Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina: Długołęka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wiesław Antoni Zając
1 478
(10,55%)
-
3
Maria Teresa Gajek
158
(1,13%)
-
5
Mariusz Grzegorz Popławski
329
(2,35%)
-
6
Henryk Antoni Sikora
129
(0,92%)
-
7
Kazimierz Sebastian Pater
258
(1,84%)
-
2
Iwona Monika Maciejczyk
342
(2,44%)
-
4
Elżbieta Kucharska
409
(2,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Irena Barbara Tomys
402
(2,87%)
-
1
Ryszard Andrzej Jaroń
1 900
(13,56%)
-
5
Anna Jolanta Zawadzka
278
(1,98%)
-
6
Paweł Krzysztof Barski
114
(0,81%)
-
3
Dagmara Agnieszka Szymczak
361
(2,58%)
-
4
Leszek Jerzy Jędrzejczuk
239
(1,71%)
-
7
Łukasz Mariusz Guz
113
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU
-
1
Waldemar Tadeusz Szczykutowicz
776
(5,54%)
-
2
Maria Magdalena Biegańska
699
(4,99%)
-
3
Ryszard Piotr Mazur
502
(3,58%)
-
7
Paweł Leszek Wawryła
483
(3,45%)
-
4
Marzena Katarzyna Chrzanowska
127
(0,91%)
-
5
Agnieszka Kinga Cybulska-Małycha
51
(0,36%)
-
6
Patrycja Joanna Tomczyk
179
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU
-
1
Dariusz Radosław Jedynak
873
(6,23%)
-
2
Paweł Waldemar Rozłąkowski
168
(1,20%)
-
3
Lidia Jolanta Rossa
142
(1,01%)
-
7
Dorota Bogumiła Leśniak
153
(1,09%)
-
6
Agnieszka Maria Pluta
207
(1,48%)
-
5
Kamil Piotr Kieruzel
141
(1,01%)
-
4
Anna Beata Ruchniewicz
121
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Sławomir Adam Pałupski
157
(1,12%)
-
2
Krystyna Zofia Baszak
59
(0,42%)
-
5
Paweł Lasota
82
(0,59%)
-
6
Joanna Adamska
78
(0,56%)
-
3
Tomasz Maciej Gajewczyk
138
(0,99%)
-
7
Wojciech Leopold Jaremko
66
(0,47%)
-
4
Bożena Kleszcz
35
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
3
Joanna Anna Sroka
166
(1,19%)
-
5
Magdalena Nikola Mazgaj-Sieradzka
30
(0,21%)
-
1
Anna Chmielewska
1 237
(8,83%)
-
2
Wojciech Marcin Maciąga
548
(3,91%)
-
4
Krzysztof Adam Cieśla
187
(1,34%)
-
6
Paweł Balcerzak
41
(0,29%)
-
7
Leszek Pawlak
51
(0,36%)
Okręg 2
Gmina: Czernica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Paweł Tarnawski
156
(2,30%)
-
1
Jerzy Piotr Jasiński
738
(10,87%)
-
4
Anna Zofia Zając
169
(2,49%)
-
3
Bolesław Marian Bajka
41
(0,60%)
-
5
Kamila Anna Strączek
59
(0,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Anna Helena Sobolak
704
(10,37%)
-
3
Bogusław Roth
33
(0,49%)
-
4
Edyta Anna Lasowicz
72
(1,06%)
-
5
Zbigniew Baran
147
(2,17%)
-
1
Artur Krzysztof Falkowski
548
(8,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU
-
5
Kazimiera Antos
65
(0,96%)
-
1
Iwona Dąbrowska
184
(2,71%)
-
2
Monika Anna Sufryd
14
(0,21%)
-
3
Marek Leon Żabiński
48
(0,71%)
-
4
Dawid Arkadiusz Wróbel
45
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU
-
1
Magdalena Józefa Brandys
341
(5,02%)
-
2
Zdzisław Jan Dżugaj
140
(2,06%)
-
4
Józef Hrynkiewicz
34
(0,50%)
-
3
Agnieszka Maria Malińska
159
(2,34%)
-
5
Mateusz Piotr Jagielski
217
(3,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aneta Justyna Fiskies
264
(3,89%)
-
1
Michał Trębacz
642
(9,46%)
-
3
Bożena Józefa Krawczyk
67
(0,99%)
-
5
Piotr Rafał Jakubiak
48
(0,71%)
-
4
Joanna Konicka
14
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Roman Paweł Potocki
1 295
(19,08%)
-
3
Jowita Beata Hydzik
165
(2,43%)
-
2
Katarzyna Dorota Jezierska
211
(3,11%)
-
4
Małgorzata Anna Saj-Marsicka
38
(0,56%)
-
5
Paweł Edward Kaczor
129
(1,90%)
Okręg 3
