęcka
197
(3,96%)
-
1
Dariusz Piotr Rzepka
524
(10,53%)
-
4
Agnieszka Jolanta Szachidewicz
41
(0,82%)
-
2
Marcin Sylwester Ilski
128
(2,57%)
-
5
Wioleta Iwona Cołta
44
(0,88%)
Okręg 3
Gmina Dobroszyce, Miasto i Gmina Twardogóra
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Katarzyna Joanna Szczepaniak
189
(2,45%)
-
3
Romuald Ryszard Szlucko
21
(0,27%)
-
4
Barbara Orłowska
48
(0,62%)
-
2
Henryk Łukasiewicz
43
(0,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Renata Wewiór
141
(1,83%)
-
1
Jan Kazimierz Dżugaj
2 227
(28,90%)
-
2
Edward Andrzej Podczaszyński
338
(4,39%)
-
3
Elżbieta Jolanta Gorzelańczyk
69
(0,90%)
-
5
Leszek Józef Żerebecki
92
(1,19%)
-
6
Marta Miriam Obiegło
109
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU
-
1
Maria Konarzewska
90
(1,17%)
-
2
Mirosław Jan Noga
125
(1,62%)
-
3
Alicja Grabczyńska
45
(0,58%)
-
4
Agnieszka Gnap
79
(1,03%)
-
5
Jakub Sania
97
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Ewa Irena Gajewska
80
(1,04%)
-
1
Krzysztof Radosław Kaszczyszyn
106
(1,38%)
-
2
Grażyna Muzyka-Wychowaniec
74
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Alojzy Józef Kulig
1 194
(15,49%)
-
2
Leszek Józef Waluk
377
(4,89%)
-
3
Halina Grzybek
306
(3,97%)
-
4
Urszula Monika Maleszka
225
(2,92%)
-
5
Anna Maria Piotrowska-Kiełb
56
(0,73%)
-
6
Krzysztof Obiegło
148
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY POWIATU OLEŚNICKIEGO
-
1
Kazimierz Płaksej
698
(9,06%)
-
4
Ewa Genowefa Włusek
141
(1,83%)
-
3
Aleksandra Szczepanik
118
(1,53%)
-
5
Aleksandra Dwornikowska
94
(1,22%)
-
6
Leszek Kierkicz
154
(2,00%)
-
2
Zdzisław Michał Kuc
222
(2,88%)
Okręg 4
Miasto i Gmina Międzybórz, Miasto i Gmina Syców
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Dorota Mech
10
(0,12%)
-
2
Waldemar Piotr Podyma
56
(0,66%)
-
1
Paweł Artur Kosiński
210
(2,46%)
-
4
Anna Martyna Kupczyk
14
(0,16%)
-
3
Wiesław Józef Kapica
380
(4,45%)
-
7
Piotr Rosiek
91
(1,07%)
-
5
Agnieszka Foryś
22
(0,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marcin Gręda
728
(8,53%)
-
2
Andrzej Filipiak
313
(3,67%)
-
3
Jerzy Ceglecki
322
(3,77%)
-
4
Beata Jagodzińska
318
(3,73%)
-
5
Tomasz Chowański
195
(2,29%)
-
6
Marta Magdalena Sonnek
133
(1,56%)
-
7
Beata Sylwia Kawa-Duś
163
(1,91%)
KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU
-
5
Michał Karol Kiecka
80
(0,94%)
-
1
Andrzej Kowalczyk
312
(3,66%)
-
2
Marek Gajda
41
(0,48%)
-
4
Wioletta Małgorzata Górna
16
(0,19%)
-
3
Magdalena Ewa Dzięcielska
27
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Paweł Antoni Walczak
273
(3,20%)
-
3
Zbigniew Józef Weszka
113
(1,32%)
-
5
Monika Joanna Bugała
128
(1,50%)
-
4
Karol Michał Pieprz
142
(1,66%)
-
6
Agnieszka Halina Marków
88
(1,03%)
-
7
Roman Świętosławski
44
(0,52%)
-
2
Małgorzata Sadowska
105
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Sabina Błaszczyk
74
(0,87%)
-
1
Renata Maria Wojciechowska
867
(10,16%)
-
3
Grzegorz Andrzej Biernat
303
(3,55%)
-
5
Damian Mirosław Olszewski
62
(0,73%)
-
2
Marek Józef Kosmala
513
(6,01%)
-
7
Cezary Piotr Kempa
156
(1,83%)
-
6
Anna Justyna Stępień-Kuropka
98
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY POWIATU OLEŚNICKIEGO
-
3
Marek Stanisław Wojtczak
205
(2,40%)
-
5
Maria Dudziak
38
(0,45%)
-
2
Marek Piotr Rubik
413
(4,84%)
-
1
Sławomir Piotr Kapica
1 329
(15,57%)
-
4
Katarzyna Piórkowska
151
(1,77%)
Okręg 5
Miasto i Gmina Bierutów, Gmina Dziadowa Kłoda
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Janusz Łach
304
(4,96%)
-
3
Katarzyna Maria Kneter
68
(1,11%)
-
2
Andrzej Kryłat
106
(1,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Bożena Helena Jaworska
77
(1,26%)
-
1
Józef Marian Szmaj
503
(8,21%)
-
2
Marta Agnieszka Kubiak
325
(5,30%)
-
3
Barbara Genowefa Floras
53
(0,86%)
-
5
Zygmunt Lucjan Jurowicz
84
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU
-
1
Sławomir Pytel
261
(4,26%)
-
2
Małgorzata Cecylia Borówka
137
(2,23%)
-
3
Grzegorz Daniel Zając
54
(0,88%)
-
4
Magdalena Renata Pustuła
23
(0,38%)
-
5
Zbigniew Kazimierz Konefał
449
(7,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Czesław Stanisław Teleszko
1 225
(19,98%)
-
3
Elżbieta Maria Malik-Mielcarska
48
(0,78%)
-
2
Dominik Marczyło
231
(3,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zdzisław Stanisław Bałwas
269
(4,39%)
-
4
Karolina Ewa Lencka
154
(2,51%)
-
5
Patrycja Anna Czerwińska
64
(1,04%)
-
1
Stanisław Stępień
783
(12,77%)
-
3
Władysław Filipek
56
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY POWIATU OLEŚNICKIEGO
-
1
Adam Andrzej Adamski
275
(4,49%)
-
3
Barbara Rozalia Matuszewska
42
(0,69%)
-
4
Irena Anna Małecka
229
(3,74%)
-
5
Adam Urdzela
185
(3,02%)
-
2
Grzegorz Otfinowski
125
(2,04%)