Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto: Wrocław
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Andrzej Kląskała
562
(0,22%)
-
7
Helena Trela
311
(0,12%)
-
8
Janina Wanda Seredyńska-Targosz
126
(0,05%)
-
2
Agnieszka Joanna Miza
1 306
(0,51%)
-
9
Krzysztof Bronisław Klarecki
130
(0,05%)
-
3
Piotr Paweł Pertek
580
(0,23%)
-
1
Arkadiusz Sikora
4 568
(1,79%)
-
10
Dawid Jan Mirowski
340
(0,13%)
-
6
Wanda Ufnalska
285
(0,11%)
-
5
Grażyna Krystyna Lange
821
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
6
Filip Krzysztof Sieczkowski
125
(0,05%)
-
2
Iwo Piotr Augustyński
275
(0,11%)
-
1
Agnieszka Ewa Dziemianowicz-Bąk
3 566
(1,40%)
-
7
Katarzyna Monika Krajewska
123
(0,05%)
-
3
Zuzanna Elżbieta Lis
240
(0,09%)
-
4
Filip Chudy
248
(0,10%)
-
5
Katarzyna Dąbrowska
184
(0,07%)
-
8
Matthew Aaron La Fontaine
435
(0,17%)
-
9
Agnieszka Król
208
(0,08%)
-
10
Michał Stanisław Brokos
79
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
8
Danuta Zofia Grzelak
66
(0,03%)
-
10
Jakub Edward Malicki
167
(0,07%)
-
1
Paweł Marian Przystawa
1 662
(0,65%)
-
9
Jolanta Mikuła
118
(0,05%)
-
4
Adam Roman Rynkowski
174
(0,07%)
-
2
Marcin Łukasz Markowski
241
(0,09%)
-
3
Aleks Patryk Paszkowski
184
(0,07%)
-
5
Jacek Kacperski
145
(0,06%)
-
7
Adrianna Julita Kurzępa
66
(0,03%)
-
6
Dorota Barbara Nowakowska
172
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Teresa Łucja Jaworska
191
(0,07%)
-
2
Urszula Agnieszka Bartoszewicz
381
(0,15%)
-
3
Stanisław Grzegorz Chudy
134
(0,05%)
-
1
Jan Socha
625
(0,24%)
-
7
Anna Majkut-Polańska
127
(0,05%)
-
9
Adam Zenon Kościukiewicz
63
(0,02%)
-
5
Dominika Maria Lech
105
(0,04%)
-
6
Dariusz Andrzej Różycki
110
(0,04%)
-
10
Zbigniew Marian Kłys
78
(0,03%)
-
8
Jacek Jęczmień
69
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Gracjan Charytoniuk
3 648
(1,43%)
-
4
Konrad Bogdan Bogdał
472
(0,18%)
-
5
Krystyna Wanda Zwierz
513
(0,20%)
-
3
Małgorzata Olszewska
1 068
(0,42%)
-
6
Adriana Beata Tomaszewicz
278
(0,11%)
-
2
Ewa Grażyna Litwin
1 206
(0,47%)
-
7
Tadeusz Caliński
473
(0,19%)
-
9
Alicja Kloch
481
(0,19%)
-
8
Aleksandra Panajota Sideri
152
(0,06%)
-
10
Michał Sebastian Gwardyński
591
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Waldemar Zbigniew Staszewski
2 539
(0,99%)
-
10
Marcin Wojtera
2 158
(0,84%)
-
2
Magdalena Piasecka
20 749
(8,12%)
-
1
Marek Łapiński
30 874
(12,08%)
-
3
Grzegorz Czesław Roman
4 885
(1,91%)
-
4
Monika Włodarczyk
12 190
(4,77%)
-
6
Barbara Zofia Balicka
3 626
(1,42%)
-
7
Katarzyna Staniów
1 029
(0,40%)
-
8
Anna Zofia Rusin
1 862
(0,73%)
-
9
Leszek Cybulski
1 426
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
2
Jadwiga Gałęcka
1 009
(0,39%)
-
1
Mariusz Jerzy Rusinek
2 083
(0,82%)
-
3
Wojciech Hałuszczak
204
(0,08%)
-
6
Katarzyna Agnieszka Czekalska
484
(0,19%)
-
5
Mirosław Andrzej Tryczyk
169
(0,07%)
-
9
Małgorzata Izabela Gałuszewska
398
(0,16%)
-
7
Maciej Piotr Słobodzian
298
(0,12%)
-
4
Monika Natalia Piotrowska-Marchewa
636
(0,25%)
-
8
Sandra Anna Szczodrowska
284
(0,11%)
-
10
Krzysztof Andrzej Kubicki
455
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
4
Natalia Monika Maj
299
(0,12%)
-
9
Marcin Gwis
72
(0,03%)
-
5
Piotr Ludkowski
176
(0,07%)
-
1
Stanisław Józef Zapotoczny
1 454
(0,57%)
-
2
Krzysztof Tuduj
382
(0,15%)
-
3
Adrian Preis
128
(0,05%)
-
7
Katarzyna Maria Brzezińska
82
(0,03%)
-
8
Grażyna Teresa Sznajder-Troska
69
(0,03%)
-
6
Emilia Bianka Woźnica
79
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Damian Schildhoff
374
(0,15%)
-
3
Ireneusz Józef Jóźwiak
3 527
(1,38%)
-
1
Andrzej Stanisław Jaroch
31 656
(12,39%)
-
2
Marcin Rafał Krzyżanowski
10 789
(4,22%)
-
4
Władysława Barbara Głowacz
5 250
(2,05%)
-
5
Małgorzata Maria Calińska-Mayer
6 110
(2,39%)
-
6
Łucja Barbara Burzyńska
2 322
(0,91%)
-
7
Irena Dulska
2 110
(0,83%)
-
8
Łukasz Jan Michalski
2 996
(1,17%)
-
10
Małgorzata Molenda
4 629
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Dorota Iwona Bednarska-Chabowska
681
(0,27%)
-
8
Piotr Sukiennik
84
(0,03%)
-
4
Mariola Beata Palcewicz
98
(0,04%)
-
2
Mirosław Eugeniusz Rybak
186
(0,07%)
-
3
Anna Maria Mączyńska-Żalik
89
(0,03%)
-
5
Jan Brzeźny
111
(0,04%)
-
9
Waldemar Piotr Olszewski
104
(0,04%)
-
7
Aleksander Edmund Lebiedziński
26
(0,01%)
-
6
Ewa Maria Kowalska-Panek
110
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z DUTKIEWICZEM DLA DOLNEGO ŚLĄSKA
-
2
Adam Władysław Zawada
2 487
(0,97%)
-
1
Stanisław Tadeusz Huskowski
24 170
(9,46%)
-
10
Mirosław Mieczysław Łopatka
2 076
(0,81%)
-
4
Jacek Bolesław Gawroński
1 060
(0,41%)
-
5
Maciej Adam Zegan
1 910
(0,75%)
-
3
Maria Dorota Zawartko
3 406
(1,33%)
-
9
Janusz Drożdżyński
251
(0,10%)
-
7
Marcelina Młodzińska
1 530
(0,60%)
-
6
Justyna Bogumiła Lisiewicz-Jakubaszko
1 252
(0,49%)
-
8
Janina Kwiatkowska-Korczak
638
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Paweł Leszek Wróblewski
2 271
(0,89%)
-
1
Michał Andrzej Bobowiec
8 936
(3,50%)
-
2
Ewa Anna Zdrojewska
8 280
(3,24%)
-
6
Edward Czapiewski
566
(0,22%)
-
4
Henryk Jan Macała
1 843
(0,72%)
-
5
Elżbieta Zofia Kaczmarzyk-Janczak
1 052
(0,41%)
-
8
Barbara Daniela Rusinowska-Kollek
374
(0,15%)
-
7
Marta Rylokowska-Maciążek
944
(0,37%)
-
9
Michał Krzysztof Nowakowski
1 039
(0,41%)
-
10
Ewa Maria Rzewuska
1 772
(0,69%)
Okręg 2
powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Krzysztof Bolesław Majer
266
(0,11%)
-
8
Jan Kupczak
784
(0,31%)
-
3
Jerzy Andrzej Fitek
1 141
(0,46%)
-
9
Julia Zofia Krymowska
304
(0,12%)
-
4
Stanisław Łopatowski
541
(0,22%)
-
7
Renata Sylwia Saj-Mazur
481
(0,19%)
-
2
Maria Teresa Banach
1 490
(0,60%)
-
1
Wincenty Aleksander Elsner
3 059
(1,22%)
-
10
Radosław Tomasz Mołoń
467
(0,19%)
-
5
Bogumiła Habierska
480
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Magdalena Luiza Owczarek
1 867
(0,75%)
-
3
Joanna Barbara Filaczyńska
194
(0,08%)
-
2
Dawid Antoni Białek
454
(0,18%)
-
4
Krzysztof Jacek Ratajek
220
(0,09%)
-
8
Maciej Huzarewicz
72
(0,03%)
-
5
Małgorzata Danuta Warzycha
264
(0,11%)
-
6
Kamil Krok
208
(0,08%)
-
9
Piotr Paweł Kluz
342
(0,14%)
-
7
Agnieszka Barbara Chłódek
135
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
6
Ewa Szloser
270
(0,11%)
-
4
Krzysztof Michał Kawa
402
(0,16%)
-
1
Aleksander Adam Zielonka
1 284
(0,51%)
-
2
Piotr Janusz Nowak
324
(0,13%)
-
3
Mateusz Franciszek Celeban
263
(0,11%)
-
5
Bartosz Roman
303
(0,12%)
-
9
Magdalena Irena Grzelak
341
(0,14%)
-
8
Anna Sandra Łacna
294
(0,12%)
-
7
Kaja Anna Przystawa
141
(0,06%)
-
10
Janusz Grzegorz Grzechnik
365
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Różycki
1 152
(0,46%)
-
3
Jan Stefan Krzysztofik
1 323
(0,53%)
-
1
Joanna Barbara Bronowicka
4 722
(1,89%)
-
5
Robert Tadeusz Królik
782
(0,31%)
-
6
Jarosław Borkowski
713
(0,29%)
-
10
Jacek Jan Sołtys
868
(0,35%)
-
8
Bożena Krystyna Cieleń
1 151
(0,46%)
-
4
Magdalena Puziewicz-Karpiak
477
(0,19%)
-
9
Elżbieta Pilawka
668
(0,27%)
-
7
Anna Matyja
811
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Jarosław Robert Tchir
345
(0,14%)
-
4
Aneta Izabela Marcinkiewicz
1 064
(0,43%)
-
2
Mariola Zofia Kwiatkowska
1 735
(0,69%)
-
1
Jerzy Paweł Domoradzki
5 326
(2,13%)
-
3
Waldemar Kubas
1 647
(0,66%)
-
6
Joanna Małgorzata Jureczko
904
(0,36%)
-
5
Przemysław Andrzej Gregorczyk
757
(0,30%)
-
8
Ewa Katarzyna Furmanek
1 132
(0,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Krzysztof Paweł Skórzewski
3 063
(1,23%)
-
2
Marzena Joanna Majdzik
6 231
(2,49%)
-
5
Aleksander Marek Skorupa
6 427
(2,57%)
-
1
Wojciech Piotr Bochnak
24 187
(9,68%)
-
4
Damian Janusz Sułkowski
5 624
(2,25%)
-
3
Beata Maria Pawłowicz
4 954
(1,98%)
-
9
Lidia Maria Walerych
1 173
(0,47%)
-
8
Zdzisław Michał Żmiejewski
2 584
(1,03%)
-
10
Krystyna Wójcik
3 503
(1,40%)
-
7
Lilla Urszula Jaroń
3 725
(1,49%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Irena Kamińska
1 418
(0,57%)
-
7
Agnieszka Bociek
751
(0,30%)
-
3
Monika Szymańska
853
(0,34%)
-
2
Maciej Bogdański
355
(0,14%)
-
8
Mariusz Kazimierz Rakowski
297
(0,12%)
-
4
Andrzej Józef Klich
346
(0,14%)
-
6
Sebastian Jan Tuz
188
(0,08%)
-
5
Daria Agnieszka Jondro-Iwańska
284
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Łukasz Mikołaj Mazurczak
236
(0,09%)
-
1
Piotr Grzegorz Żurek
1 439
(0,58%)
-
7
Katarzyna Nowak
398
(0,16%)
-
5
Michał Marcin Grudziński
259
(0,10%)
-
6
Grzegorz Tomkiewicz
207
(0,08%)
-
3
Olga Anna Brzezińska
387
(0,15%)
-
4
Dariusz Zbigniew Marczak
293
(0,12%)
-
8
Ewa Wróblewska
376
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Joanna Maria Bradke
765
(0,31%)
-
10
Karolina Marta Mrozowska
5 209
(2,08%)
-
5
Arkadiusz Robert Wojciechowicz
3 026
(1,21%)
-
3
Anna Michalska
11 020
(4,41%)
-
6
Mirosław Stanisław Lisowski
2 823
(1,13%)
-
8
Anna Urszula Kolibek
1 618
(0,65%)
-
4
Artur Krzysztof Muzyka
5 017
(2,01%)
-
1
Damian Remigiusz Mrozek
25 673
(10,27%)
-
2
Tytus Henryk Czartoryski
14 836
(5,94%)
-
7
Jolanta Bożena Szczebak
1 706
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Monika Adam
612
(0,24%)
-
9
Dorota Tatiana Błażewicz
163
(0,07%)
-
2
Witold Andrzej Padurek
141
(0,06%)
-
1
Jarosław Marian Chmielewski
677
(0,27%)
-
4
Wojciech Eugeniusz Winciorek
88
(0,04%)
-
5
Anna Magdalena Felińska
216
(0,09%)
-
6
Barbara Irena Schuld
89
(0,04%)
-
7
Wanda Bogumiła Bilnik-Różycka
154
(0,06%)
-
8
Michał Paweł Mierzejewski
150
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z DUTKIEWICZEM DLA DOLNEGO ŚLĄSKA
-
3
Marek Zenon Laryś
3 965
(1,59%)
-
1
Ryszard Lech
11 252
(4,50%)
-
6
Władysław Boczar
1 305
(0,52%)
-
5
Agnieszka Niewiadomska
3 369
(1,35%)
-
7
Marta Elżbieta Podlewska
821
(0,33%)
-
8
Piotr Paweł Misiak
1 627
(0,65%)
-
2
Genowefa Ulman
1 147
(0,46%)
-
4
Tadeusz Pszonka
526
(0,21%)
-
9
Katarzyna Starzonek
525
(0,21%)
-
10
Krystyna Irena Laszkiewicz
1 030
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Dariusz Paweł Stasiak
7 946
(3,18%)
-
6
Edyta Kinga Ostrowska
3 209
(1,28%)
-
7
Piotr Paweł Iskra
1 930
(0,77%)
-
5
Jan Józef Janas
3 489
(1,40%)
-
3
Paweł Józef Zakrzewski
3 421
(1,37%)
-
4
Krystyna Jadwiga Haładaj
3 813
(1,53%)
-
9
Magdalena Maria Wiżgała
2 495
(1,00%)
-
2
Janusz Marszałek
5 995
(2,40%)
-
8
Agata Izabela Bartulica
966
(0,39%)
-
10
Zbigniew Konstanty Zdrojewski
5 156
(2,06%)
Okręg 3
miasto: Wałbrzych, powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
10
Marek Jan Szewczyk
767
(0,31%)
-
6
Alicja Zofia Kłosińska
581
(0,24%)
-
7
Władysława Wojcieszak
294
(0,12%)
-
8
Marek Roman Smerecki
270
(0,11%)
-
1
Marek Dyduch
11 486
(4,69%)
-
2
Jolanta Aleksandra Suława
1 556
(0,64%)
-
9
Anna Teresa Fuszara
431
(0,18%)
-
5
Bartosz Jerzy Gach
272
(0,11%)
-
4
Cecylia Agnieszka Chojnacka
913
(0,37%)
-
3
Henryk Rataj
1 420
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Anna Ewa Stabrowska
1 224
(0,50%)
-
3
Dominika Chylińska
540
(0,22%)
-
2
Patryk Kamil Piekaj
324
(0,13%)
-
7
Agnieszka Kamila Białek
414
(0,17%)
-
4
Łukasz Stanisław Cisoń
465
(0,19%)
-
5
Renata Chuć
248
(0,10%)
-
6
Tomasz Łukasz Zborowski
263
(0,11%)
-
9
Marta Marzena Kramarska
131
(0,05%)
-
10
Wiktor Piotr Zaleński
475
(0,19%)
-
8
Paweł Szymon Laskoś-Grabowski
45
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
2
Roman Łambucki
402
(0,16%)
-
8
Danuta Leheńka-Das
74
(0,03%)
-
1
Jan Tadeusz Pokrywka
1 545
(0,63%)
-
5
Remigiusz Sławomir Rosiński
315
(0,13%)
-
7
Romuald Janusz Batorski
108
(0,04%)
-
6
Krystyna Maria Susłowska
194
(0,08%)
-
10
Leonarda Karbownik
190
(0,08%)
-
3
Beata Krystyna Danielak
279
(0,11%)
-
4
Adam Andrzej Kin
178
(0,07%)
-
9
Mariusz Adam Szmigiel
317
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Tadeusz Grzybowski
542
(0,22%)
-
1
Mirosław Aleksander Lubiński
6 706
(2,74%)
-
2
Halina Jadwiga Szymiec-Raczyńska
1 412
(0,58%)
-
6
Joanna Bogna Boniecka
1 059
(0,43%)
-
3
Ryszard Mieczysław Nowak
2 441
(1,00%)
-
4
Grażyna Maria Wacławik
689
(0,28%)
-
5
Paulina Zając
2 264
(0,93%)
-
7
Przemysław Paweł Wołyniak
572
(0,23%)
-
10
Stanisław Tadeusz Longawa
3 879
(1,58%)
-
9
Wiktor Stanisław Skotnicki
728
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jerzy Ryszard Piotrowski
4 205
(1,72%)
-
2
Robert Wiesław Wąs
961
(0,39%)
-
3
Anna Zych
2 917
(1,19%)
-
4
Sławomir Adam Aberbach
429
(0,18%)
-
5
Krystyna Jadwiga Kowalczyk
1 103
(0,45%)
-
6
Damian Andrzej Sala
534
(0,22%)
-
9
Andrzej Aleksander Rybakiewicz
438
(0,18%)
-
7
Anna Maria Podwińska
447
(0,18%)
-
8
Katarzyna Emilia Banaszak
754
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Iwona Małgorzata Krawczyk
23 144
(9,46%)
-
3
Stanisław Jurcewicz
9 710
(3,97%)
-
4
Mateusz Rambacher
2 714
(1,11%)
-
7
Violetta Grażyna Mazurek
4 160
(1,70%)
-
6
Renata Wasąg
1 451
(0,59%)
-
2
Jacek Julian Iwancz
6 010
(2,46%)
-
9
Katarzyna Hanna Silarska
1 954
(0,80%)
-
8
Jacek Krzysztof Marcelewicz
1 940
(0,79%)
-
10
Roman Edward Ludwiczuk
3 656
(1,49%)
-
5
Zbigniew Szczygieł
4 759
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
5
Sylwia Irena Osojca-Kozłowska
613
(0,25%)
-
1
Małgorzata Urszula Beślerzewska
1 037
(0,42%)
-
2
Janusz Tomasz Sołtysik
767
(0,31%)
-
3
Mariola Irena Fanselow
413
(0,17%)
-
4
Maciej Mazurkiewicz
780
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Karol Michalik
468
(0,19%)
-
3
Kamil Sebastian Łosiak
239
(0,10%)
-
1
Agnieszka Nosko
1 011
(0,41%)
-
6
Paweł Damian Haraf
166
(0,07%)
-
9
Przemysław Mateusz Szachniewicz
251
(0,10%)
-
7
Andrzej Feret
161
(0,07%)
-
10
Krzysztof Adam Krystyniak
163
(0,07%)
-
4
Elżbieta Teresa Dolata-Cygan
