MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 3 200 PLN...
fot. Szymon Starnawski / Polska Press / zdjęcie ilustracyjne

Praca biurowa we Wrocławiu. Ile można zarobić? Oto najnowsze oferty i stawki!

KSIĘGOWA

Wynagrodzenie brutto: 3 200 PLN

Miejsce pracy: Domasławska 27, 54-310 Wrocław

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zakres obowiązków: Obsługa Klienta (odbiór dokumentów zgodnie z zasadami obiegu dokumentów w firmie), dokonywanie zapisów w programach księgowych zgodnie z przydzielonymi obowiązkami, które będą przekazywane stopniowo, gdyż tego wymaga zapewnienie ciągłości obsługi na wysokim poziomie. Pracownik będzie uczony zasad obsługi jakie wypracowała kultura organizacji przez ostatnie 18 lat pracy na rynku usług księgowych.

Wymagania: wykształcenie wyższe, staż pracy 2 lata, obsługa pakietu MS Office, dobre zdolności interpersonalne, biegła obsługa komputera i internetu, Płatnik pakiet programów firmy Insert (rewizor, rachmistrz, gratyfikant w linii GT)

Pracodawca i kontakt: MAŁGORZATA BALA BIURO RACHUNKOWE "CENTU$", [email protected]

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu (Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Gliniana 20/22, 50-525)