Gmina: Siechnice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Włodzimierz Łysiak
803
(8,56%)
-
3
Ewa Nowak
244
(2,60%)
-
4
Marcin Radosław Doliński
240
(2,56%)
-
5
Karolina Paula Dulska
226
(2,41%)
-
6
Ewa Szczurowska
75
(0,80%)
-
2
Marek Marcin Majewski
419
(4,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Agata Roman
544
(5,80%)
-
1
Marcin Korytko
1 168
(12,46%)
-
5
Michał Krystian Witka
204
(2,18%)
-
4
Beata Wioletta Kwapińska
103
(1,10%)
-
3
Paweł Eugeniusz Rybczak
187
(1,99%)
-
6
Urszula Anna Domaradzka
221
(2,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU
-
5
Marek Andrzej Frąckowiak
45
(0,48%)
-
6
Aleksandra Konrady
117
(1,25%)
-
1
Beata Kostusik
152
(1,62%)
-
3
Jacek Andrzej Wójcik
100
(1,07%)
-
2
Jarosław Ryszard Łuszcz
339
(3,62%)
-
4
Ewa Marta Taraszkiewicz
64
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU
-
2
Barbara Danuta Grabarz
423
(4,51%)
-
5
Dariusz Jerzy Padula
77
(0,82%)
-
1
Edward Skiba
758
(8,08%)
-
4
Anna Maria Adaszyńska
134
(1,43%)
-
3
Jacek Jankowski
132
(1,41%)
-
6
Katarzyna Walczak
273
(2,91%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wioletta Susmanek
74
(0,79%)
-
1
Andrzej Stanisław Kozdrowicki
824
(8,79%)
-
3
Patrycja Wiktoria Gołębiowska-Pasierbska
20
(0,21%)
-
6
Andrzej Ćwiek
41
(0,44%)
-
5
Krystyna Agnieszka Roszak
13
(0,14%)
-
4
Piotr Jerzy Wójcik
22
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
3
Anna Łepecka
100
(1,07%)
-
2
Dariusz Jacek Lewera
172
(1,83%)
-
4
Krystyna Bożena Choina
119
(1,27%)
-
6
Pavol Ušák
200
(2,13%)
-
5
Paweł Grzegorz Łowicki
33
(0,35%)
-
1
Barbara Kosterska
711
(7,58%)
Okręg 4
Gminy : Kobierzyce, Żórawina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Małgorzata Żurawska
342
(2,80%)
-
1
Miłosz Paweł Szczurowski
900
(7,37%)
-
5
Anna Stanisława Orfin
228
(1,87%)
-
6
Krzysztof Król
316
(2,59%)
-
3
Katarzyna Harasny
134
(1,10%)
-
2
Adam Orylski
418
(3,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Izabela Alicja Małyszko
597
(4,89%)
-
1
Dariusz Jacek Kowalczyk
1 654
(13,55%)
-
4
Aneta Ilkiewicz-Krawczyk
115
(0,94%)
-
3
Paweł Szczygieł
270
(2,21%)
-
6
Bartłomiej Sławomir Sochacki
153
(1,25%)
-
5
Jolanta Maria Pająkiewicz
96
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU
-
3
Krzysztof Mikoda
89
(0,73%)
-
2
Wiesław Winter
248
(2,03%)
-
5
Dagmara Elżbieta Iwach
109
(0,89%)
-
4
Anna Lorkowska
48
(0,39%)
-
1
Maria Wiesława Wilk
1 060
(8,68%)
-
6
Magdalena Romana Basiuk
83
(0,68%)
-
7
Grzegorz Edward Smoła
172
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU
-
2
Janusz Marcin Gargała
744
(6,09%)
-
3
Sylwia Maria Kasprzak
334
(2,74%)
-
1
Andrzej Szawan
663
(5,43%)
-
5
Lilianna Zuzanna Dąbrowska
87
(0,71%)
-
6
Piotr Smoła
296
(2,42%)
-
4
Monika Maria Węgłowska
198
(1,62%)
-
7
Maciej Daniel Koba
466
(3,82%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Bartłomiej Waldemar Dytwiński
722
(5,91%)
-
2
Krzysztof Mickiewicz
27
(0,22%)
-
5
Stanisław Wawrzynów
57
(0,47%)
-
6
Anna Sławska
42
(0,34%)
-
3
Mariola Elżbieta Weryńska
22
(0,18%)
-
4
Sylwia Patrycja Łobos
26
(0,21%)
-
7
Tomasz Gracz
445
(3,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
4
Henryk Kasprzak
77
(0,63%)
-
6
Alicja Dorota Kroczyńska
53
(0,43%)
-
1
Iwona Elżbieta Dyszkiewicz
388
(3,18%)
-
2
Szymon Piotr Stanek
127
(1,04%)
-
3
Martyna Joanna Nowicka
22
(0,18%)
-
7
Waldemar Ścigajło
71
(0,58%)
-
5
Roman Wacław Sikorski
26
