Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Agatowa, Agrestowa, Akacjowa, Arbuzowa, Aroniowa, Bociania, Boczna, Bogusława Psujka, Borówkowa, Bronisława Czecha, Bronisława Malinowskiego, Brzozowa, Bursztynowa, Diamentowa, Dobroszycka, Feliksa Stamma, Henryka Łasaka, Janusza Kusocińskiego, Jana Matejki, Jana Sinapiusa, Janusza Sidły, Jagodowa, Jarzynowa, Jasna, Jaśminowa, Kasztanowa, Kazimierza Deyny, Kazimierza Pułaskiego, Koralowa, Kościelna, Leszczynowa, Łąkowa, Łowiecka, Łużycka, 3 Maja od nr 1 do nr 12 i od nr 60 do nr 72, Malinowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Miła, Nowowiejska, Ogrodowa, Okrężna, Owocowa, Parkowa, Perłowa, Plac Książąt Śląskich, Plac Staszica, Porzeczkowa, Poziomkowa, Północna, Rabarbarowa, Rubinowa, Rycerska, Rynek, Rzemieślnicza, Różana, Sejmowa, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Mikołajczyka, Stanisławy Walasiewicz-Olson, Szafirowa, Szmaragdowa, Szkolna, Świerkowa, Tadeusza Ślusarskiego, Targowa, Truskawkowa, Trzebnicka, Wandy Rutkiewicz, Wielkopolna, Winogronowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wiśniowa, Wrocławska, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 1D, od nr 5 do nr 11 i od nr 63 do nr 69, Zamkowa, Zielona, Żurawinowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU
-
1
Jarosław Jan Kempa
55
(1,54%)
-
3
Sławomir Piotr Bednarz
23
(0,65%)
-
6
Anita Olejnik
22
(0,62%)
-
5
Renata Marta Dulik-Ołownia
26
(0,73%)
-
4
Eugeniusz Paweł Zborowski
17
(0,48%)
-
2
Jacek Błaszczyk
108
(3,03%)
-
7
Izabela Marta Koziara
20
(0,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Klaudiusz Teleszko
31
(0,87%)
-
5
Agata Magdalena Karaś
34
(0,95%)
-
6
Daniel Sławomir Bartnicki
7
(0,20%)
-
7
Stanisław Kazimierz Mozol
17
(0,48%)
-
1
Barbara Joanna Krzemińska
77
(2,16%)
-
3
Justyna Helena Pierzchała
17
(0,48%)
-
4
Aleksander Adam Kot
11
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA KOŁACIŃSKIEGO OLEŚNICA RAZEM
-
1
Beata Maria Krzesińska
370
(10,38%)
-
2
Jarosław Piotr Woźniak
183
(5,14%)
-
4
Piotr Marek Błaszczak
133
(3,73%)
-
6
Zofia Jadwiga Kaszuba
59
(1,66%)
-
7
Izabela Jankiewicz
67
(1,88%)
-
5
Marek Nienałtowski
77
(2,16%)
-
3
Tadeusz Robert Żółkiewski
231
(6,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET WYBORCZY JANA BRONSIA
-
1
Jan Bronś
892
(25,04%)
-
2
Grzegorz Łukasz Żyła
532
(14,93%)
-
4
Edyta Agnieszka Małys-Niczypor
127
(3,56%)
-
5
Dorota Joanna Adamczyk-Gajda
47
(1,32%)
-
6
Katarzyna Anna Horoś
26
(0,73%)
-
7
Arkadiusz Piotr Kembłowski
45
(1,26%)
-
3
Jacek Malczewski
309
(8,67%)
Okręg 2
Armii Krajowej od nr 25 do nr 34a, Balonowa, Bolesława Limanowskiego, Cmentarna, gen. Franciszka Kleeberga, gen. Władysława Sikorskiego, Jana Kochanowskiego, Klonowa, Koszarowa, Kresowa, Krzywa od nr 12 do nr 13, Leśna, Lotnicza, mjr Henryka Sucharskiego, Mikołaja Kopernika, Na Podkowie, Podchorążych, Poleska, Poprzeczna, Powietrzna, Przyjaźni, Skwer Kombatantów Rzeczypospolitej, Spadochronowa, Szybowcowa, Władysława Stanisława Reymonta, Wileńska, Wojska Polskiego od nr 12 do nr 18g i od nr 47 do nr 62, Wschodnia, Wspólna, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU
-
1
Piotr Stanisław Pawłowski
126
(3,20%)
-
2
Joanna Monika Just
68
(1,73%)
-
4
Wioleta Konieczna-Krzak
26
(0,66%)
-
3
Kazimierz Andrzej Surowiak
11
(0,28%)
-
5
Grzegorz Boś
39
(0,99%)
-
7
Izabella Aldona Katarzyńska
14
(0,36%)
-
6
Wojciech Koryciak
17
(0,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Zbigniew Władysław Knapek
161
(4,09%)
-
4
Jolanta Listwan
15
(0,38%)
-
5
Aleksandra Maria Kowalczyk
12
(0,30%)
-
6
Piotr Kłodnicki
14
(0,36%)
-
3
Urszula Jaros
59
(1,50%)
-
7
Paweł Góra
31
(0,79%)
-
1
Andrzej Jan Szałek
198
(5,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA KOŁACIŃSKIEGO OLEŚNICA RAZEM
-
1
Paweł Roman Bielański
631
(16,01%)
-
5
Agnieszka Ostapowicz
127
(3,22%)
-
4
Monika Katarzyna Mikuś-Machała
161
(4,09%)
-
3
Zbigniew Stanisław Nagórny
75
(1,90%)
-
7
Stanisław Andrzej Pytel
96
(2,44%)
-
6
Bożena Honorata Pietrzak
65
(1,65%)
-
2
Adam Szczepan Wójcik
324
(8,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET WYBORCZY JANA BRONSIA
-
4
Ewelina Andżelika Kata
172
(4,36%)
-
2
Damian Siedlecki
179
(4,54%)
-
1
Paweł Leszczyłowski
557
(14,13%)
-
6
Małgorzata Katarzyna Wojtczak
145
(3,68%)
-
3
Marek Jan Kamaszyło
237
(6,01%)
-
5
Mirela Wiktoria Batog
89
(2,26%)
-
7
Henryk Bernacki
292
(7,41%)
Okręg 3
Adama Mickiewicza, Antoniego Cieszyńskiego, Arkadiusza Bożka, Batalionów Chłopskich, Bolesława Prusa, Belgijska, Błękitna, Bratnia, Ceglana, Cicha, Demokratów, Europejska, Fabryczna, Fryderyka Chopina, gen, Józefa Bema, gen. Józefa Hallera nr 3 i od nr 24 do nr 25, gen. Henryka Dąbrowskiego, Gliniana, Gryczana, Heleny Radlińskiej, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Solarza, Jana Kilińskiego, Jana Stapińskiego, Jastrzębia, Józefa Wybickiego, Jęczmienna, Jerzego Bocka, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kosynierów, Krótka, Krucza, Lipowa, 11 Listopada, Lwowska, Ludwikowska, Łukanowska, 3 Maja od nr 15 do nr 29, od nr 34 do nr 41 i od nr 42 do nr 55, Mikołaja Reja, Miodowa, Młynarska, Modra, Mokra, Orla, Osada Bystre, Osiedle, Owsiana, Plac Fatimski, Plac Zwycięstwa, Pocztowa, Pogodna, Polna, Południowa, Pszeniczna, Ptasia, Romualda Traugutta, Rzepakowa, Słonecznikowa, Sokola, Stawowa, Stefana Żeromskiego, Stolarska, Św. Jadwigi, Tadeusza Rejtana, Tęczowa, Wałowa, Wały Jagiellońskie, Wąska, Wiejska, Wikliniarska, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU
-
3
Zbigniew Stefan Tułacz
18
(0,46%)
-
1
Monika Jolanta Romanowicz
154
(3,93%)
-
4
Piotr Maciej Smolak
39
(0,99%)
-
2
Marek Sylwester Przewoźniak
50
(1,27%)
-
6
Anna Katarzyna Dębkowska
18
(0,46%)
-
5
Łucja Sroga
19
(0,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Bartosz Piotr Wójcik
14
(0,36%)
-
6
Joanna Natalia Lis
12
(0,31%)
-
2
Genowefa Helena Kaczorek
