MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 19
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 7 000 zł...
fot. Dobuszynski

Praca we Wrocławiu - najnowsze oferty z zarobkami od 5 tysięcy wzwyż [LISTA]

Specjalista ds. elektrycznych i dźwigów

Wynagrodzenie brutto: 7 000 zł

Zawód: Inspektor nadzoru budowlanego

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zakres obowiązków:
- nadzór nad pracami konserwacyjnymi i remontowymi w zakresie instalacji elektrycznych, dźwigów osobowych i instalacji cyfrowej telewizji,
- przygotowywanie materiałów przetargowych,
- przygotowywanie opinii i analiz,
- prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw.

Wymagania: wykształcenie: wyższe elektryczne, staż pracy: 2 lata, doświadczenie z zakresu automatyki i pracy dźwigów osobowych, min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku technicznym w budownictwie, uprawnienia budowlane elektryczne/SEP.

Miejsce pracy: Zemska 35, 54-438 Wrocław

Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dwór"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy, nr tel. 71 356 48 08 lub e-mail: [email protected]

Do kolejnego zdjęcia przejdziesz za pomocą strzałki, kursora lub gestu - jeśli oglądasz galerię na urządzeniu mobilnym.