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA FEDOROWSKIEGO
-
2
Maria Małgorzata Krupińska
16
(0,13%)
-
3
Łukasz Paczkowski
14
(0,11%)
-
1
Adam Fedorowski
256
(2,10%)
Okręg 5
Gminy: Kąty Wrocławskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Mateusz Ryszard Winnik
136
(1,36%)
-
1
Piotr Michał Chmurzyński
1 214
(12,15%)
-
3
Kamil Tomasz Ratajczyk
216
(2,16%)
-
5
Magdalena Joanna Stach
276
(2,76%)
-
4
Ewa Małgorzata Ośmiałowska
186
(1,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Jamrozik
1 092
(10,93%)
-
3
Stanisław Matkowski
279
(2,79%)
-
5
Dorota Agnieszka Olanin-Reszka
66
(0,66%)
-
6
Wojciech Jan Wiejacki
132
(1,32%)
-
4
Leokadia Milewska-Garula
51
(0,51%)
-
2
Justyna Anna Sikorska
498
(4,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU
-
1
Lidia Ewa Reps
600
(6,01%)
-
3
Halina Katarzyna Wiśniowska
88
(0,88%)
-
2
Bogdan Józef Ilnicki
68
(0,68%)
-
4
Ryszard Andrzej Mróz
58
(0,58%)
-
6
Tomasz Krzysztof Piątek
170
(1,70%)
-
5
Małgorzata Błażejewska-Koguciuk
194
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU
-
1
Sławomir Bogusław Hryniewicz
752
(7,53%)
-
3
Anna Monika Gużda
227
(2,27%)
-
5
Natalia Lisowska
69
(0,69%)
-
2
Teresa Kotwicka
93
(0,93%)
-
6
Witold Zarzycki
97
(0,97%)
-
4
Sylwester Daniel Galik
66
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Zdzisław Antoni Łatko
152
(1,52%)
-
1
Hieronim Stanisław Kuryś
1 602
(16,04%)
-
2
Violetta Maria Bigda
97
(0,97%)
-
3
Barbara Pela
147
(1,47%)
-
6
Waldemar Bogusław Myjak
103
(1,03%)
-
4
Lucyna Gałczyńska
25
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
2
Jan Szymański
58
(0,58%)
-
1
Zofia Teresa Kozińska
660
(6,61%)
-
5
Marek Kuzdrowski
259
(2,59%)
-
3
Krzysztof Wiesław Arasimowicz
67
(0,67%)
-
4
Bożena Monika Raczkowska
38
(0,38%)
-
6
Jolanta Białek
154
(1,54%)
Okręg 6
Gminy: Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Barbara Domagała
184
(2,16%)
-
4
Wanda Maria Pawelec-Król
79
(0,93%)
-
5
Alina Elżbieta Czyżyk
157
(1,84%)
-
1
Józef Wawrzyniec Żygadło
674
(7,91%)
-
2
Ludwik Chrobak
203
(2,38%)
-
3
Władysław Andrzej Dowgier
114
(1,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Łukasz Śledziewski
136
(1,60%)
-
1
Grzegorz Patryk Waksmundzki
471
(5,52%)
-
2
Dorota Anna Pajęcka
217
(2,55%)
-
3
Stanisław Dawiec
106
(1,24%)
-
4
Agnieszka Adriana Brach
59
(0,69%)
-
6
Kazimiera Rojewska
54
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU
-
1
Mariusz Edward Konopka
1 024
(12,01%)
-
2
Ireneusz Słoma
597
(7,00%)
-
3
Grzegorz Ryszard Gaweł
387
(4,54%)
-
6
Urszula Solińska - Marek
688
(8,07%)
-
4
Aneta Małgorzata Dyrcz
92
(1,08%)
-
5
Krystyna Anna Jemioł
72
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU
-
1
Stanisław Dobrowolski
322
(3,78%)
-
5
Sylwester Kowalczyk
300
(3,52%)
-
6
Natalia Lidia Kowcz
126
(1,48%)
-
2
Bartosz Huzarski
336
(3,94%)
-
4
Joanna Barbara Palonka - Korol
95
(1,11%)
-
3
Anna Stanisława Górniak
97
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Susło
391
(4,59%)
-
4
Ludwika Karpińska
20
(0,23%)
-
5
Krystyna Bożena Czyszczoń
13
(0,15%)
-
1
Mirosław Marek Rybka
320
(3,75%)
-
3
Małgorzata Antoń
70
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
6
Marek Roman Sienkowski
70
(0,82%)
-
4
Izabela Karolina Orczykowska
47
(0,55%)
-
5
Jakub Jan Tarnawa
11
(0,13%)
-
3
Joanna Renata Gonera
222
(2,60%)
-
1
Joanna Maria Rudel - Tarnawa
218
(2,56%)
-
2
Piotr Stanisław Ligas
553
(6,49%)