309
(0,13%)
-
5
Monika Patrycja Fronczak
362
(0,15%)
-
8
Katarzyna Górecka-Janiszewska
221
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Kamil Krzysztof Zieliński
32 115
(13,12%)
-
9
Monika Rejman-Kulus
3 498
(1,43%)
-
5
Edward Jan Słobodziński
1 543
(0,63%)
-
6
Grzegorz Macko
9 629
(3,93%)
-
8
Irena Szpytma
2 452
(1,00%)
-
3
Beata Izabela Żołnieruk
4 578
(1,87%)
-
4
Ewelina Agnieszka Szydłowska
6 325
(2,58%)
-
7
Paweł Dominik Ostrek
959
(0,39%)
-
2
Jerzy Grzegorz Dec
8 880
(3,63%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Renata Ewelina Kocjan-Górska
1 099
(0,45%)
-
2
Mieczysław Michał Placety
138
(0,06%)
-
6
Henryk Swół
107
(0,04%)
-
4
Aleksandra Maria Jagieła
435
(0,18%)
-
3
Magdalena Katarzyna Nowak
566
(0,23%)
-
5
Ryszard Więcek
392
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z DUTKIEWICZEM DLA DOLNEGO ŚLĄSKA
-
4
Waldemar Wiesław Pawłosek
1 046
(0,43%)
-
9
Kinga Katarzyna Wolanin
859
(0,35%)
-
8
Magdalena Karolina Falk
159
(0,06%)
-
6
Natalia Weronika Sulikowska
728
(0,30%)
-
7
Marek Zbigniew Ilczyszyn
177
(0,07%)
-
5
Małgorzata Podgórska
1 220
(0,50%)
-
1
Piotr Zygmunt Kruczkowski
2 877
(1,18%)
-
2
Mariusz Dutkiewicz
6 331
(2,59%)
-
3
Ewa Daniela Kwiatkowska
960
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Stanisław Grędziński
976
(0,40%)
-
2
Czesław Kazimierz Kręcichwost
8 289
(3,39%)
-
5
Ewa Lucyna Tutka
2 960
(1,21%)
-
6
Iwona Kornela Michańcio
1 142
(0,47%)
-
8
Ilona Elżbieta Sitek-Warzecha
972
(0,40%)
-
1
Patryk Edward Wild
10 793
(4,41%)
-
7
Sebastian Hałaczkiewicz
1 040
(0,42%)
-
4
Tadeusz Antoni Derenowski
1 526
(0,62%)
-
10
Julian Kazimierz Golak
4 558
(1,86%)
-
9
Katarzyna Joanna Gabriel
1 161
(0,47%)
Okręg 4
miasto: Jelenia Góra, powiaty: bolesławiecki, jeleniogórski, kamiennogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Zdzisław Mirecki
622
(0,35%)
-
8
Andrzej Lucjan Adamczuk
2 003
(1,13%)
-
3
Andrzej Jan Tyc
2 505
(1,41%)
-
6
Jolanta Dudzik
1 103
(0,62%)
-
7
Henryk Józef Kubieniec
747
(0,42%)
-
1
Józef Kusiak
4 787
(2,69%)
-
2
Grażyna Stanisława Zbieg
1 137
(0,64%)
-
5
Sylwia Małgorzata Ciszek
553
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
5
Paweł Koślacz
146
(0,08%)
-
4
Anna Maria Hernik
159
(0,09%)
-
7
Jakub Szymon Jankowiak
147
(0,08%)
-
3
Paweł Gryć
219
(0,12%)
-
1
Robert Maślak
956
(0,54%)
-
8
Berenika Sara Jurecka
212
(0,12%)
-
6
Justyna Maria Iwaszkiewicz
197
(0,11%)
-
2
Kalina Marianna Hałka
389
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
4
Konrad Mieczysław Owczarek
289
(0,16%)
-
1
Daniel Janusz Wasyliszyn
585
(0,33%)
-
2
Bogusław Krzysztof Strzelecki
455
(0,26%)
-
3
Tomasz Piotr Dobrowolski
313
(0,18%)
-
6
Iga Kacperska
263
(0,15%)
-
5
Katarzyna Monika Maksymczuk
156
(0,09%)
-
7
Marika Ewa Wójcik
339
(0,19%)
-
8
Katarzyna Maria Dubiel
325
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Kocon
1 105
(0,62%)
-
3
Zofia Rak
2 359
(1,33%)
-
1
Sylwester Ryszard Baćko
2 809
(1,58%)
-
7
Adam Kubicki
1 009
(0,57%)
-
4
Mariola Bronisława Langer
522
(0,29%)
-
8
Jerzy Stanisław Dulnik
776
(0,44%)
-
5
Joanna Dumin
650
(0,37%)
-
6
Robert Maciej Greb
238
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Wojciech Dżoga
1 268
(0,71%)
-
1
Krzysztof Piotr Beczek
2 811
(1,58%)
-
7
Maciej Arkadiusz Lercher
724
(0,41%)
-
5
Halina Maria Rzepczyńska
374
(0,21%)
-
4
Iwona Anna Król
2 222
(1,25%)
-
6
Beata Katarzyna Skowrońska
902
(0,51%)
-
3
Jarosław Mariusz Janiec
1 119
(0,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jan Michalski
7 618
(4,28%)
-
3
Alicja Teresa Grześków
2 953
(1,66%)
-
6
Anna Małgorzata Róg
1 382
(0,78%)
-
5
Henryka Misan
1 669
(0,94%)
-
4
Urszula Magryś
1 412
(0,79%)
-
8
Marcin Edward Zawiła
10 480
(5,89%)
-
7
Jolanta Danuta Zawisza
1 624
(0,91%)
-
1
Jerzy Jan Pokój
14 396
(8,09%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Włodzimierz Bartkowiak
596
(0,33%)
-
4
Ewa Katarzyna Mastalska
409
(0,23%)
-
5
Edward Władysław Tracz
497
(0,28%)
-
3
Wiktor Piotr Misztal
523
(0,29%)
-
2
Stanisława Maria Kuzio-Podrucka
252
(0,14%)
-
6
Danuta Halina Siewierska
224
(0,13%)
-
7
Paweł Urbański
418
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Czesław Urban
374
(0,21%)
-
1
Robert Artur Winnicki
1 746
(0,98%)
-
3
Małgorzata Agnieszka Świerzowska
222
(0,12%)
-
4
Danuta Wyspiańska
309
(0,17%)
-
5
Sebastian Januszewski
171
(0,10%)
-
6
Sylwia Wanda Wandycz
190
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Kredkowski
19 298
(10,85%)
-
6
Andrzej Piotr Sikora
4 355
(2,45%)
-
2
Wojciech Paweł Leszczyk
4 876
(2,74%)
-
3
Teresa Zembik
5 455
(3,07%)
-
4
Jarosław Józef Karbowski
2 101
(1,18%)
-
5
Danuta Anna Troczyńska
2 695
(1,51%)
-
7
Agata Emilia Żyła-Monik
2 355
(1,32%)
-
8
Jacek Krzysztof Potocki
3 577
(2,01%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
5
Iwona Stanisława Placety
100
(0,06%)
-
7
Andrzej Jałoszyński
69
(0,04%)
-
4
Anna Monika Machajska
225
(0,13%)
-
3
Sławomir Wacław Kamiński
417
(0,23%)
-
6
Renata Jasińska-Nowak
242
(0,14%)
-
2
Anna Władysława Szwed
369
(0,21%)
-
1
Michał Ryszard Fronik
265
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z DUTKIEWICZEM DLA DOLNEGO ŚLĄSKA
-
1
Tadeusz Jerzy Waliczek
1 461
(0,82%)
-
4
Piotr Bielańczyk
511
(0,29%)
-
5
Piotr Bogusław Jędrzejczak
303
(0,17%)
-
7
Karolina Agata Hertman
315
(0,18%)
-
8
Joanna Zielińska
1 360
(0,76%)
-
2
Elżbieta Lech-Gotthardt
2 035
(1,14%)
