Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Krotoszyce: ul. Gwarna, ul. Młyńska, ul. Parkowa, ul. Piastowska od nr 1 do nr 19, przysiółek Święciany
Pokaż więcej
Stanisław Wacław Salwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
37
(39,36%)
Jadwiga Anna Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
39
(41,49%)
Jan Mieczysław Nykiel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(19,15%)
Okręg 2
Sołectwo Krotoszyce: ul. Bartosza Głowackiego, ul. Macieja Rataja, ul. Ogrodowa, ul. Piastowska od nr 20 do nr 39, ul. Polna, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Wincentego Witosa, ul. Zielona, ul. Łąkowa
Pokaż więcej
Aneta Krauza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
26
(22,22%)
Piotr Paweł Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
47
(40,17%)
Władysław Olejnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(23,93%)
Ewa Władysława Kulpa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA HUBACZKA
16
(13,68%)
Okręg 3
Sołectwo Krotoszyce: ul. Ceglana, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Kolejowa, ul. Krótka, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Piaskowa, ul. Piastowska od nr 40 do końca, ul. Słoneczna, ul. Leśna
Pokaż więcej
Lucjan Emil Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
16
(12,80%)
Olga Podebry
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
82
(65,60%)
Agnieszka Renata Skorupska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6
(4,80%)
Monika Józefa Wilamowska-Łasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA HUBACZKA
21
(16,80%)
Okręg 4
Sołectwo Dunino
Pokaż więcej
Janusz Szpila
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
9
(15,52%)
Barbara Pawlak-Bobrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
31
(53,45%)
Anna Chirowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8
(13,79%)
Stanisław Cabała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA HUBACZKA
10
(17,24%)
Okręg 5
Sołectwo Wilczyce
Pokaż więcej
Czesław Mirkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
86
(60,99%)
Krzysztof Wiesław Pliś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
43
(30,50%)
Katarzyna Miller
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(8,51%)
Okręg 6
Sołectwo Czerwony Kościół
Pokaż więcej
Piotr Bolesław Barud
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
36
(31,30%)
Wiesław Kałużny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
79
(68,70%)
Okręg 7
Sołectwo Szymanowice, wieś Pawłowice Małe
Pokaż więcej
Jolanta Krystyna Zagrodna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
36
(66,67%)
Joanna Barbara Bałtarowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
18
(33,33%)
Anna Koreńczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA HUBACZKA
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Krajów
Pokaż więcej
Stanisław Edward Dróżdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
26
(31,71%)
Kamila Maria Kądziołka-Kapłun
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(68,29%)
Okręg 9
Sołectwo Winnica: Winnica od nr 1 do nr 39
Pokaż więcej
Tomasz Artur Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
9
(9,47%)
Maria Elżbieta Kajdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
74
(77,89%)
Jacek Adam Rytwiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(10,53%)
Justyna Martyna Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA HUBACZKA
2
(2,11%)
Okręg 10
Sołectwo Winnica: Winnica od nr 40 do końca, wieś Bielowice
Pokaż więcej
Mariusz Adrian Gaczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
23
(25,84%)
Marcin Jarosław Hapak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
44
(49,44%)
Sylwia Angelika Czerepak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8
(8,99%)
Piotr Jacek Stanisławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA HUBACZKA
14
(15,73%)
Okręg 11
Sołectwo Janowice Duże
Pokaż więcej
Dominik Sylwester Hubaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
29
(25,89%)
Mariusz Mirosław Węgrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
83
(74,11%)
Okręg 12
Sołectwa: Tyńczyk Legnicki, Warmątowice Sienkiewiczowskie
Pokaż więcej
Radosław Grasza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
68
(49,28%)
Piotr Paweł Podolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA HUBACZKA
70
(50,72%)
Okręg 13
Sołectwo: Babin, Kościelec od nr 1 do 18
Pokaż więcej
Ryszard Paweł Łabicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
71
(80,68%)
Marcin Mateusz Podraza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA HUBACZKA
17
(19,32%)
Okręg 14
Sołectwa: Kościelec od nr 18A do końca, Złotniki
Pokaż więcej
Grzegorz Tuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
74
(76,29%)
Marija Bruchlikowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(23,71%)
Okręg 15
Sołectwa: Kozice, Prostynia
Pokaż więcej
Katarzyna Słupska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JAREMY
20
(21,05%)
Mariusz Paweł Grzeliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WOŹNIAKA
41
(43,16%)
Justyna Zofia Jaszczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA HUBACZKA
34
(35,79%)