Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Złotoryja
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sylwester Adam Abramek
12
(0,19%)
-
3
Paweł Niklewicz
23
(0,36%)
-
7
Zuzanna Maria Cybulska
8
(0,13%)
-
8
Lucjan Daniel Pawlukiewicz
12
(0,19%)
-
6
Zofia Faryniarz
13
(0,20%)
-
4
Krystyna Wnęk
25
(0,39%)
-
5
Lidia Świerczewska
12
(0,19%)
-
1
Wiesław Antoni Woźniak
236
(3,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
5
Małgorzata Chmielowska
39
(0,61%)
-
2
Edyta Danuta Mularczyk
193
(3,02%)
-
1
Ryszard Wincenty Raszkiewicz
529
(8,27%)
-
3
Jan Tokarski
120
(1,88%)
-
4
Bogusława Leśny
37
(0,58%)
-
6
Monika Anna Kwapińska
26
(0,41%)
-
8
Łukasz Sebastian Łuniewski
233
(3,64%)
-
7
Andrzej Stanisław Mróz
57
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Władysław Ryszard Grocki
385
(6,02%)
-
3
Jan Józef Markiewicz
259
(4,05%)
-
4
Sława Kolano
163
(2,55%)
-
5
Jacek Szymański
67
(1,05%)
-
1
Anna Agnieszka Melska
587
(9,18%)
-
6
Dorota Bronisława Wojtko
121
(1,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Wiesław Wiktor Świerczyński
237
(3,71%)
-
5
Ewa Rusin
73
(1,14%)
-
4
Małgorzata Miara-Stępień
211
(3,30%)
-
6
Adam Jan Karpik
47
(0,74%)
-
7
Barbara Maria Prus
127
(1,99%)
-
8
Michał Andrzej Cwynar
135
(2,11%)
-
2
Elżbieta Blachura
232
(3,63%)
-
3
Anna Izabela Krupa
53
(0,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Kamil Krzysztof Krupiński
94
(1,47%)
-
2
Krystyna Perlak
114
(1,78%)
-
1
Rafał Miara
634
(9,92%)
-
8
Eugeniusz Trytek
71
(1,11%)
-
7
Dominika Barbara Rychta
21
(0,33%)
-
4
Mirosława Irena Rystwej-Skibińska
35
(0,55%)
-
5
Michał Edmund Behnke
82
(1,28%)
-
6
Wojciech Łabędzki
88
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE
-
4
Ewa Zapart-Czasławska
53
(0,83%)
-
2
Mariusz Piotr Czech
97
(1,52%)
-
1
Paweł Piotr Macuga
371
(5,80%)
-
6
Janusz Maciej Kowalczyk
56
(0,88%)
-
8
Maciej Damian Dawidziuk
73
(1,14%)
-
7
Stanisław Dechnik
194
(3,03%)
-
3
Lidia Jaremko
62
(0,97%)
-
5
Beata Ewa Jańta
76
(1,19%)
Okręg 2
Gmina Złotoryja
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Zofia Słomiana
9
(0,32%)
-
2
Edmund Łojko
222
(7,97%)
-
4
Paweł Wojciech Grzyb
5
(0,18%)
-
1
Maria Pyra
60
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Wanda Grabos
321
(11,53%)
-
2
Jacek Kazimierz Dębski
149
(5,35%)
-
3
Beata Katarzyna Stachera
119
(4,27%)
-
4
Jan Eugeniusz Krzepisz
91
(3,27%)
-
5
Kazimierz Stefan Gregulski
145
(5,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Mirosław Jan Gaweł
78
(2,80%)
-
2
Henryk Krupa
121
(4,35%)
-
1
Irena Niemczycka
377
(13,54%)
-
3
Maria Stelmachowicz
49
(1,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Elwira Sława Gogula
321
(11,53%)
-
2
Jacek Dariusz Tyc
78
(2,80%)
-
3
Henryk Julian Stefanko
28
(1,01%)
-
5
Mirosław Makuch
65
(2,33%)
-
4
Grażyna Jadwiga Stawińska
18
(0,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Leszek Marian Suchan
26
(0,93%)
-
4
Wiesław Eck
18
(0,65%)
-
5
Monika Agnieszka Komarnicka
34
(1,22%)
-
3
Agnieszka Magdalena Łucka
73
(2,62%)
-
1
Joanna Maria Traczyk
79
(2,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE
-
3
Monika Anna Mazur
43
(1,54%)
-
1
Tomasz Jan Hajdun
133
(4,78%)
-
2
Robert Wojciech Rak
63
(2,26%)
-
5
Michał Marek Wozowczyk
51
(1,83%)
-
4
Anna Znamirowska-Bajowska
8
(0,29%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Świerzawa, Miasto Wojcieszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Monika Marzena Mazurek
25
(0,59%)
-
4
Krystyna Jodziewicz
32
(0,75%)
-
5
Jolanta Ewa Skawińska-Kostka
25
(0,59%)
-
1
Zbigniew Zięba
266
(6,23%)
-
6
Igor Dominik Brzezicki
114
(2,67%)
-
2
Edward Bernard Grabski
153
(3,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Zbigniew Augustyn Pietruszka
255
(5,97%)
-
5
Anna Gralak
13
(0,30%)
-
2
Teresa Zofia Walmont
16
(0,37%)
-
3
Waldemar Piotr Kwieciński
116
(2,72%)
-
6
Józef Bogusław Zdziechowicz
47
(1,10%)
-
4
Gizela Teresa Kuraś
36
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Grzegorz Andrzej Zajda
121
(2,83%)
-
1
Lech Olszanicki
241
(5,64%)
-
4
Sebastian Patryk Łabędzki
84
(1,97%)
-
2
Ewa Joanna Ziemak
103
(2,41%)
-
5
Jolanta Szumowska
90
(2,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Iwona Emilia Siwińska
232
(5,43%)
-
3
Krzysztof Marian Kogut
45
(1,05%)
-
2
Irena Łapaj
104
(2,44%)
-
4
Maria Grudniewicz-Baraniecka
38
(0,89%)
-
5
Adrian Bronisław Włodarczak
42
(0,98%)
-
6
Waldemar Ciechanowicz
25
(0,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Monika Magdalena Sikorska
76
(1,78%)
-
4
Janina Stanisława Łapińska
25
(0,59%)
-
1
Zbigniew Mosoń
434
(10,16%)
-
6
Józef Roman Sudoł
237
(5,55%)
-
3
Józef Dąbrowski
29
(0,68%)
-
2
Grażyna Emilia Kuczyńska
68
(1,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE
-
1
Łukasz Horodyski
622
(14,56%)
-
5
Tomasz Kazimierz Ochab
55
(1,29%)
-
3
Maria Krupienia
109
(2,55%)
-
4
Paweł Jan Lipski
164
(3,84%)
-
2
Mariola Jadwiga Markowska
166
(3,89%)
-
6
Agnieszka Engler
63
(1,48%)
Okręg 4
Gmina Zagrodno, Gmina Pielgrzymka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Kinach
122
(3,02%)
-
1
Stanisław Grzyb
284
(7,03%)
-
3
Maciej Daniel Koszelowski
187
(4,63%)
-
6
Zofia Dertkowska
27
(0,67%)
-
5
Wioletta Jolanta Paluszek
74
(1,83%)
-
4
Anna Maria Abramek
34
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Mieczysław Słonina
160
(3,96%)
-
4
Anna Lisowska
123
(3,04%)
-
5
Krystyna Kamińska
20
(0,50%)
-
3
Krzysztof Andrzej Dobrucki
57
(1,41%)
-
2
Laura Rozalia Ogonowska
147
(3,64%)
-
6
Piotr Stanisław Janczyszyn
199
(4,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Aleksandra Nowaczewska
53
(1,31%)
-
3
Bożena Czernatowicz
152
(3,76%)
-
1
Barbara Bożena Kołodziej
720
(17,82%)
-
5
Grzegorz Dominik Gajda
142
(3,51%)
-
2
Piotr Grzegorz Łazanowski
84
(2,08%)
-
6
Gustaw Kłosowicz
105
(2,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Władysława Kulasiak-Polak
14
(0,35%)
-
2
Anna Dobrucka-Mitura
114
(2,82%)
-
5
Michał Wojciech Hołownia
74
(1,83%)
-
6
Jadwiga Dorota Rojecka-Bałut
42
(1,04%)
-
3
Czesław Zbigniew Szewczyk
31
(0,77%)
-
1
Michał Karol Drelinkiewicz
182
(4,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Grzegorz Jan Górajec
230
(5,69%)
-
3
Sabina Dorota Orzech
57
(1,41%)
-
5
Kacper Kapral
21
(0,52%)
-
6
Mateusz Zbigniew Schult
1
(0,02%)
-
2
Joanna Elżbieta Bernasiewicz
45
(1,11%)
-
4
Aleksandra Bartkiewicz
21
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE
-
6
Leszek Adam Leśniak
90
(2,23%)
-
5
Violetta Michalina Ludynia
32
(0,79%)
-
2
Henryk Jurzak
111
(2,75%)
-
3
Renata Rumianowska
9
(0,22%)
-
4
Ewelina Barbara Stolarczyk
63
(1,56%)
-
1
Jakub Kosiński
213
(5,27%)