2 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 14 000 do 20 000 zł...
fot. Unsplash.com

Nowe oferty pracy we Wrocławiu. Tutaj można nieźle zarobić! [STAWKI]

STARSZY ANALITYK BIZNESOWY

Wynagrodzenie brutto: od 14 000 do 20 000 zł

Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków: Przygotowanie i uczestnictwo w warsztatach i prezentacjach zorganizowanych przez klienta w celu zebrania wymagań biznesowych. Planowanie lub współuczestniczenie w planowaniu szczegółów implementacji oprogramowania. Tworzenie oraz analiza dokumentacji dotyczącej rozwiązań analitycznych i wymogów klienta. Identyfikowanie możliwych rozwiązań oraz ich ocena względem wymogów biznesowych i technicznych. Tworzenie wizualizacji oraz rozwiązań analitycznych na podstawie wymogów klienta za pomocą narzędzi służących do wizualizacji i analizy danych. Wprowadzenie poprawek i rozszerzeń do już istniejących rozwiązań analitycznych. Tworzenie kodu służącego do ekstrakcji danych za pomocą języka SQL lub innego narzędzia ETL. Praca w środowisku i projekcie angielskojęzycznym. Praca w godzinach 9:00-17:00.

Wymagania: wykształcenie wyższe, staż pracy - brak wymagań, język angielski B2 w mowie i piśmie Umiejętność tworzenia/dostosowywania zestawu szablonów do wykorzystania w projekcie. Umiejętność tworzenia diagramów (UML, BPMN). Ogólna wiedza na temat UX/UI i możliwość uczestniczenia w projektowaniu działań. Umiejętność pracy z metodami Agile(np. Scrum, Kanban) lub Waterfall. umiejętności: skuteczność prowadzenia działań związanych z pozyskiwaniem danych, identyfikowania niespójności w wymaganiach projektowych, planowanie podejścia biznesowego względem projektu i ułatwianie związanej z tym komunikacji. Zdolność efektywnego komunikowania się z członkami zespołu w złożonych środowiskach i z przedstawicielami klientów.

Miejsce pracy: Wrocław

Sposób aplikowania: za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy, ul. Gliniana 20/22, sala C, 50-525 Wrocław, nr tel. 71 77 01 669

Zobacz na kolejnych slajdach, nowe oferty pracy we Wrocławiu razem z podanym wynagrodzeniem. Przejdziesz dalej za pomocą strzałek, gestów na urządzeniu mobilnym lub myszki