Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
wieś Siekierczyn-od Nr 76 do Nr 148
Pokaż więcej
Jolanta Bożena Czarna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
44
(34,92%)
Joanna Mudło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
82
(65,08%)
Okręg 2
wieś Siekierczyn-od Nr 23 do Nr 75 i od Nr 150 do Nr 179
Pokaż więcej
Ryszard Cendrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
44
(29,53%)
Agnieszka Elżbieta Rębisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
6
(4,03%)
Jarosław Robert Uryga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
99
(66,44%)
Okręg 3
wieś Siekierczyn-od Nr 1 do Nr 22, od Nr 181 do Nr 209A i od Nr 412 do Nr 416A
Pokaż więcej
Danuta Zofia Skóra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
9
(5,92%)
Jan Rębisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(15,13%)
Artur Jan Sawicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
120
(78,95%)
Okręg 4
wieś Siekierczyn-od Nr 210 do Nr 237A i od Nr 373 do Nr 412A
Pokaż więcej
Monika Sylwia Chmielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
34
(24,82%)
Agnieszka Janina Odrzygóźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
15
(10,95%)
Andrzej Burek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
88
(64,23%)
Okręg 5
wieś Siekierczyn-od Nr 238 do Nr 256 i od Nr 321 do Nr 372
Pokaż więcej
Kamila Szybko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
22
(18,49%)
Zbigniew Grabowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(15,97%)
Małgorzata Czekaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
78
(65,55%)
Okręg 6
wieś Siekierczyn-od Nr 257 do Nr 320
Pokaż więcej
Małgorzata Paulina Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
17
(14,05%)
Dorota Justyna Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
11
(9,09%)
Kazimierz Erwin Wietecha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(17,36%)
Ewelina Tchórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
72
(59,50%)
Okręg 7
wsie Nowa Karczma i Wyręba
Pokaż więcej
Piotr Marian Dorniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
90
(89,11%)
Elżbieta Janicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
11
(10,89%)
Okręg 8
wieś Zaręba-ulice: Marii Konopnickiej numery nieparzyste od Nr 9 do końca i numery parzyste od Nr 16 do końca, Podgórna, Rolnicza, Słoneczna, Juliusza Słowackiego numery nieparzyste od Nr 21 do końca i numery parzyste od Nr 38 do końca, Willowa
Pokaż więcej
Rafał Aleksander Nowosza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
40
(32,52%)
Elżbieta Zofia Kołkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
83
(67,48%)
Okręg 9
wieś Zaręba-ulice: Kolejowa, Leśna, Lipowa, Osiedlowa, Wąska
Pokaż więcej
Tomasz Fornal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
45
(36,29%)
Piotr Kret
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
79
(63,71%)
Okręg 10
wieś Zaręba-ulice: Marii Konopnickiej numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 7 i numery parzyste od Nr 2 do Nr 14, Krótka, Juliusza Słowackiego numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 19 i numery parzyste od Nr 2 do Nr 36, Wesoła
Pokaż więcej
Przemysław Rafał Lichodziejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
61
(54,46%)
Zbigniew Czesław Szkrabko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
51
(45,54%)
Okręg 11
kolonia Ponikowo, wieś Zaręba-ulice: Parkowa, Rzeczna, Spacerowa, Stawowa
Pokaż więcej
Stanisław Matyjaszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
56
(52,34%)
Damian Sylwester Ciurysek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
5
(4,67%)
Bartłomiej Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
46
(42,99%)
Okręg 12
wieś Zaręba-ulice: Jana Brzechwy, Jana Pawła II, Młynarska, Pogodna, Polna, Szkolna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 33 i numery parzyste od Nr 2 do Nr 30
Pokaż więcej
Gabriela Cecylia Bednarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
54
(44,63%)
Katarzyna Ciurysek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
10
(8,26%)
Beata Halina Kołbuc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
57
(47,11%)
Okręg 13
wieś Zaręba-ulice: Bazaltowa, Miła, Ogrodowa, Piaskowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego numery nieparzyste od Nr 35 do końca i numery parzyste od Nr 32 do końca, Zielona
Pokaż więcej
Marta Paulina Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
64
(47,76%)
Ewa Marcinów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
70
(52,24%)
Okręg 14
wieś Wesołówka i kolonia Pisaczów
Pokaż więcej
Katarzyna Anna Urbaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
32
(26,89%)
Joanna Wilczyńska-Doliba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(30,25%)
Piotr Latkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
51
(42,86%)
Okręg 15
wieś Rudzica
Pokaż więcej
Piotr Wojciech Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN
37
(18,14%)
Aneta Paulina Pinkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
26
(12,75%)
Tadeusz Słabicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ
141
(69,12%)