3 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Piotr Krzyżanowski / Polska Press

Praca we Wrocławiu. 10 aktualnych ofert z zarobkami w wysokości od 12 tysięcy złotych [10.02.2022]

KIEROWNIK PROJEKTÓW DS KOMPONENTÓW / COMPONENT PROJECT MANAGER

Miejsce pracy:
Wrocławska 43/-, 55-095 Mirków, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
· Bezpośredni kontakt z klientem we wszystkich sprawach technicznych dotyczących mechaniki iBooster oraz konwencjonalnego sterowania
· Kierownik projektu odpowiedzialny za prace rozwojowe inżynierskie (projektowanie, prototypowanie, walidacja)
· Pełni rolę technicznego interfejsu klienta dla firmy Bosch, zarówno w przypadku nowych projektów, jak i projektów redukcji kosztów oraz wsparcia seryjnego. Musi mieć dogłębną wiedzę techniczną do rozmów z klientem.
· Definiuje rozwiązania techniczne na etapie projektów aplikacyjnych iw fazie seryjnej.
· Zbieranie i negocjowanie wymagań oraz zakresu walidacji z klientem.
· Prowadzi techniczne dyskusje z klientami i inne funkcje inżynierskie (projektowanie, testowanie). Definiuje i śledzi harmonogram prac inżynierskich.
Praca na czas określony: 01.02.2022 DO 31.01.2025
Godziny pracy 9:00 - 17:00
Kontakt z pracodawcą: [email protected]

Wynagrodzenie brutto:
od 12 000 do 12 000 PLN

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Znajomość języków:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:
Analiza danych liczbowych i słownych,analityczne myślenie,analiza transakcyjna