Kuszczak znów bronił

(MIK)
Grzegorz Rasiak i Southampton odpadli z Pucharu Anglii W Premiership Tomasz Kuszczak występuje tylko wtedy gdy Edwin van der Sar ma kłopoty ze zdrowiem.

Grzegorz Rasiak i Southampton odpadli z Pucharu Anglii

W Premiership Tomasz Kuszczak występuje tylko wtedy gdy Edwin van der Sar ma kłopoty ze zdrowiem. Alex Ferguson nie zapomina jednak o utalentowanym Polaku, który dostaje szansę gry w meczach pucharowych. Podobnie było w sobotę, kiedy wrocławianin stanął między słupkami przeciwko Portsmouth. Czerwone Diabły wygrały 2:1 po golach wprowadzonego po przerwie Wayne'a Rooneya. Bardzo dobrze grającego Kuszczaka pokonał jedynie słynny Nwankwo Kanu. Wychowanek Śląska był przy jego strzale bez szans, bo piłka po drodze odbiła się od Pedro Mendesa całkowicie go myląc.
Czerwone Diabły powinny wygrać wyżej, ale prawidłowo zdobytej bramki przez Henrika Larssona nie uznał sędzia Riley.
Przeciwko ekipie City - innemu zespołowi z Manchesteru - zagrał Grzegorz Rasiak. Napastnik Southamptonu nie potrafił jednak strzelić gola zespołowi z Premiership. Gospodarze zwyciężyli 3:1.
Występ w Pucharze Anglii zanotował jeszcze Paweł Abbott. Były napastnik Huddersfield, a od tygodnia gracz Swansea wszedł na ostatnie 12 minut wyjazdowego meczu swojej drużyny z Ipswich. Gospodarze zwyciężyli 1:0.