5 z 19
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 10 000 zł...
fot. Fot. Lukasz Kaczanowski/Polska Press

Praca we Wrocławiu - najnowsze oferty z zarobkami od 5 tysięcy wzwyż [LISTA]

Lekarz radiologi

Wynagrodzenie brutto: 10 000 zł

Zawód: Lekarz - specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zakres obowiązków: Nadzór nad wykonywaniem badań rezonansu magnetycznego. Opisywanie badań rezonansu magnetycznego.

Wymagania: wykształcenie wyższe, specjalista lekarz – radiolog. Prawo wykonywania zawodu.

Miejsce pracy: Strzegomska 138, 54-429 Wrocław

Pracodawca: ULTRA MR GARBACIOK, POŁETEK, SADLIK SPÓŁKA JAWNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy, ul. Strzegomska 138, Wrocław

Do kolejnego zdjęcia przejdziesz za pomocą strzałki, kursora lub gestu - jeśli oglądasz galerię na urządzeniu mobilnym.