Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Biwakowa, Boczna, Bracka, Dolna, Emilii Plater, Główna, Graniczna, Grunwaldzka, Grzegorza Piramowicza, Harcerska, Husytów, Hutnicza, Jeleniogórska, Kolejowa, Księdza Ignacego Kukli-Bukowińczyka, Ludowa, Lwówecka, Macieja Rataja, Mikołaja, Młynarska, Mostowa, Plac Stefana Okrzei, Plac Szarych Szeregów, Plac Śląski, Przemysłowa, Robotnicza, Różana, Rybacka, Strumykowa, Szkolna, Tkacka, Torowa, Warszawska, Wąska, Widokowa, Wyspowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCZY LUBAŃ 2018 RAZEM
-
1
Arkadiusz Andrzej Słowiński
336
(18,63%)
-
2
Ryszard Leszczyński
63
(3,49%)
-
7
Michał Jakub Kraska
79
(4,38%)
-
4
Liliana Agnieszka Czerwińska
78
(4,32%)
-
3
Teresa Elżbieta Kraska
110
(6,10%)
-
5
Stanisław Ryszard Jastrzębski
226
(12,53%)
-
6
Krystyna Lenart
33
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS LUBAŃ
-
1
Marek Piotr Kardela
348
(19,29%)
-
3
Piotr Marek Gniewczyński
18
(1,00%)
-
2
Marlena Łucja Adler
149
(8,26%)
-
5
Bernadetta Beata Januszkiewicz
46
(2,55%)
-
7
Maria Franciszka Zienowicz
6
(0,33%)
-
4
Tomasz Wojciech Spendowski
57
(3,16%)
-
6
Joanna Kozina
69
(3,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WÓJCIKA
-
4
Marcin Kamil Stachniuk
19
(1,05%)
-
2
Joanna Katarzyna Janas
11
(0,61%)
-
3
Paweł Jan Józefacki
7
(0,39%)
-
1
Agnieszka Anna Wilbik
36
(2,00%)
-
5
Jan Adam Lange
113
(6,26%)
Okręg 2
Agatowa, Błękitna, Brzozowa, Cicha, Cmentarna, Działkowa, Dzielna, Fabryczna, Fabryczna Osiedle, Garbarska, Jagiellońska, Jasna, Karola Szymanowskiego, Kolorowa, Księdza Infułata Adalberta Antera, Kwiatowa, Łagodna, Łużycka, Metalowców, Mikołaja Kopernika, Miła, Miodowa, Oficerska, Papieża Jana Pawła II, Pastelowa, Pawia, Perłowa, Plac Józefa Lompy, Plac Strażacki, Plac Św. Jana Pawła II, Podwale, Pogodna, Ratuszowa, Rubinowa, Rynek, Rynek Sukiennice, Rzemieślnicza, Sąsiedzka, Skwer Św. Jakuba, Spokojna, Spółdzielcza, Stanisława Worcella, Stara, Szafirowa, Tęczowa, Wiejska, Willowa, Władysława Jagiełły, Władysława Warneńczyka, Wrocławska, Wrzosowa, Wspólna, Zgorzelecka, Zielona, Zygmunta Starego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCZY LUBAŃ 2018 RAZEM
-
7
Halina Rudak
57
(2,96%)
-
5
Bogusława Wilusz
12
(0,62%)
-
2
Jerzy Wawrzyniak
186
(9,67%)
-
3
Jolanta Krystyna Tołłoczko
66
(3,43%)
-
1
Jan Hofbauer
207
(10,76%)
-
4
Tomasz Józef Otton
265
(13,78%)
-
6
Mieczysław Iwanow
229
(11,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS LUBAŃ
-
1
Henryk Mieczysław Rogacki
212
(11,02%)
-
3
Janusz Andrzej Szalewski
113
(5,88%)
-
4
Dorota Wieczorek
100
(5,20%)
-
2
Wiesław Stanisław Wydra
240
(12,48%)
-
5
Czesław Jan Usyk
58
(3,02%)
-
6
Dominika Natalia Boryczka-Pipiro
28
(1,46%)
-
7
Krystyna Teresa Bajdor
48
(2,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WÓJCIKA
-
4
Artur Grzegorz Michalski
11
(0,57%)
-
5
Tadeusz Roman Połomski
18
(0,94%)
-
1
Renata Wolna
48
(2,50%)
-
3
Agnieszka Dróżdż
19
(0,99%)
-
2
Bartosz Aleksander Leśniowski
