Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Strzelin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
-
5
Kamila Marta Malawska
22
(0,24%)
-
7
Adam Jan Stypuła
28
(0,31%)
-
1
Janusz Jędrzejewski
132
(1,44%)
-
3
Joanna Wioletta Chmielewska
66
(0,72%)
-
4
Wojciech Czesław Polaszek
21
(0,23%)
-
2
Miłosz Jan Bandura
90
(0,98%)
-
6
Małgorzata Maria Jasiak
27
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Helena Wilkosz
69
(0,75%)
-
3
Józef Teneta
122
(1,33%)
-
4
Teresa Barbara Gawrysiak
39
(0,43%)
-
1
Marek Warcholiński
558
(6,09%)
-
8
Edward Tracz
164
(1,79%)
-
2
Monika Skórka
50
(0,55%)
-
5
Lesław Mularski
82
(0,89%)
-
7
Jan Hołubowicz
48
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIA DZIAŁAŃ OBYWATELSKICH
-
2
Jadwiga Szmigielska
105
(1,15%)
-
1
Elżbieta Teresa Uchacz-Nyczka
79
(0,86%)
-
3
Zdzisław Wiliński
34
(0,37%)
-
9
Andrzej Adam Nyczka
5
(0,05%)
-
5
Krzysztof Marcin Kurowski
50
(0,55%)
-
6
Andrzej Gronkowski
13
(0,14%)
-
8
Agata Krystyna Warpas-Michałkiewicz
22
(0,24%)
-
4
Leokadia Pawliszak
79
(0,86%)
-
7
Wojciech Krzysztof Pawliszak
52
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA REGIONU
-
1
Jolanta Franciszka Grondys
178
(1,94%)
-
2
Dorota Barbara Put
348
(3,80%)
-
3
Zdzisław Janusz Rataj
163
(1,78%)
-
5
Michał Stanisław Kołodnicki
145
(1,58%)
-
6
Teresa Stanisława Okołotowicz
106
(1,16%)
-
4
Władysław Białkowski
294
(3,21%)
-
9
Zbigniew Sochacki
86
(0,94%)
-
7
Tomasz Grzegorz Duszyński
131
(1,43%)
-
8
Alicja Porada
101
(1,10%)
-
10
Aleksander Ziółkowski
337
(3,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anna Antonina Kubisz
257
(2,80%)
-
5
Ewelina Gabriela Czerny
57
(0,62%)
-
2
Krzysztof Antoni Żołyński
308
(3,36%)
-
1
Piotr Tadeusz Rozenek
761
(8,30%)
-
4
Maria Anna Trojan-Przebinda
35
(0,38%)
-
6
Mateusz Michał Maguszczak
62
(0,68%)
-
7
Irena Żądło
190
(2,07%)
-
8
Marek Maciej Mierzwiński
366
(3,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY DOBUCKIEJ
-
6
Adam Wojciech Leoszkiewicz
18
(0,20%)
-
4
Józef Gruca
45
(0,49%)
-
7
Krystyna Maria Prószyńska
25
(0,27%)
-
5
Karolina Katarzyna Sabadasz
25
(0,27%)
-
1
Marta Irena Konsencjusz
148
(1,61%)
-
3
Alina Urszula Włodarska
57
(0,62%)
-
2
Bogusław Antoni Polanin
42
(0,46%)
-
8
Jarosław Roman Kuźmiński
14
(0,15%)
-
9
Aleksandra Marta Woźny
78
(0,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Małgorzata Kamila Hałas-Koralewska
85
(0,93%)
-
1
Anna Maria Horodyska
1 246
(13,60%)
-
2
Jacek Piotr Maćkówka
545
(5,95%)
-
4
Agnieszka Zofia Rosińska
63
(0,69%)
-
3
Jerzy Marian Chmielewski
244
(2,66%)
-
10
Artur Cezary Gulczyński
363
(3,96%)
-
6
Justyna Anna Korczyńska-Działa
80
(0,87%)
-
8
Artur Michał Jakubiec
57
(0,62%)
-
9
Jakub Krzysztof Derwich
17
(0,19%)
-
5
Jerzy Antoni Matusiak
131
(1,43%)
Okręg 2
