Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Kłodzko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Joanna Helena Synus
292
(2,70%)
-
2
Mirosław Czesław Pogoda
277
(2,56%)
-
1
Jacek Ryszard Hecht
1 351
(12,47%)
-
3
Kinga Wanda Banaszak
294
(2,71%)
-
5
Grzegorz Józef Muskała
329
(3,04%)
-
4
Teresa Matyasik
208
(1,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Bożena Danuta Grela
202
(1,87%)
-
4
Bogdan Haławin
345
(3,19%)
-
2
Waldemar Władysław Bicz
495
(4,57%)
-
5
Małgorzata Aleksandra Załupka
218
(2,01%)
-
1
Maciej Mirosław Awiżeń
3 421
(31,59%)
-
6
Kamila Elżbieta Logaj
275
(2,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Iwona Violetta Banyś
336
(3,10%)
-
1
Adam Edward Łącki
1 062
(9,81%)
-
6
Dorota Agata Strug
135
(1,25%)
-
3
Sławomir Machlowski
138
(1,27%)
-
5
Kazimierz Jarosz
127
(1,17%)
-
4
Małgorzata Stanisława Marcinowska
169
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KŁODZKIEJ
-
5
Patrycja Serdiuk
116
(1,07%)
-
2
Tadeusz Majcher
146
(1,35%)
-
3
Elżbieta Postawa
91
(0,84%)
-
1
Katarzyna Mąka
347
(3,20%)
-
4
Witold Marian Krzelowski
231
(2,13%)
-
6
Lech Włodzimierz Surówka
225
(2,08%)
Okręg 2
gmina Bystrzyca Kłodzka, gmina Międzylesie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Krytak
528
(4,98%)
-
2
Elżbieta Brzostowska
337
(3,18%)
-
3
Józef Kołt
932
(8,79%)
-
6
Jan Grzegorz Bajek
362
(3,41%)
-
5
Agnieszka Monika Sikora
308
(2,90%)
-
4
Krystyna Magierowska-Kasza
770
(7,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Violetta Kania
159
(1,50%)
-
1
Robert Duma
1 137
(10,72%)
-
3
Andrzej Czesław Wziątek
266
(2,51%)
-
5
Barbara Pietrzak
91
(0,86%)
-
2
Ewa Bachman
361
(3,40%)
-
6
Adam Zenon Lech
243
(2,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Arkadiusz Kot
561
(5,29%)
-
5
Aneta Elżbieta Jasek
60
(0,57%)
-
2
Regina Jadwiga Wiatrowska
103
(0,97%)
-
3
Jerzy Jan Gnabasik
54
(0,51%)
-
4
Marek Stanisław Marszałek
79
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KŁODZKIEJ
-
1
Piotr Marchewka
1 653
(15,59%)
-
3
Piotr Roman Budnik
551
(5,20%)
-
4
Agnieszka Słomińska
367
(3,46%)
-
2
Tadeusz Marian Zieliński
780
(7,36%)
-
6
Ewelina Walczak
734
(6,92%)
-
5
Jolanta Terlecka
168
(1,58%)
Okręg 3
gmina Nowa Ruda, gmina Radków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Agnieszka Ewa Mandryk-Kryniecka
753
(10,06%)
-
3
Teresa Emilia Październiak
360
(4,81%)
-
5
Paweł Jan Mazurkiewicz
303
(4,05%)
-
2
Marta Joanna Kokoszka
299
(3,99%)
-
4
Bartosz Małek
147
(1,96%)
-
6
Paweł Szafran
582
(7,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Renata Wolan-Niemczyk
840
(11,22%)
-
2
Jolanta Józefa Walkiewicz
452
(6,04%)
-
5
Ewa Małgorzata Hirchill
66
(0,88%)
-
3
Dominik Rafał Leszczyński
111
(1,48%)
-
4
Aleksander Dec
207
(2,77%)
-
6
Mieczysław Florczak
194
(2,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Sylwia Grzesiak
60
(0,80%)
-
1
Grzegorz Kołacz
368
(4,92%)
-
6
Anna Katarzyna Terlecka
52
(0,69%)
-
5
Dorota Urczyńska
63
(0,84%)
-
2
Jacek Stanisław Podgórski
315
(4,21%)
-
4
Antoni Czesław Pukała
92
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KŁODZKIEJ
-
1
Marek Franciszek Kusiakiewicz
290
(3,87%)
-
2
Barbara Łucja Siemczonek
679
(9,07%)
-
3
Jerzy Langenfeld
293
(3,91%)
-
6
Sławomir Władysław Karwowski
785
(10,49%)
-
5
Agnieszka Anna Słabicka
118
(1,58%)
-
4
Iwona Teresa Wiśniewska
57
(0,76%)
Okręg 4
miasto Nowa Ruda
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marcin Bartłomiej Bernat
762
(9,97%)
-
2
Joanna Walaszczyk
927
(12,13%)
-
5
Ryszard Sieradzki
141
(1,85%)
-
3
Jolanta Dec
256
(3,35%)
-
4
Krzysztof Henryk Wieczorek
168
(2,20%)
-
6
Maria Joanna Śliwińska
106
(1,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Ireneusz Stawicki
168
(2,20%)
-
1
Małgorzata Joanna Jędrzejewska-Skrzypczyk
1 552
(20,31%)
-
2
Sylwia Jadwiga Dajczer-Gałczyńska
399
(5,22%)
-
3
Grzegorz Włodzimierz Kuzak
590
(7,72%)
-
4
Jarosław Bartłomiej Przybył
720
(9,42%)
-
6
Magdalena Anna Matuszko