33
(0,84%)
-
3
Grzegorz Dariusz Andrzejczak
44
(1,12%)
-
1
Klaudia Karolina Kłodnicka
146
(3,72%)
-
5
Andrzej Cichowlas
11
(0,28%)
-
7
Piotr Mikołajczyk
8
(0,20%)
-
8
Zdzisław Adam Wójcik
25
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA KOŁACIŃSKIEGO OLEŚNICA RAZEM
-
8
Przemysław Adam Wróbel
42
(1,07%)
-
5
Mateusz Jakub Mamczar
24
(0,61%)
-
2
Wiesław Józef Piechówka
178
(4,54%)
-
4
Bożena Stanisława Stachurska
159
(4,05%)
-
7
Piotr Karol Stadniczenko
175
(4,46%)
-
6
Maria Ewa Hadała
28
(0,71%)
-
1
Michał Wincenty Kołaciński
671
(17,10%)
-
3
Janina Kazimiera Szczuraszek
71
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET WYBORCZY JANA BRONSIA
-
1
Robert Jan Sarna
498
(12,69%)
-
2
Józefa Stefani
152
(3,87%)
-
7
Zuzanna Szponarska
127
(3,24%)
-
6
Ilona Bogna Brattig
171
(4,36%)
-
3
Marek Stanisław Czarnecki
403
(10,27%)
-
5
Mariola Lucyna Aiyegbusi
253
(6,45%)
-
8
Marlena Rachwał-Babiarz
67
(1,71%)
-
4
Jan Zdzisław Mandat
313
(7,98%)
Okręg 4
Armii Krajowej od nr 1 do nr 8, od nr 9 do nr 24, od nr 35 do nr 42 i od nr 43 do nr 47, Bolesława Krzywoustego, Ciepła, Energetyczna, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Gabriela Narutowicza, gen. Józefa Hallera od nr 4 do nr 23b, gen. Stanisława Maczka, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Joachima Lelewela, Kolejowa, Ks. Franciszka Sudoła, Księcia Józefa Poniatowskiego, Kazimierza Wielkiego, Krzywa od nr 1 do nr 11 i nr 14, Kwiatowa, Lwa Tołstoja, Małopolna, Otwarta, Prosta, Przemysłowa, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Strefowa, Tadeusza Kościuszki, Trakcyjna, Wądoły, Wesoła, Władysława Grabskiego, Zakładowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU
-
2
Łukasz Jan Nikody
28
(0,85%)
-
1
Wojciech Artur Brym
103
(3,11%)
-
3
Marek Piotr Adamczyk
34
(1,03%)
-
4
Przemysław Piotr Krysiewicz
25
(0,75%)
-
5
Lilla Bożena Przekora
25
(0,75%)
-
7
Sandra Małgorzata Biernat
31
(0,94%)
-
6
Sylwia Bogdanowicz
36
(1,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Sławomir Czcibor Torz
10
(0,30%)
-
4
Agnieszka Góra
31
(0,94%)
-
6
Elżbieta Maria Makuch
9
(0,27%)
-
7
Leszek Paweł Dudziak
16
(0,48%)
-
3
Ryszard Wojczek
22
(0,66%)
-
1
Marek Andrzej Żmuda
158
(4,77%)
-
2
Bożena Dorota Szelerska
96
(2,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA KOŁACIŃSKIEGO OLEŚNICA RAZEM
-
1
Wojciech Stanisław Bartnik
537
(16,21%)
-
7
Ryszard Jan Siwecki
61
(1,84%)
-
2
Grażyna Siednienko
140
(4,23%)
-
3
Kazimierz Karpienko
160
(4,83%)
-
4
Anetta Maria Grzesik-Robak
81
(2,45%)
-
5
Jan Matyszczak
100
(3,02%)
-
6
Iwona Maria Gonera
66
(1,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET WYBORCZY JANA BRONSIA
-
5
Krzysztof Strug
67
(2,02%)
-
1
Aleksander Chrzanowski
750
(22,64%)
-
2
Michał Jan Kasprzyszak
196
(5,92%)
-
3
Elżbieta Urszula Wojtan
111
(3,35%)
-
4
Karolina Marta Klupś-Orłowska
71
(2,14%)
-
7
Adam Wacław Hrehorowicz
208
(6,28%)
-
6
Sylwia Magdalena Wawrzyńska
140
(4,23%)