MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Nasz Wrocław MAX - darmowe wejścia do Hydropolis, Aquaparku, ZOO. Sprawdź, jakie korzyści daje aktywacja statusu.

Aleksandra Karpecka
Aleksandra Karpecka
Nasz Wrocław MAX daje niepowtarzalną szansę na skorzystanie z wrocławskich atrakcji po niższych cenach, a wielokrotnie wręcz za darmo. Hydropolis, ZOO, Aquapark, mecze wrocławskich drużyn... lista atrakcji jest bardzo długa, a co roku powiększa się o kolejne pozycje.
Nasz Wrocław MAX daje niepowtarzalną szansę na skorzystanie z wrocławskich atrakcji po niższych cenach, a wielokrotnie wręcz za darmo. Hydropolis, ZOO, Aquapark, mecze wrocławskich drużyn... lista atrakcji jest bardzo długa, a co roku powiększa się o kolejne pozycje. Aleksandra Karpecka/PolskaPress
Wakacje to idealny czas, aby wykorzystać pełen potencjał Wrocławia i skorzystać z atrakcji, które oferuje. ZOO, Ogród Japoński, Aquapark, Hydropolis, koncerty w Narodowym Forum Muzyki, muzea... Można by wyliczać tak bez końca. Jest, co robić we Wrocławiu! A jak zrobić to oszczędnie? Aktywując status Nasz Wrocław MAX!

Spis treści

Nasz Wrocław MAX to wrocławski program zniżek do wielu atrakcyjnych miejsc. Niekiedy zniżki sięgają 100% dając możliwość darmowego wejścia.

Jak aktywować status

Aby uzyskać status Nasz Wrocław MAX trzeba spełnić dwa warunki. Po pierwsze, trzeba rozliczać podatki we Wrocławiu. Już to daje możliwość uczestnictwa w programie Nasz Wrocław, który również oferuje zniżki, chociaż nie tak duże jak w przypadku Nasz Wrocław MAX. Drugim warunkiem, jest meldunek na pobyt stały we Wrocławiu.
Zarejestrować się w programie można poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną. Następnie należy aktywować Status Podatnika poprzez potwierdzenie faktu rozliczenia podatku dochodowego we Wrocławiu. Aby dołączyć do programu MAX należy jeszcze potwierdzić zameldowanie na pobyt stały we Wrocławiu. Można to zrobić poprzez czat wideo, stacjonarnie w Centrum Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego we Wrocławiu przy ul. Kuźniczej 15 lub elektronicznie.

Darmowe wejścia z Nasz Wrocław MAX

Nasz Wrocław MAX to wiele korzyści dla jego użytkowników. Najważniejsze to z pewnością darmowe wejścia do wrocławskich atrakcji. Dzięki aktywnemu statusowi możemy raz w roku za darmo wejść między innymi do:

  • Hydropolis - raz w roku bilet wstępu normalny dla osoby dorosłej wraz z osobą towarzyszącą
  • Ogrodu Japońskiego - bilet wstępu normalny dla osoby dorosłej
  • Aquaparku - 2-godzinne wejście do strefy rekreacji dla osoby dorosłej wraz z osobą towarzyszącą
  • Hali Stulecia - bilet wstępu na zwiedzanie Visitor Center dla osoby dorosłej wraz z osobą towarzyszącą
  • Centrum Historii Zajezdnia - bilet normalny na wystawę główną „Wrocław 1945–2016” dla osoby dorosłej wraz z osobą towarzyszącą.

A to tylko część tego, co można za darmo zobaczyć dzięki statusowi Nasz Wrocław MAX.

Dodatkowe korzyści z Nasz Wrocław MAX

Szczególnie godnym uwagi benefitem jest roczny bilet do ZOO w cenie 60zł, a zatem mniej niż kosztuje jednorazowy bilet normalny.
Dodatkowo beneficjentom programu Nasz Wrocław MAX przysługują wszystkie zniżki z programu Nasz Wrocław, a zatem również tańsze bilety komunikacji miejskiej.
Dodatkowo partnerzy programu oferują wiele zniżek. Wśród nich są zarówno instytucje kultury, jak i restauracje, kluby sportowe, kina. Co roku lista partnerów programu rośnie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jerzy Stuhr nie żyje. Aktor zmarł w wieku 77 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wroclaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto