MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
7 z 18
Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN + 5% premii regulaminowej...
fot. Joanna Urbaniec / Polska Press / zdjęcie ilustracyjne

Praca biurowa we Wrocławiu. Ile można zarobić? Oto najnowsze oferty i stawki!

SPECJALISTA - SEKCJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN + 5% premii regulaminowej + dodatek stażowy, dodatkowo: nagrody uznaniowe, świadczenia

Miejsce pracy: Obornicka 100-102, 50-984 Wrocław

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Zakres obowiązków:
- wykonywanie czynności proceduralnych w zakresie przygotowywanie i prowadzenia w JW postępowań o udzielenie zamówień publicznych z zastosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
- terminowa realizacja postępowań zgodnie z planem zamówień i planem postępowań;
- opracowywanie i wdrażanie zasad udzielania zamówień publicznych w JW;
- dobra organizacja pracy własnej.

Wymagania: wykształcenie: preferowane wyższe, ewentualnie średnie i ukończone szkolenie z zakresu zamówień publicznych, staż pracy: minimum rok na stanowisku referenta ds. zamówień publicznych, znajomość ustaw i przepisów wykonawczych związanych z udzielaniem zamówień publicznych (ustawa Prawo zamówień publicznych, ustawa o finansach publicznych)

Pracodawca i kontakt: 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy, Obornicka 100-102, 50-984 Wrocław, [email protected]

Sposób aplikowania: bezpośrednio u pracodawcy