6
(0,31%)
Okręg 3
Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Diamentowa, Esperantystów, Górnicza, Jana Kochanowskiego, Jesienna, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Królowej Jadwigi, Letnia, Mieszka I, Mieszka II, Mikołaja Reja, Plac Księdza Jana Winiarskiego, Wiosenna, Władysława Hermana, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego, Zimowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCZY LUBAŃ 2018 RAZEM
-
2
Tomasz Korcz
192
(9,19%)
-
3
Mariola Marzena Żuraw
54
(2,58%)
-
6
Eugeniusz Michał Soiński
145
(6,94%)
-
5
Anna Zofia Szatkowska
27
(1,29%)
-
1
Mateusz Michał Zajdel
386
(18,47%)
-
4
Katarzyna Matejewicz
59
(2,82%)
-
7
Stanisław Ryszard Wisłocki
175
(8,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS LUBAŃ
-
4
Józef Krzysztof Wieczorek
44
(2,11%)
-
1
Małgorzata Zofia Grzesiak
381
(18,23%)
-
5
Wioletta Edyta Kruczkowska
30
(1,44%)
-
7
Mariusz Wandycz
106
(5,07%)
-
2
Grzegorz Wieczorek
215
(10,29%)
-
3
Paweł Andrzej Płuciennik
102
(4,88%)
-
6
Anna Wiktorowska-Kalinik
36
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WÓJCIKA
-
4
Anna Dorota Włodarczyk
13
(0,62%)
-
1
Elżbieta Efimienko
56
(2,68%)
-
2
Artur Paweł Gryganiec
23
(1,10%)
-
3
Szymon Dariusz Leśniowski
11
(0,53%)
-
5
Jarosław Hubert Jankowski
35
(1,67%)
Okręg 4
7 Dywizji, Adama Mickiewicza, Aleja Niepodległości, Armii Krajowej, Bankowa, Bazaltowa, Bolesława Prusa, Dworcowa, Energetyczna, Fortowa, Fryderyka Chopina, Gajowa, Gazowa, Generała Józefa Bema, Generała Władysława Sikorskiego, Górna, Groblowa, Ignacego Łukasiewicza, Izerska, Jarosława Dąbrowskiego, Karola Miarki, Aleja Kombatantów, Krótka, Leśna, Lipowa, Łączna, Łąkowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Na Skarpie, Ogrodowa, Parkowa, Plac 3 Maja, Polna, Rzeczna, Skalnicza, Słoneczna, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Starolubańska, Stawowa, Stroma, Strzelecka, Sybiraków, Tadeusza Kościuszki, Włościańska, Włókiennicza, Zamkowa, Zawidowska, Żołnierska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCZY LUBAŃ 2018 RAZEM
-
2
Zenon Mieczysław Piwoni
69
(3,32%)
-
1
Ryszard Jerzy Piekarski
167
(8,03%)
-
6
Ireneusz Kasprzyk
94
(4,52%)
-
5
Jolanta Anna Stanasiuk
144
(6,93%)
-
4
Alicja Jungowska
51
(2,45%)
-
3
Ewa Mirosława Chmura
35
(1,68%)
-
8
Krzysztof Szuba
86
(4,14%)
-
7
Kamil Piotr Glazer
331
(15,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS LUBAŃ
-
7
Agata Magdalena Kulmatycka
56
(2,69%)
-
2
Witold Chojnacki
250
(12,03%)
-
1
Robert Antoni Daszkiewicz
203
(9,76%)
-
3
Bożena Maria Adamczyk-Pogorzelec
59
(2,84%)
-
4
Dariusz Józef Kwaśniak
133
(6,40%)
-
5
Laura Anna Żółtańska
12
(0,58%)
-
6
Łukasz Rutana
21
(1,01%)
-
8
Krzysztof Arkadiusz Jaworski
170
(8,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WÓJCIKA
-
3
Janusz Ryszard Wesołowski
8
(0,38%)
-
5
Teresa Hrabcova
5
(0,24%)
-
4
Agata Pawlak
6
(0,29%)
-
2
Ewa Litwinczuk
48
(2,31%)
-
1
Henryk Wójcik
101
(4,86%)
-
6
Lech Janusz Horzela
30
(1,44%)