MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: województwo dolnośląskie...
fot. Piotr Krzyżanowski / Polska Press

Praca w KGHM. Miedziowy gigant ma ponad 50 wakatów na Dolnym Śląsku [LISTA OFERT]

Operator urządzeń skrawających

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie
Twój zakres obowiązków:

obsługa obrabiarek ( tokarki, frezarki , tokarka podtorowa TUP-650SH),

konserwacja obrabiarek,

dokonywanie pomiarów przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometr, średnicówki, specjalistyczne przyrządy pomiarowe stosowane w procesie utrzymania taboru kolejowego),

praca w systemie 1-zmianowym,

rzetelne wykonywanie zleconych zadań

Nasze wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe,

umiejętność czytania rysunków technicznych,

umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometry itp.),

doświadczenie przy urządzeniach obróbki skrawaniem (tokarka, frezarka itp.),

samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność

Do kolejnych ofert przejdziesz za pomocą strzałki, kursora lub gestu - jeśli oglądasz materiał na urządzeniu mobilnym. Pod ostatnim ze zdjęć - link do strony poprzez którą można aplikować.