Praca czeka na człowieka we Wrocławiu i okolicy. Zobaczcie najnowsze oferty, w tym także takie za ponad 10 tys. złotych!

Konrad Bałajewicz
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 zł

Umowa o pracę na okres próbny: 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Miejsce pracy: Opolska 199, Wrocław

Zakres obowiązków:
Planowanie napraw taboru kolejowego. Zatrudnianie i wykorzystanie pogotowi technicznych. Koordynacja czynności utrzymaniowych pojazdów trakcyjnych, pojazdów specjalnych, pojazdów drogowych i budowlanych. Nadzór nad pracownikami.
Praca w godz. 7-15.

Wymagania:
Wykształcenie średnie zawodowe, umiejętność naprawy taboru kolejowego i maszyn budowlanych, doświadczenie w koordynacji czynności utrzymaniowych pojazdów trakcyjnych, pojazdów specjalnych, pojazdów drogowych i budowlanych - 1 rok

Kontakt:
TRAKCJA SPÓŁKA AKCYJNA, Aleje Jerozolimskie 100/IIp, 00-807 Warszawa (tel. 223509485, mail: rekrutacja@grupatrakcja.com)

Zobacz aktualne, ciekawe oferty pracy na kolejnych slajdach w naszej galerii - posługuj się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 zł Umowa o pracę na okres próbny: 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Miejsce pracy: Opolska 199, Wrocław Zakres obowiązków: Planowanie napraw taboru kolejowego. Zatrudnianie i wykorzystanie pogotowi technicznych. Koordynacja czynności utrzymaniowych pojazdów trakcyjnych, pojazdów specjalnych, pojazdów drogowych i budowlanych. Nadzór nad pracownikami. Praca w godz. 7-15. Wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe, umiejętność naprawy taboru kolejowego i maszyn budowlanych, doświadczenie w koordynacji czynności utrzymaniowych pojazdów trakcyjnych, pojazdów specjalnych, pojazdów drogowych i budowlanych - 1 rok Kontakt: TRAKCJA SPÓŁKA AKCYJNA, Aleje Jerozolimskie 100/IIp, 00-807 Warszawa (tel. 223509485, mail: [email protected]) Zobacz aktualne, ciekawe oferty pracy na kolejnych slajdach w naszej galerii - posługuj się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami Unsplash / zdjęcie ilustracyjne
Szukasz pracy? Ten artykuł jest dla Ciebie! Znasz się na branży budowlanej? Marzyłeś, aby jeździć pociągiem? Medycyna to Twój konik? A może lubisz pracę biurową? Sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie. Zobacz aktualne, ciekawe oferty pracy na kolejnych slajdach w naszej galerii - posługuj się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami
od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!