Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Brzeg Dolny – ulice: Fryderyka Chopina, Cicha, Adama Jerzego Czartoryskiego, Działkowa, Józefa Kalasantego Dzieduszyckiego, Al. Jerozolimskie numery: 1 - 27, Wojciecha Kętrzyńskiego, Klasztorna, Kresowa, Kwiatowa, Samuela Bogumiła Lindego, Henryka Lubomirskiego, Adama Mickiewicza, Odrodzenia numery: 8a - 36, Ogrodowa numery: 1 - 10, Józefa Maksymiliana Ossolińskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Piwna, Polna, ks. kan. Jana Puka, Rynek, Spokojna, Sportowa, Stanisława Staszica, Jana Feliksa Tarnowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Justyna Somniak
207
(31,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
15
Katarzyna Ewa Januś
79
(11,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Eugeniusz Wojciech Skorupka
316
(47,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK
-
16
Maciej Drabik
33
(4,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Daniel Nowosielski
31
(4,65%)
Okręg 2
Brzeg Dolny – ulice: Grenadierów, Aleje Jerozolimskie numery: 40 - 49, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Kręta, Krótka, Leśna, 1 - go Maja, Młyńska, Mostowa, Odrodzenia numery: 3 - 7, Odrzańska, Ogrodowa numery: 13, 15, Parkowa, Podwale, Prosta, Przejazd, Rolnicza, Słoneczna, Stawowa, Towarowa, Urazka, Wodna, Zakładowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Bogdan Jan Sawa
89
(19,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
15
Bogumił Czesław Banaszkiewicz
70
(15,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Jacek Koliński
42
(9,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Kamil Stefan Kasina
145
(32,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK
-
16
Anna Janina Ryhorkiewicz
9
(2,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Monika Jagielska-Mikłos
93
(20,76%)
Okręg 3
Brzeg Dolny – ulice: Fabryczna, Joachima Lelewela numery: 1, 3, Robotnicza, Henryka Sienkiewicza, Staromiejska, Targowa, Warzyńska, Zielona, Zwycięstwa numery: 2, 4, 6
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Jan Kaczor
83
(18,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
15
Jerzy Romuald Turowski
70
(15,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Joanna Monika Juchniewicz
23
(5,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Jakub Łukojko
140
(31,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK
-
16
Marta Drabik
54
(12,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Marek Jan Cukrowski
72
(16,29%)
Okręg 4
Brzeg Dolny – ulice: Janusza Korczaka, Braci Korczyńskich, Joachima Lelewela numery: 5, 7, 9, Jana Pawła II , Stanisława Wyspiańskiego numery: 1, 2, 3, 4
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Katarzyna Uran
73
(20,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
15
Maria Jolanta Czykiel
104
(28,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Edward Olender
44
(12,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Jacek Roman Siewruk
85
(23,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK
-
16
Henryka Kupiec
10
(2,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Paweł Bazak
48
(13,19%)
Okręg 5
Brzeg Dolny – ulice: Stanisława Wyspiańskiego numery: 5, 6, 7, 8, 9, 11, Zwycięstwa numery: 12, 14
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Sylwia Marta Kasędra
51
(13,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI
-
17
Piotr Sebastian Kozdrowicki
158
(41,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Marcin Krzysztof Tokarz
58
(15,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Dorota Salamon
67
(17,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK
-
16
Roman Romuald Goryński
10
(2,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Jarosław Grzegorz Brojanowski
40
(10,42%)
Okręg 6
Brzeg Dolny – ulice: Akacjowa, Generała Józefa Bema, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Klonowa, Leszczynowa, Lipowa, Topolowa, Wierzbowa, Stanisława Wyspiańskiego numery: 10, 12, 14.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Daniel Jacek Kasędra
94
(15,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
15
Janusz Ryszard Mazur
80
(13,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Anna Piotrowska
104
(17,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Rafał Jastrzębski
229
(38,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK
-
16
Justyna Malwina Urbaś
10
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Marcin Stanisław Kudryński
82
(13,69%)
Okręg 7
Brzeg Dolny – ulice: Małopolska, Wyścigowa, Zwycięstwa numery: 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Edyta Sandra Kuzaj
53
(14,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
15
Mirosław Krawiec
113
(30,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Małgorzata Irena Tokarz
67
(18,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Danuta Bienek
65
(17,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK
-
16
Jerzy Kupiec
13
(3,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Anna Sylwia Konieczna
54
(14,79%)
Okręg 8
Brzeg Dolny – ulice: Mikołaja Kopernika, Młodzieżowa, Osiedlowa, Pionierska, Przedszkolna, Tęczowa numery: 2, 4, 6, Zachodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Danuta Anna Łuczyk-Witek
41
(10,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
15
Piotr Zygmunt Smok
55
(14,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI
-
17
Grzegorz Adam Stich
59
(15,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Małgorzata Barylak
66
(17,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Krzysztof Antoni Kasiańczuk
114
(30,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Damian Adasiak
39
(10,43%)
Okręg 9
Brzeg Dolny – ulice: Krzywa, Naborowska, Nasypowa, Nowowiejska, Olimpijska, Rajdowa, Szkolna, Środkowa, Wilcza numery: 1 - 19, 23, ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zbożowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Alicja Witalec
80
(12,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
15
Barbara Szczepanowska
24
(3,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Katarzyna Małgorzata Nowak
89
(14,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Maria-Teresa Zofia Wabińska
312
(50,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Jakub Dziedzina
112
(18,15%)
Okręg 10
Brzeg Dolny – ulica: Wilcza numery: 21, 25 - 47
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Anna Mariola Wszelaka
67
(16,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Piotr Marek Szał
72
(17,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Anna Katarzyna Michalska
202
(48,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK
-
16
Małgorzata Kupiec
8
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Leszek Dariusz Michałek
67
(16,11%)
Okręg 11
Brzeg Dolny – ulica: Juliusza Słowackiego numery: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Adrian Władysław Czech
97
(24,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
15
Ewa Stefania Mordkowicz
22
(5,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Janusz Ziomek
19
(4,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Magdalena Grzelińska
133
(33,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Anna Grzechowiak
126
(31,74%)
Okręg 12
Brzeg Dolny – ulice: Bolesława Leśmiana, Juliusza Słowackiego numery: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Tęczowa numery: 8, 10, 12, 14
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Alicja Żak
79
(14,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Wojciech Józef Krząstek
46
(8,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA LEŚNIAKA
-
22
Leszek Leśniak
156
(28,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Andrzej Lech
193
(35,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Małgorzata Ochmańska
77
(13,97%)
Okręg 13
Sołectwa: Grodzanów, Naborów, Pogalewo Małe, Pogalewo Wielkie, Pysząca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Jerzy Poch
157
(27,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Ewa Fura
201
(34,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Monika Katarzyna Wiśniewska
143
(24,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK
-
16
Anna Teresa Kukuła
3
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Ewa Barbara Poniszewska
72
(12,50%)
Okręg 14
Sołectwa: Bukowice, Jodłowice, Radecz, Stary Dwór, Wały, Żerków, Żerkówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Piotr Czarny
212
(33,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
15
Roksana Chawer
19
(3,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY
-
18
Monika Kaczmarska
109
(17,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Marian Eugeniusz Kołodziejczyk
186
(29,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Krzysztof Piotr Gargula
103
(16,38%)
Okręg 15
Sołectwo: Godzięcin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE
-
20
Anna Monika Hawrylczak-Rykowska
80
(27,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
21
Mirosław Aleksander Dawidowicz
212
(71,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK
-
16
Elżbieta Śniegórska
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA
-
19
Jan Stefanowski
3
(1,02%)