3 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 12 000 zł...
fot. Unsplash / zdjęcie ilustracyjne

Praca czeka na człowieka we Wrocławiu i okolicy. Zobaczcie najnowsze oferty, w tym także takie za ponad 10 tys. złotych!

Lekarz POZ

Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 12 000 zł

Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Miejsce pracy: Karola Olszewskiego 21, Wrocław

Zakres obowiązków:
Praca związana z wykonywanym zawodem w gabinecie internistycznym. Przychodnia czynna od 8 do 18. Godziny pracy do uzgodnienia.

Wymagania:
wykształcenie wyższe medyczne, mile widziana specjalizacja, staż pracy dowolny.

Kontakt:
Przychodnia na Biskupinie Sp. z o.o., Karola Olszewskiego 21, 51-642 Wrocław (preferowany kontakt telefoniczny: 71 348 30 81)

Zobacz aktualne, ciekawe oferty pracy na kolejnych slajdach w naszej galerii - posługuj się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami