MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 8 700 zł...
fot. pexels

Zobacz najnowsze oferty bardzo dobrze płatnej pracy we Wrocławiu

Tłumacz

Wynagrodzenie brutto: 8 700 zł

Miejsce pracy: Krucza 68/9, Wrocław

Umowa o pracę na czas określony (3 lata). Praca w godzinach 8-17.

Zakres obowiązków:
- codzienne wsparcie zespołu w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych;
- wsparcie komunikacji koreańskich współpracowników podczas rozmów i spotkań z klientami, kontrahentami;
- wykonywanie tłumaczeń pisemnych na polecenie współpracowników i przełożonych.

Wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: koreaistyka), bardzo dobra znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, gotowość do pracy w biurze i poza biurem, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca: CK SOLUTION CO. LTD., kontakt: 791-437-628

Zobacz aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu na kolejnych slajdach - posługuj się gestami na smartfonie, strzałkami lub myszką