Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Stare Bogaczowice-ulica Główna od nr 1 do nr 84
Pokaż więcej
Sylwia Drajem
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
47
(33,10%)
Lucyna Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
57
(40,14%)
Marta Maria Wyrzykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
38
(26,76%)
Okręg 2
Stare Bogaczowice-ulica główna od nr 85 do nr 146
Pokaż więcej
Rodryg Maksymilian Świteńki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
63
(47,37%)
Łukasz Mirosław Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA OWSIANKI
45
(33,83%)
Marek Józef Jakubczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
25
(18,80%)
Okręg 3
Stare Bogaczowice-ulica Główna od nr 147 do nr 165 i od nr 266 do nr 281 oraz ulice Akacjowa, Cedrowa, Bukowa, Leśna, Świerkowa, Klonowa, Sosnowa, Wiązowa, Wrony.
Pokaż więcej
Justyna Sobota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
92
(70,23%)
Małgorzata Maria Kmieć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
39
(29,77%)
Okręg 4
Stare Bogaczowice-Ulica Główna od nr 166 do nr 224
Pokaż więcej
Ariel Kamil Zarzeczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
89
(65,93%)
Aldona Ewa Dymek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
36
(26,67%)
Justyna Alina Skała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
10
(7,41%)
Okręg 5
Stare Bogaczowice-ulice Główna od nr 225 do nr 263, Tarnopolska
Pokaż więcej
Marcin Franciszek Uchmanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
106
(82,17%)
Paulina Eugenia Kępińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA OWSIANKI
10
(7,75%)
Eugeniusz Jan Rajca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
13
(10,08%)
Okręg 6
Chwaliszów-ulice Główna od nr 1 do nr 41, Osiedle Młodych, Makowa, Słonecznikowa, Tarnopolska
Pokaż więcej
Aneta Barbara Rajca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
82
(58,99%)
Bogdan Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA OWSIANKI
29
(20,86%)
Dariusz Stanisław Czernecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
28
(20,14%)
Okręg 7
Chwaliszów-ulica Główna od nr 42 do nr 97
Pokaż więcej
Arkadiusz Jerzy Karczmarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
0
(0,00%)
Okręg 8
Nina Sylwia Stańko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
46
(50,55%)
Stanisława Helena Trzcińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA OWSIANKI
40
(43,96%)
Albin Franciszek Hajdarowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
5
(5,49%)
Okręg 9
Struga-ulice Główna od nr 1 do nr 29b, Kolejowa, Kolonia
Pokaż więcej
Emilia Kmiecik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
109
(80,15%)
Anna Katarzyna Ilska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
27
(19,85%)
Okręg 10
Struga-ulice Główna od nr 29c do nr 54, Huzarów, Herbowa, Dragonów, Legionów, Ułańska, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Świętego Jana Pawła II, Wiejska
Pokaż więcej
Izabela Katarzyna Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
97
(68,31%)
Sylwia Katarzyna Majda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
45
(31,69%)
Okręg 11
Struga-ulice Główna od nr 56 do nr 111, Szkolna
Pokaż więcej
Daniel Mikulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
48
(39,34%)
Małgorzata Joanna Telega
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA OWSIANKI
34
(27,87%)
Piotr Jerzy Pruszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
40
(32,79%)
Okręg 12
Krzysztof Marian Józef Kulbat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
11
(7,01%)
Anna Maria Gudz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA OWSIANKI
46
(29,30%)
Marek Tosti
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
40
(25,48%)
Marzena Dorota Data
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
60
(38,22%)
Okręg 13
Tomasz Marek Pryczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
83
(44,39%)
Jarosław Adam Tobiasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA OWSIANKI
54
(28,88%)
Konrad Grzegorz Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
35
(18,72%)
Halina Marianna Bryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY BRYK
15
(8,02%)
Okręg 14
Nowe Bogaczowice
Pokaż więcej
Sara Estera Zarzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
47
(48,96%)
Alicja Grażyna Stępnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
49
(51,04%)
Okręg 15
Adam Mieczysław Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU
51
(32,08%)
Ewelina Magda Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA OWSIANKI
8
(5,03%)
Wanda Bełkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
36
(22,64%)
Edward Podgórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
64
(40,25%)