3 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Opis stanowiska:

Do centrum logistycznego WRO5 w Okmianach...

Dolny Śląsk. Nowy Amazon szuka 1000 osób do pracy. Zobacz oferty

Analityk Danych ICQA (Inventory Control Quality Assurance)

Opis stanowiska: Do centrum logistycznego WRO5 w Okmianach koło Legnicy poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko: Analityk danych ICQA (Inventory Control Quality Assurance). Stanowisko to będzie ściśle współpracować z działami operacyjnymi Inbound i Outbound. Do dziennych obowiązków należeć będą opracowywanie narzędzi i analiza danych wspierające inicjatyw poprawy, zagłębianie się w dane w celu określenia pierwotnej przyczyny defektów, budowanie i utrzymywanie narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji oraz przedstawianie wyników partnerom biznesowym celem poprawy jakości FC. Złożoność zadań i umiejętności analityków ICQA wykracza daleko poza podstawowe wprowadzanie danych i badania. Obejmuje kompleksową analizę w tym takich zagadnień jak konfiguracja systemów, kluczowych metryk, budowanie i utrzymywanie wielu baz danych, Ponadto wiedza o aplikacjach do tworzenia narzędzi oraz zrozumienie wielu języków programowania będą wykorzystywane do efektywnych analiz. Zakres obowiązków: • Pozyskiwanie danych z tabel bazy danych (lokalny serwer MySQL, Oracle, inne). • Zapewnienie wsparcia analitycznego dla FC w celu poprawy wyników jakości • Obsługa innych oczekiwań FC dotyczących obsługi danych (zapytania, tworzenie raportów / baz danych). Podstawowe umiejętności i kwalifikacje · Język angielski w stopniu średniozaawansowanym (w mowie i w piśmie) · Znajomość systemów SQL (Access, MySQL, Oracle), Access, Excel, HTML, Visual Basic, Windows · Możliwość tworzenia struktur raportowania za pomocą języków programowania wymienionych powyżej (raporty i bazy danych) · Zdolność do pracy w dodatkowych godzinach zgodnie z wymaganiami Preferowane kwalifikacje · Dobra znajomość języka angielskiego (B1, poziom średniozaawansowany) · Podstawowa znajomość metodologii Lean · Dbałość o szczegóły · Zdolność do analizowania procesów operacyjnych i znajdowania sposobów na pokonywanie trudności z nimi związanych