4 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Oferta pracy: PROJEKTANT BIŻUTERII...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

JEST PRACA! Zobacz oferty pracy we Wrocławiu i okolicy. Pensja? 10 tys. zł i więcej!

PROJEKTANT BIŻUTERII

Oferta pracy: PROJEKTANT BIŻUTERII
Numer oferty: StPr/21/6177
Numer w EURES: 1620@StPr/21/6177
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

WARUNKI PRACY I PŁACY
Miejsce pracy: ul. Robotnicza 42, 53-608 Wrocław
Zakres obowiązków: zaprojektowanie nowych, unikatowych kolekcji biżuterii modowej w postaci m.in.: grafiki 3D, rysunków i szkiców.
Rodzaj umowy: umowa o dzieło, przewidywany czas zatrudnienia: 3 lata
Wartość dzieła za 3 lata pracy: 540 000 zł płatne w 36 transzach (jedna transza to 15 000 zł)

WYMAGANIA
Wymagania konieczne: wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: staż pracy 3 lata, umiejętność utworzenia 3D grafiki projektów biżuterii

DANE PRACODAWCY
Pracodawca: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"
Kontakt: [email protected]