I Bieg Charytatywny

nnb
WEŹ udział w I edycji BIEGU CHARYTATYWNEGO dla Bezpieczna przystań - hospicjum dla dzieci w jednym z najchętniej odwiedzanych parków we Wrocławiu. To idealny BIEG dla osób, które BIEGAJĄ i lubią POMAGAĆ ‼

BIEG CHARYTATYWNY dla Bezpiecznej Fundacji
KIEDY – 7.09.2019R.
GDZIE – WROCŁAW - PARK POŁUDNIOWY
START – GODZ. 10:00
DYSTANS – 5 KM i 10 KM

I BIEG CHARYTATYWNY TO DLA NAS WYJĄTKOWE WYDARZENIE.

Od 13 lat pomagamy nieuleczalnie chorym dzieciom w walce z chorobą. Zebrane środki z biegu przeznaczymy na budowę stacjonarnego hospicjum dla dzieci, aby zapewnić im kompleksową i specjalistyczną opiekę medyczną.

Co należy zrobić, aby uczestniczyć w biegu ?
Wystarczą 4 proste kroki:

  1. ☑ WEJDŹ NA stronę www: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4732, wybierz odpowiedni dla SIEBIE dystans 5 lub 10 km,
  2. ☑ OPŁAĆ PAKIET STARTOWY , z których środki zostaną przekazane na budowę stacjonarnego hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci,
  3. ☑ Pokonaj wybrany dystans, a jeśli jesteś zaprawionym biegaczem i popraw swoją życiówkę, spal trochę kalorii i świetnie się baw POMAGAJĄC !
  4. ☑ Możesz też zaprosić do BIEGU przyjaciela, rywala czy osobą z którą już od dawna chciałeś się zmierzyć i pobiegać.

Zebrane środki z opłat startowych, wsparcia sponsorów przeznaczymy na budowę stacjonarnego hospicjum dla dzieci, którego koszt to 13 mln zł, aby zapewnić im kompleksową i specjalistyczną opiekę medyczną.

Jeśli masz ochotę dołączyć do wydarzenia: jesteś uczestnikiem, chcesz zostać partnerem / sponsorem, wolontariuszem wydarzenia? Chcesz pomóc w inny sposób? Jesteś fotografem i robisz zdjęcia , prowadzisz imprezy i chcesz wziąć aktywny udział w imprezie? A może w inny sposób chcesz się zaangażowań ? Skontaktuj się z nami: bezpiecznaprzystan@gmail.com Twoja pomoc będzie ogromnym wsparciem i sprawi, że BIEG będzie niesamowity!!!
Każdy KTO weźmie udział w BIEGU jest dla nas zwycięzcą i bohaterem! Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w biegu i pomocy.
Do zobaczenia na STARCIE!
Zespół Bezpiecznej Przystani

Polacy najaktywniejsi w Europie

Wideo

Materiał oryginalny: I Bieg Charytatywny - Gazeta Wrocławska

Dodaj ogłoszenie