2 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 13 540 zł...
fot. Pixabay / zdjęcie ilustracyjne

Praca czeka na człowieka we Wrocławiu i okolicy. Zobaczcie najnowsze oferty, w tym także takie za ponad 10 tys. złotych!

Menedżer ds. zarządzania projektami IT

Wynagrodzenie brutto: 13 540 zł

Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Miejsce pracy: Piotra Skargi 3, Wrocław

Zakres obowiązków:
- niezależne zarządzanie i dostarczanie kontroli jakości dla wrażliwych na czas projektów regulacyjnych,
- planowanie działań testowych i zapotrzebowania na zasoby z centralnym zespołem PMO,
- konstruowanie osiągalnych planów testów poprzez współpracę z wieloma zespołami, dopasowywanie zasobów i działań zarządzanie pulą przydzielonych zasobów w celu terminowego dostarczania w wielu systemach,
- być częścią fazy wykonywania testów "front-to-back", zapewniając praktyczne wsparcie,
- zapewnienie innowacyjnego raportowania statusu projektu za pomocą wspólnych narzędzi,
- współpraca z Kierownikiem Programu Testów w zakresie podejść do zarządzania zdrowiem i ryzykiem w ramach projektu,
- zarządzanie punktami awarii w miarę ich powstawania i odpowiednia eskalacja dzięki ustrukturyzowanemu zarządzaniu,
- zapewnij sobie przywództwo w zespole, aby dotrzymać terminów regulacyjnych bez ryzyka realizacji.
Praca w godz.: 8-16.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, angielski C1, min. 6 lat doświadczenia w środowisku międzynarodowym na stanowiskach związanych z informatyką, programowaniem.

Kontakt:
UBS BUSINESS SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o., Pokoju 18a, 31-564 Kraków (preferowany mailowy: [email protected])

Zobacz aktualne, ciekawe oferty pracy na kolejnych slajdach w naszej galerii - posługuj się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami