Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ulice: Kolejowa, Kościuszki, Ludowa, Orla Skała, Osiedle Janosika, Osiedle Klimczoka, Piastowska, Rataja, Sanatoryjna, Skargi, Spokojna, Wiejska, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Michał Grzegorz Pyrek
46
(22,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Ewa Józefa Witek
43
(21,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Robert Marian Kotecki
54
(26,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Przemysław Piotr Wiater
59
(29,21%)
Okręg 2
ulice: 11 Listopada: od nr 8 do nr 8H, Brzozowa, Hofmana, Kopernika, Matejki, Muzealna, Waryńskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Grażyna Elżbieta Słocińska
56
(34,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Marian Jan Rytau
7
(4,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK
-
19
Anna Fabjiańska
12
(7,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Małgorzata Fiodorów
67
(40,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Wasyl Puka
22
(13,41%)
Okręg 3
ulice: 11 Listopada: od nr 1 do nr 7 oraz od nr 9 do nr 100, Armii Krajowej: od nr 11 do nr 50, Dolna, Górna, Osiedle Grottgera, Podsudecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Grzegorz Cirko
37
(20,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Joanna Majdecka
25
(13,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA
-
18
Grażyna Julia Wojtaś
21
(11,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Bogdan Marek Gulda
30
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Janusz Henryk Lichocki
67
(37,22%)
Okręg 4
ulice: Batalionów Chłopskich, Izerska, Konopnickiej, Oficerska, Orzeszkowej, Osiedle Podgórze, Schroniskowa, Słowackiego, Sudecka, Szklana, Wolności, Zdrojowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Paweł Jan Janczura
16
(8,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Kazimierz Depta
18
(9,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK
-
19
Mariusz Małaszuk
14
(7,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Iwona Alicja Pawłowska
66
(33,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Marcin Filip Michałków
85
(42,71%)
Okręg 5
ulice: Demokratów, Hutnicza, Krasickiego, Partyzantów, Wojska Polskiego, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Czesław Hajdecki
21
(9,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Michał Paweł Malski
90
(42,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Paweł Krzysztof Popłoński
101
(47,64%)
Okręg 6
ulice: Armii Krajowej: od nr 1 do nr 10A, Dworcowa, Morcinka, Plac Sportowy, Szpitalna, Świerkowa, Wyszyńskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Marzena Urszula Filusz
17
(14,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Jolanta Książek
18
(14,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA
-
18
Dorota Beata Dymińska
16
(13,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Rafał Waldemar Wróblewski
37
(30,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Joanna Hammer-Ślazyk
33
(27,27%)
Okręg 7
ulice: Franciszkańska, Obrońców Pokoju, Słoneczna Polana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY OSIŃSKIEJ
-
21
Joanna Marta Osińska
47
(25,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Adrian Klaudiusz Fitzet
24
(13,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Marcin Barbarowicz
14
(7,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA
-
18
Roland Ryszard Kacperski
2
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Dorota Halina Morawska-Romańczuk
77
(42,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Bohdan Wojciech Ginter
18
(9,89%)
Okręg 8
ulice: Cicha, Granitowa, Jedności Narodowej, Krasińskiego, Mickiewicza, Władysława Grabskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Cezary Jan Karwowski
41
(27,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Alicja Stasiak
12
(7,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Krzysztof Jahn
59
(39,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Krystyna Maria Kupis
39
(25,83%)
Okręg 9
ulice: Broniewskiego, Caritas, Czecha, Narciarska, Okrzei: od nr 7 do nr 28A, Turystyczna: parzyste od nr 10A do nr 10D oraz od nr 20 do 40, Urocza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Kamil Dominik Kasperowicz
41
(25,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Dariusz Marek Ostasiewicz
14
(8,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA
-
18
Łukasz Grzegorz Bogusz
15
(9,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK
-
19
Wojciech Biernat
33
(20,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Teresa Bogusława Żywicka
59
(36,42%)
Okręg 10
ulice: Chopina, Gimnazjalna, Odrodzenia, Parkowa, Potokowa, Stroma, Wiosenna, Wysoka, Wzgórze Paderewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Radosław Jerzy Przybylski
95
(49,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Iwona Aleksandra Pyrcz
19
(9,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA
-
18
Jan Krzysztof Kołodziej
19
(9,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK
-
19
Robert Paweł Jagiełło
15
(7,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Arkadiusz Cezary Wichniak
45
(23,32%)
Okręg 11
ulice: Jakuszyce, Orle, Osiedle Huty, Schroniska: Hala Szrenicka, Kamieńczyk, Szrenica, Sikorskiego, Szosa Czeska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Joanna Anna Krawietz
23
(17,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Agnieszka Wioletta Rusecka
6
(4,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA
-
18
Małgorzata Drużkowska
52
(39,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Piotr Paliński
31
(23,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Izabela Elżbieta Broś
21
(15,79%)
Okręg 12
ulice: 1 Maja: nieparzyste: od nr 37C do nr 45 oraz od nr 46 do nr 100, Kasprowicza, Kołłątaja, Leśna, Makuszyńskiego, Okrzei: od nr 1 do nr 6A, Tetmajera
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Piotr Robert Kozioł
88
(38,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Janina Paszkowska
50
(22,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK
-
19
Danuta Małgorzata Firlej
14
(6,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Jan Antoni Taisner
74
(32,74%)
Okręg 13
ulice: 1 Maja: od nr 1 do nr 35, Jeleniogórska, Objazdowa, Prusa, Schronisko Pod Łabskim Szczytem, Turystyczna: od nr 1 do nr 8 oraz od nr 11 do nr 19, Wesoła, Wrzosowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Sylwia Cybulska-Pyczak
33
(19,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ ZAJĄC
-
20
Mateusz Andrzej Zając
31
(18,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Antoni Bodziony
8
(4,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA
-
18
Jolanta Ryszarda Wiśniewska
22
(13,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK
-
19
Medard Dawid Milejski
14
(8,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Paweł Waldemar Liborio
33
(19,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Ryszard Sebastian Olas
28
(16,57%)
Okręg 14
ulice: 1 Maja: nr 35B, nr 35D, nr od 37 do 37B oraz parzyste: od nr 38 do nr 44C, Mała, Moniuszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Bartosz Antoni Wójcikiewicz
37
(17,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Krystyna Jerszyńska
16
(7,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK
-
19
Anna Maria Skrzynecka-Romaniak
16
(7,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Marek Ludwiczak
101
(46,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Beata Kudelska
46
(21,30%)
Okręg 15
ulice: 1 Maja: nr 35A, nr 35C, od nr 35E do nr 36A, Kilińskiego, Krótka, Słoneczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA
-
14
Iwona Białas
44
(22,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
-
16
Mirosław Stefanowicz
25
(13,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA
-
18
Jan Dębkowski
14
(7,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK
-
19
Sabina Burka
7
(3,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"
-
15
Mirosław Józef Karpiej
36
(18,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
-
17
Mirosław Andrzej Hochół
66
(34,38%)