Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Polkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Agnieszka Tobiś
39
(0,35%)
-
1
Piotr Mieczysław Walkiewicz
120
(1,07%)
-
2
Izabela Magdalena Ludwicka
32
(0,28%)
-
3
Mieczysław Pędlowski
54
(0,48%)
-
5
Adam Rafał Kleczkowski
38
(0,34%)
-
6
Monika Anna Kowalczyk
63
(0,56%)
-
7
Anna Karolina Kurczewska-Woźniak
13
(0,12%)
-
8
Tomasz Piotr Pogorzelec
35
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „POROZUMIENIE DLA MIESZKAŃCÓW POLKOWIC”
-
4
Marianna Janina Dąbrowska
282
(2,51%)
-
1
Marek Andrzej Tramś
1 114
(9,91%)
-
3
Andrzej Stanisław Bełda
606
(5,39%)
-
5
Michał Lenczuk
305
(2,71%)
-
2
Arkadiusz Mirosław Bloch
389
(3,46%)
-
6
Włodzimierz Henryk Liberski
289
(2,57%)
-
7
Zbigniew Gołębiowski
152
(1,35%)
-
8
Monika Marta Malig-Kikut
294
(2,62%)
-
9
Mariola Renata Perz
200
(1,78%)
-
10
Beata Urszula Betka
277
(2,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Norbert Stanisław Wende
106
(0,94%)
-
5
Ewa Katarzyna Jadczyk
75
(0,67%)
-
3
Stanisława Krawczyszyn
110
(0,98%)
-
2
Iwona Marta Marciniak
524
(4,66%)
-
1
Jan Zarzycki
1 191
(10,60%)
-
8
Piotr Jerzy Kowalik
224
(1,99%)
-
10
Alicja Maria Ondyć
147
(1,31%)
-
9
Zbigniew Piotr Pisulski
55
(0,49%)
-
6
Wioletta Kazimiera Pleszka
303
(2,70%)
-
7
Malwina Sokołowska-Weres
43
(0,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Sabina Leokadia Lipiec
29
(0,26%)
-
3
Tomasz Łukasz Synowiec
69
(0,61%)
-
4
Beata Teresa Zalewska
64
(0,57%)
-
6
Robert Ireneusz Harenza
16
(0,14%)
-
1
Remigiusz Maciej Kubowicz
204
(1,82%)
-
8
Marek Władysław Chudy
0
(0%)
-
10
Dagmara Elżbieta Kubowicz
35
(0,31%)
-
5
Barbara Magdalena Wajer
16
(0,14%)
-
7
Renata Elżbieta Koptyńska-Nieroda
40
(0,36%)
-
9
Agnieszka Michalec
25
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE POLKOWICE
-
2
Krzysztof Nester
699
(6,22%)
-
4
Jan Wojtowicz
413
(3,68%)
-
3
Izabela Ewa Bukała
223
(1,98%)
-
1
Bogusław Dariusz Godlewski
1 394
(12,40%)
-
5
Agnieszka Magdalena Brot
60
(0,53%)
-
6
Rafał Ślufarski
218
(1,94%)
-
7
Justyna Agnieszka Adamczyk
170
(1,51%)
-
9
Janina Daniela Samborska - Suchodolska
101
(0,90%)
-
8
Kazimierz Karol Trojanowski
74
(0,66%)
-
10
Tomasz Paweł Borkowski
300
(2,67%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Chocianów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Beata Edyta Rolska
413
(6,88%)
-
5
Mikołaj Eugeniusz Bobiński
333
(5,55%)
-
3
Marcelina Ewa Falkiewicz
415
(6,91%)
-
4
Katarzyna Ślipko
190
(3,16%)
-
6
Paweł Maciej Najdek
144
(2,40%)
-
1
Franciszek Skibicki
638
(10,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Mirosław Adam Wolan
195
(3,25%)
-
6
Franciszek Bereżański
163
(2,71%)
-
3
Małgorzata Tarasiuk
242
(4,03%)
-
1
Marianna Stefania Kowalska
506
(8,43%)
-
2
Jacek Rafał Zborowski
99
(1,65%)
-
5
Justyna Maria Bekieszczuk
93
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jan Mazur
154
(2,56%)
-
3
Anna Jabłońska
453
(7,54%)
-
4
Jolanta Grażyna Komarek
111
(1,85%)
-
1
Henryk Czekajło
639
(10,64%)
-
5
Małgorzata Teresa Pawlik
262
(4,36%)
-
6
Andrzej Eugeniusz Płotnicki
427
(7,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Katarzyna Monika Pikulska-Danis
316
(5,26%)
-
2
Andrzej Janowiak
90
(1,50%)
-
3
Danuta Irena Grech-Janowiak
121
(2,02%)
Okręg 3
Gmina i Miasto Przemków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
3
Andrzej Adam Samosiuk
189
(5,71%)
-
1
Wanda Żuchowska
530
(16,01%)
-
5
Marzena Ewa Biała
465
(14,05%)
-
2
Stefan Dudra
664
(20,06%)
-
4
Marek Cieślak
66
(1,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ewa Mazan
323
(9,76%)
-
2
Sławomir Dryja
204
(6,16%)
-
3
Krzysztof Kapłon
252
(7,61%)
-
4
Janusz Henryk Krupski
78
(2,36%)
-
5
Aniela Józefa Klita
75
(2,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Henryk Cirka
53
(1,60%)
-
4
Iwona Pawelec
46
(1,39%)
-
3
Tadeusz Muszyński
29
(0,88%)
-
2
Jadwiga Irena Dziadykiewicz
124
(3,75%)
-
1
Mariusz Witold Krysztopolski
212
(6,40%)
Okręg 4
Gmina Gaworzyce, Gmina Grębocice, Gmina Radwanice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Roman Marek Rutkowski
1 372
(22,28%)
-
1
Kamil Piotr Ciupak
1 661
(26,98%)
-
6
Oskar Szkudło
392
(6,37%)
-
5
Hanna Dębska
198
(3,22%)
-
3
Izabela Ewa Jokiel
564
(9,16%)
-
4
Anna Mariola Sojka
79
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Paweł Arkadiusz Frątczak
75
(1,22%)
-
1
Grzegorz Dariusz Saja
298
(4,84%)
-
2
Małgorzata Wiatkowska
114
(1,85%)
-
4
Agnieszka Sylwia Olchowska
48
(0,78%)
-
6
Kornelia Kozłowska
24
(0,39%)
-
5
Bogdan Jan Szocik
112
(1,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Czesława Lebioda
108
(1,75%)
-
4
Mieczysław Garnek
78
(1,27%)
-
2
Magdalena Machaj
230
(3,74%)
-
1
Tadeusz Kazimierz Flak
417
(6,77%)
-
6
Renata Podgórska
108
(1,75%)
-
3
Zbigniew Cirko
279
(4,53%)