Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Warta Bolesławiecka od nr 1 do nr 59
Pokaż więcej
Krzysztof Robert Boluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
109
(46,98%)
Andrzej Greszta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WARTA 2023
39
(16,81%)
Krzysztof Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - NASZE DOBRO
84
(36,21%)
Okręg 2
Sołectwo Warta Bolesławiecka od nr 60 do końca
Pokaż więcej
Elżbieta Rolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
87
(35,08%)
Jarosław Pokładek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WARTA 2023
53
(21,37%)
Lesław Alojzy Szymkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - NASZE DOBRO
108
(43,55%)
Okręg 3
Sołectwo Wartowice
Pokaż więcej
Danuta Kowalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
121
(64,71%)
Łucja Turowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WARTA 2023
42
(22,46%)
Karol Jaszczur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - NASZE DOBRO
24
(12,83%)
Okręg 4
Sołectwo Tomaszów Bolesławiecki od nr 1 do nr 137
Pokaż więcej
Józef Bram
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
118
(37,82%)
Franciszek Osip
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(41,35%)
Elżbieta Borucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WARTA 2023
65
(20,83%)
Okręg 5
Sołectwo Tomaszów Bolesławiecki od nr 138 do końca (bez osiedla)
Pokaż więcej
Marcin Adam Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
175
(62,06%)
Janusz Piwoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WARTA 2023
107
(37,94%)
Okręg 6
Sołectwo Tomaszów Bolesławiecki-osiedle
Pokaż więcej
Kinga Agnieszka Pacyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
128
(78,05%)
Mateusz Andrzej Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KRAŚNICKIEGO
36
(21,95%)
Okręg 7
Sołectwo Raciborowice Górne od nr 4 do nr 130
Pokaż więcej
Roman Wojciech Dziedziczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
168
(58,74%)
Barbara Panciszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
82
(28,67%)
Artur Henryk Burdzy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR BURDZY
36
(12,59%)
Okręg 8
Sołectwo Raciborowice Górne od nr 1A do nr 3C i od nr 131 do końca
Pokaż więcej
Michał Edward Warchoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
177
(66,79%)
Joanna Mielko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
88
(33,21%)
Okręg 9
Sołectwo Iwiny wieś
Pokaż więcej
Tadeusz Andrzej Hałuza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
108
(36,86%)
Elżbieta Karolina Dudziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(23,21%)
Józefa Janina Świtaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WARTA 2023
117
(39,93%)
Okręg 10
Iwiny osiedle I i II
Pokaż więcej
Ewa Czesława Kulig
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
140
(67,63%)
Kazimierz Nowosadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WARTA 2023
67
(32,37%)
Okręg 11
Sołectwo Lubków
Pokaż więcej
Magdalena Honorata Olbrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
79
(49,07%)
Mieczysław Sznicer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(50,93%)
Okręg 12
Sołectwo Szczytnica wieś od nr 1 do nr 82; budynki osiedla nr 101, 102, 106; Sołectwo Wilczy Las
Pokaż więcej
Zenon Lisiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
118
(40,00%)
Ewa Jasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WARTA 2023
98
(33,22%)
Mariusz Kraśnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KRAŚNICKIEGO
79
(26,78%)
Okręg 13
Sołectwo Szczytnica-budynki osiedla bez numerów 101, 102, 106
Pokaż więcej
Natalia Fekete
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
84
(57,53%)
Jadwiga Marcinek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WARTA 2023
62
(42,47%)
Okręg 14
Sołectwo Jurków, Sołectwo Raciborowice Dolne od nr 1 - 40
Pokaż więcej
Krzysztof Artur Haniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
59
(30,10%)
Robert Kubusiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(69,90%)
Okręg 15
Sołectwo Raciborowice Dolne od nr 41 do końca
Pokaż więcej
Adam Maksymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ”
109
(53,69%)
Jan Zbigniew Tokarczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(25,62%)
Wiesław Jaszczur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WARTA 2023
42
(20,69%)