Gmina Borów, Gmina Kondratowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
-
6
Jarosław Jan Fit
141
(3,11%)
-
2
Katarzyna Renata Olędzka
306
(6,75%)
-
1
Mariusz Majewski
457
(10,09%)
-
5
Maria Czarnecka
46
(1,02%)
-
3
Marcin Dawid Botuszan
21
(0,46%)
-
4
Ewa Stanisława Łopata
106
(2,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Eugeniusz Chrzan
117
(2,58%)
-
2
Krzysztof Hutnik
159
(3,51%)
-
6
Katarzyna Cecylia Matła
62
(1,37%)
-
5
Irena Teresa Kłysz
27
(0,60%)
-
3
Lucyna Gospodarczyk-Oleksy
48
(1,06%)
-
4
Jarosław Marek Dudek
51
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA REGIONU
-
1
Krystyna Bożena Jędrzejewska
95
(2,10%)
-
3
Renata Agata Statkiewicz
41
(0,91%)
-
2
Andrzej Grondys
173
(3,82%)
-
4
Artur Jan Jędrzejewski
80
(1,77%)
-
5
Sabina Krzyżowska
52
(1,15%)
-
6
Paweł Julian Kawałek
48
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Monika Brusiło-Gac
57
(1,26%)
-
2
Marian Grabas
538
(11,88%)
-
3
Dagmara Justyna Baca
73
(1,61%)
-
6
Leokadia Dorota Matusiak
99
(2,19%)
-
5
Jan Drużga
179
(3,95%)
-
1
Aleksander Stanisław Skorupski
525
(11,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Ewelina Joanna Andrzejewska-Bochnak
376
(8,30%)
-
2
Marian Zbigniew Pogoda
166
(3,66%)
-
4
Elżbieta Zimnicka
22
(0,49%)
-
5
Grzegorz Kajca
239
(5,28%)
-
3
Jacek Karol Matusiewicz
226
(4,99%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Wiązów, Gmina Przeworno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
-
1
Magdalena Krystyna Krupa
704
(13,87%)
-
6
Kazimierz Adam Ryglicki
61
(1,20%)
-
2
Urszula Janina Iżykowska-Mroczko
142
(2,80%)
-
3
Zbigniew Michułka
377
(7,43%)
-
7
Łukasz Mazur
219
(4,31%)
-
5
Kamilla Magdalena Hebda-Litarowicz
108
(2,13%)
-
4
Feliks Polehojko
85
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Alicja Tomaś
71
(1,40%)
-
2
Zdzisława Kaczkowska
104
(2,05%)
-
3
Jan Stefańczyk
120
(2,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA REGIONU
-
7
Irena Magdalena Hebda
31
(0,61%)
-
4
Barbara Ewa Wyka
36
(0,71%)
-
2
Daria Sara Jaroch-Rogan
36
(0,71%)
-
6
Mirosława Dzbik
43
(0,85%)
-
5
Wiesław Andrzej Till
57
(1,12%)
-
1
Kazimierz Nahajło
250
(4,92%)
-
3
Kazimierz Marian Sęga
167
(3,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Magdalena Maria Maksymiak
181
(3,57%)
-
2
Rafał Kłósek
192
(3,78%)
-
1
Marek Stanisław Czerwiński
423
(8,33%)
-
5
Mariusz Sylwester Michułka
321
(6,32%)
-
4
Teresa Szczypel
237
(4,67%)
-
6
Sylwia Agnieszka Mikuszewska
113
(2,23%)
-
7
Józef Książczyk
137
(2,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Joanna Wilińska
16
(0,32%)
-
3
Jan Szczęśniak
146
(2,88%)
-
2
Mirosława Ewa Szychowiak
120
(2,36%)
-
1
Ludwik Jan Hrycak
445
(8,77%)
-
7
Magdalena Kamila Zawłocka
42
(0,83%)
-
4
Krystyna Leszczyńska
77
(1,52%)
-
5
Mateusz Jan Pogoda
16
(0,32%)