132
(1,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Janusz Andrzej Krawczyszyn
383
(5,01%)
-
2
Helena Stanisława Kochajkiewicz
166
(2,17%)
-
6
Agnieszka Monika Matusz
65
(0,85%)
-
4
Elżbieta Łukaszewska
129
(1,69%)
-
3
Tadeusz Witold Daszkiewicz
143
(1,87%)
-
5
Zenon Suszko
76
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KŁODZKIEJ
-
5
Natalia Rozumkiewicz
55
(0,72%)
-
1
Jarosław Grzegorz Grochowski
267
(3,49%)
-
2
Sławomir Przemysław Drogoś
152
(1,99%)
-
3
Magdalena Ewelina Kantorska
89
(1,16%)
-
4
Marcin Rafał Kowalczyk
47
(0,62%)
-
6
Justyna Edyta Kołodziej
147
(1,92%)
Okręg 5
gmina Kłodzko, miasto Polanica-Zdrój
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Bogdan Witosław Ogrodowczyk
262
(3,02%)
-
6
Anna Maria Mazurowska-Szarna
274
(3,15%)
-
4
Marcelina Anna Kulejewska
86
(0,99%)
-
1
Mariusz Grzegorz Borcz
1 127
(12,97%)
-
2
Jerzy Pogoda
275
(3,17%)
-
3
Dorota Maria Mateusiak
232
(2,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Ryszard Wiktor Niebieszczański
1 539
(17,72%)
-
3
Katarzyna Marlena Czuba-Kowal
277
(3,19%)
-
6
Marek Tomasz Mazurkiewicz
486
(5,60%)
-
2
Dariusz Janusz Kupiec
460
(5,30%)
-
5
Magdalena Marlena Bloch
153
(1,76%)
-
4
Anna Zuzanna Kaniak
89
(1,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Marta Maria Bielawska
40
(0,46%)
-
2
Jolanta Beata Biela
70
(0,81%)
-
1
Roman Szymański
324
(3,73%)
-
3
Paweł Bielecki
47
(0,54%)
-
5
Tomasz Marcin Maturski
82
(0,94%)
-
6
Liana Łącka
85
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KŁODZKIEJ
-
4
Beata Konieczko-Rudnicka
160
(1,84%)
-
5
Ewelina Monika Ptak
535
(6,16%)
-
2
Hubert Jan Krech
261
(3,00%)
-
3
Mariusz Tadeusz Winiarz
533
(6,14%)
-
6
Lubomir Piotr Danielczyk
530
(6,10%)
-
1
Urszula Edyta Panterałka
759
(8,74%)
Okręg 6
miasto Duszniki-Zdrój, miasto Kudowa-Zdrój, gmina Szczytna, gmina Lewin Kłodzki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Wojciech Pawełczyk
449
(4,79%)
-
2
Daniel Dubaniewicz
664
(7,09%)
-
3
Marzanna Bożena Kiełbasa
167
(1,78%)
-
4
Ewa Ciszewska
121
(1,29%)
-
5
Krystyna Antonina Śliwińska
764
(8,15%)
-
6
Paweł Koczot
563
(6,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Krzysztof Baldy
525
(5,60%)
-
1
Michał Zbigniew Cisakowski
1 041
(11,11%)
-
2
Anetta Maria Kościuk
552
(5,89%)
-
4
Iwona Barbara Budnik
167
(1,78%)
-
6
Wiesław Piotr Tracz
283
(3,02%)
-
5
Anita Katarzyna Piszko
382
(4,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Janusz Stanisław Charczuk
520
(5,55%)
-
3
Andrzej Berczyński
195
(2,08%)
-
6
Klaudiusz Henryk Seiffert
91
(0,97%)
-
5
Iwona Jolanta Samsonowicz-Smoleńska
40
(0,43%)
-
4
Małgorzata Beata Krawczyk
96
(1,02%)
-
2
Anna Paulina Michalska
124
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KŁODZKIEJ
-
3
Wojciech Paweł Heliński
577
(6,16%)
-
6
Jacek Król
196
(2,09%)
-
1
Renata Barbara Dudek
631
(6,73%)
-
2
Małgorzata Kanecka
834
(8,90%)
-
4
Kinga Barbara Goraj
213
(2,27%)
-
5
Krzysztof Łukasz Hawałej
176
(1,88%)
Okręg 7
gmina Lądek-Zdrój, gmina Stronie Śląskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Piotr Karol Englard
68
(1,09%)
-
1
Tomasz Nowicki
872
(13,92%)
-
2
Beata Wiesława Honczar
150
(2,39%)
-
4
Irena Wiesława Szepiczak
147
(2,35%)
-
5
Kazimierz Kubisiak
292
(4,66%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Zbigniew Piotrowicz
445
(7,10%)
-
2
Natalia Klaudia Skierkowska
110
(1,76%)
-
3
Andrzej Ryszard Inglot
212
(3,38%)
-
4
Olga Anna Jakubczak
96
(1,53%)
-
5
Borysław Jan Zatoka
549
(8,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Dominika Marta Krysińska
128
(2,04%)
-
4
Henryk Kazimierz Kapusta
86
(1,37%)
-
1
Kazimierz Antoni Drożdż
633
(10,11%)
-
2
Teresa Nowak
94
(1,50%)
-
5
Zbigniew Wodzyński
54
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KŁODZKIEJ
-
2
Renata Maria Nowak
74
(1,18%)
-
1
Zbigniew Łopusiewicz
1 722
(27,49%)
-
4
Danuta Ciężkowska
91
(1,45%)
-
3
Bogumiła Mikita-Gułaj
117
(1,87%)
-
5
Mieczysław Krywieńko
324
(5,17%)