5 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: MERCUS Logistyka sp. z o.o. Polkowice...
fot. Piotr Krzyżanowski / Polska Press

Praca w KGHM. Miedziowy gigant ma ponad 50 wakatów na Dolnym Śląsku [LISTA OFERT]

Zastępca Głównego Księgowego

Miejsce pracy: MERCUS Logistyka sp. z o.o. Polkowice
Twój zakres obowiązków:

Bieżące prowadzenie Zespołu Księgowości, ścisła współpraca z Głównym Księgowym.

Firma oferuje:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia,

Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),

Pakiet medyczny,

Pracowniczy program emerytalny,

Przyjazną atmosferę w pracy,

Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.

Nasze wymagania:

wykształcenie - magister o kierunku ekonomia lub pokrewne

Minimum pięcioletnie doświadczenie w działach księgowych, w tym co najmniej trzyletnie na stanowisku kierowniczym (w firmie z pełną księgowością)

Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości, w tym MSR/MSSF oraz praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego

Doświadczenie w zakresie sprawozdawczości finansowej oraz współpracy z biegłymi rewidentami

Mile widziane:

Znajomość systemu SAP

Umiejętność koordynowania działań w ramach współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi

Doświadczenie i wysokie kompetencje w zarządzaniu zespołem

Zdolności analityczne

Bardzo dobre zdolności organizacyjne

Umiejętność pracy pod presją czasu

Do kolejnych ofert przejdziesz za pomocą strzałki, kursora lub gestu - jeśli oglądasz materiał na urządzeniu mobilnym. Pod ostatnim ze zdjęć - link do strony poprzez którą można aplikować.