Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina o statusie miasta Chojnów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA SAMORZĄDU LOKALNEGO
-
4
Maria Jolanta Myszograj
88
(2,05%)
-
1
Mieczysław Kasprzak
125
(2,91%)
-
3
Agnieszka Anna Kilkus
44
(1,03%)
-
2
Robert Wierzbicki
232
(5,41%)
-
5
Kinga Hanna Kozakowska-Wiśniewska
35
(0,82%)
-
6
Roman Stefan Iwański
12
(0,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jadwiga Stopa
166
(3,87%)
-
3
Wiesław Winiarski
71
(1,65%)
-
1
Henryk Iwanicki
223
(5,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU LEGNICKIEGO
-
1
Maciej Jan Cieśla
200
(4,66%)
-
2
Dariusz Piotr Wołoszyn
447
(10,42%)
-
5
Emilia Wanda Grześkowiak
183
(4,26%)
-
4
Aleksandra Natalia Chrząszcz
162
(3,78%)
-
3
Beata Jolanta Miler-Kornicka
58
(1,35%)
-
6
Ryszard Bogdan Kawka
63
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bożena Maziarska
35
(0,82%)
-
4
Halina Kiliś
28
(0,65%)
-
1
Andrzej Krzysztof Tracz
314
(7,32%)
-
3
Waldemar Józef Halikowski
125
(2,91%)
-
6
Piotr Zbigniew Darmoros
62
(1,44%)
-
5
Alina Aleksandra Wierzbicka
60
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Bartłomiej Gapski
448
(10,44%)
-
2
Paweł Jan Grabek
991
(23,09%)
-
3
Małgorzata Krystyna Kossakowska
64
(1,49%)
-
5
Roman Gwóźdź
16
(0,37%)
-
6
Halina Wojas
23
(0,54%)
-
4
Justyna Iwona Tymczyszyn
16
(0,37%)
Okręg 2
gmina Chojnów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA SAMORZĄDU LOKALNEGO
-
5
Zbigniew Dziaduch
30
(0,84%)
-
3
Andrzej Włodzimierz Zguda
28
(0,78%)
-
1
Tadeusz Hajduk
295
(8,24%)
-
4
Ewa Stanisława Gurdziel
33
(0,92%)
-
2
Barbara Aneta Radwańska
86
(2,40%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Małgorzata Barbara Lech
131
(3,66%)
-
3
Jakub Janusz Romaniak
24
(0,67%)
-
2
Anna Juszczak
65
(1,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU LEGNICKIEGO
-
4
Halina Zguda
173
(4,83%)
-
2
Jolanta Bekaluk-Pyrz
486
(13,57%)
-
1
Mikołaj Adam Bidnyk
345
(9,63%)
-
3
Grażyna Bogusława Zielińska
173
(4,83%)
-
5
Mieczysław Wróblewski
83
(2,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Maria Jung
100
(2,79%)
-
4
Robert Jan Płachta
64
(1,79%)
-
1
Krzysztof Jan Sowiński
593
(16,56%)
-
3
Katarzyna Anna Filipowicz
39
(1,09%)
-
5
Mirosław Marcin Szlapiński
56
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Anna Romaniak
202
(5,64%)
-
1
Anna Rozmus
400
(11,17%)
-
3
Stanisław Gapski
136
(3,80%)
-
4
Marek Olszewski
39
(1,09%)
Okręg 3
gmina Krotoszyce i gmina Miłkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA SAMORZĄDU LOKALNEGO
-
2
Jan Krawczyk
216
(5,05%)
-
4
Jarosław Kołodziej
201
(4,70%)
-
3
Mirosława Ewa Stachura
353
(8,25%)
-
1
Beata Castañeda Trujillo
366
(8,55%)
-
5
Mirosław Grzegorz Gambal
89
(2,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jolanta Małgorzata Górzyńska
164
(3,83%)
-
1
Adam Wiewiórka
327
(7,64%)
-
3
Łukasz Maciej Musiał
110
(2,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU LEGNICKIEGO
-
1
Robert Józef Mroziński
86
(2,01%)
-
2
Andrzej Edward Nowiński
125
(2,92%)
-
4
Andrzej Krzysztof Kozakiewicz
24
(0,56%)
-
3
Dorota Michalina Szczepaniak
117
(2,73%)
-
5
Katarzyna Kazimiera Kühn
31
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Ryszard Edward Pisak
59
(1,38%)
-
2
Agnieszka Anna Kądziołka-Tynkaluk
215
(5,02%)
-
1
Anna Małgorzata Graf
519
(12,13%)
-
3
Eleonora Mieczysława Szpatowicz-Jakubowska
47
(1,10%)
-
4
Andrzej Studziński
104
(2,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Agnieszka Ewa Tabiszewska
125
(2,92%)
-
1
Łukasz Dawid Skoczek
569
(13,30%)
-
2
Wiesław Antoni Cedzidło
291
(6,80%)
-
4
Agnieszka Klaudia Skoczna
55
(1,29%)
-
3
Zdzisław Turzyński
86
(2,01%)
Okręg 4
gmina Kunice i gmina Legnickie Pole
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA SAMORZĄDU LOKALNEGO
-
2
Justyna Magdalena Kowalska
47
(0,85%)
-
3
Katarzyna Lacroix
79
(1,43%)
-
1
Aleksander Kostuń
522
(9,46%)
-
4
Dominika Dorota Koch
36
(0,65%)
-
5
Krzysztof Dębicki
164
(2,97%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Grzegorz Michał Kasprzyk
141
(2,55%)
-
2
Jolanta Flejszer
257
(4,66%)
-
1
Katarzyna Czyżewska
392
(7,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU LEGNICKIEGO
-
1
Dorota Gacia
573
(10,38%)
-
2
Janina Wągrodna
178
(3,23%)
-
3
Jan Górski
103
(1,87%)
-
4
Barbara Joanna Łagód
153
(2,77%)
-
5
Dariusz Sebastian Daniel
174
(3,15%)
-
6
Aldon Emil Adamczyk
74
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Eugeniusz Zawacki
51
(0,92%)
-
4
Bogusława Malec
156
(2,83%)
-
6
Łukasz Stanisław Lichota
73
(1,32%)
-
2
Olga Grzejdak
171
(3,10%)
-
1
Janina Mazur
602
(10,91%)
-
3
Józef Pieróg
159
(2,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Stanisław Rachwalski
244
(4,42%)
-
1
Artur Paweł Smęt
449
(8,14%)
-
4
Iwona Ewa Ciereszko
107
(1,94%)
-
5
Wioletta Łucja Turkiewicz
82
(1,49%)
-
3
Jan Stanisław Wierzbicki
335
(6,07%)
-
6
Aneta Ewa Hyży
197
(3,57%)
Okręg 5
gmina Prochowice i gmina Ruja
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA SAMORZĄDU LOKALNEGO
-
3
Justyna Bożena Krzyśków
26
(0,69%)
-
4
Mateusz Bułhak
0
(0%)
-
2
Magdalena Ewa Socha
43
(1,14%)
-
1
Janusz Aleksander Rokitnicki
69
(1,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marek Henryk Marynowski
15
(0,40%)
-
1
Halina Anastazja Kołodziejska
244
(6,47%)
-
4
Jacek Kiełt
224
(5,94%)
-
3
Magdalena Rosiak
48
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU LEGNICKIEGO
-
5
Izabela Maria Bronikowska
18
(0,48%)
-
4
Stanisław Dwojak
95
(2,52%)
-
3
Anna Zofia Rosiak
76
(2,01%)
-
2
Jan Szczęsny Woydyłło
316
(8,38%)
-
1
Andrzej Rokitnicki
346
(9,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jacek Mazur
457
(12,12%)
-
2
Alicja Jaśkiewicz
168
(4,45%)
-
3
Katarzyna Sztyblewska
79
(2,09%)
-
4
Wiesław Stanisław Oflus
49
(1,30%)
-
5
Jan Antoni Łukasz
537
(14,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Lilianna Kowalczyk
162
(4,29%)
-
5
Anna Krystyna Jarocińska
73
(1,94%)
-
1
Artur Mackiewicz
572
(15,16%)
-
4
Ireneusz Anklewicz
66
(1,75%)
-
3
Magdalena Anna Podhajska-Dula
84
(2,23%)