-
3
Helena Zatońska
1 320
(0,74%)
-
6
Adam Andrzej Bułkowski
588
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Marek Adam Obrębalski
6 013
(3,38%)
-
5
Aleksandra Marta Tobiasz
2 695
(1,51%)
-
3
Halina Gabriela Piotrowska
2 394
(1,35%)
-
6
Bartosz Seweryn Kuświk
1 328
(0,75%)
-
1
Cezary Adam Przybylski
21 639
(12,16%)
-
7
Eugeniusz Tadeusz Grabas
1 653
(0,93%)
-
8
Katarzyna Aneta Grzelak
1 849
(1,04%)
-
4
Justyna Magdalena Foremna
1 106
(0,62%)
Okręg 5
miasto: Legnica, powiaty: głogowski, jaworski, legnicki, lubiński, polkowicki, złotoryjski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
8
Alfred Józef Serkies
849
(0,43%)
-
6
Stanisław Tomczak
726
(0,37%)
-
7
Elżbieta Kida
929
(0,47%)
-
1
Ryszard Zbrzyzny
6 872
(3,49%)
-
3
Jerzy Stanisław Sztangret
913
(0,46%)
-
4
Joanna Renata Białek
942
(0,48%)
-
2
Urszula Beata Dec-Żaboklicka
668
(0,34%)
-
5
Józef Wasinkiewicz
501
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Krystyna Anna Burakowska
914
(0,46%)
-
7
Kamil Hyckowski
107
(0,05%)
-
5
Krzysztof Markowski
255
(0,13%)
-
2
Piotr Rafał Kohlman
337
(0,17%)
-
3
Wojciech Monkosa
183
(0,09%)
-
4
Dominika Królewiecka-Wala
264
(0,13%)
-
6
Aleksandra Urszula Wielczyk
234
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Maciej Iwaszkiewicz
251
(0,13%)
-
6
Joanna Ewa Michalska
320
(0,16%)
-
8
Stanisław Pokrywka
253
(0,13%)
-
1
Tomasz Łukasz Merwiński
677
(0,34%)
-
2
Jakub Cezary Włodarczyk
305
(0,15%)
-
4
Maria Anna Łambucka
186
(0,09%)
-
5
Anna Maria Rzeźniczak
139
(0,07%)
-
7
Jan Mełech
59
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Danuta Krystyna Garbaczewska
285
(0,14%)
-
1
Tadeusz Samborski
8 657
(4,40%)
-
2
Wanda Józefa Gołębiowska
2 223
(1,13%)
-
3
Józef Dzbanuszek
700
(0,36%)
-
5
Maria Wrona
926
(0,47%)
-
4
Cecylia Ewa Stankiewicz
829
(0,42%)
-
7
Patrycja Alicja Cirko
570
(0,29%)
-
8
Tadeusz Tofel
320
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Agnieszka Sośnicka
1 542
(0,78%)
-
6
Iwona Monika Worwąg-Żydołowicz
238
(0,12%)
-
1
Marcin Stanisław Królak
3 816
(1,94%)
-
4
Sylwia Marta Styś
1 593
(0,81%)
-
2
Damian Piotr Czajkowski
1 448
(0,74%)
-
3
Władysław Andrzej Tyrcz
1 412
(0,72%)
-
7
Łukasz Muras
751
(0,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Jarosław Janusz Dwojak
575
(0,29%)
-
4
Paweł Marcin Frost
2 390
(1,21%)
-
1
Piotr Borys
26 697
(13,57%)
-
2
Jacek Zbigniew Zahorski
2 734
(1,39%)
-
5
Anna Brok
3 350
(1,70%)
-
7
Joanna Dorota Strączek
976
(0,50%)
-
3
Jadwiga Szeląg
7 332
(3,73%)
-
8
Renata Helena Dembek
1 936
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Sebastian Andrzej Szymkowiak
809
(0,41%)
-
2
Marcin Smolan
212
(0,11%)
-
3
Elżbieta Tracz
694
(0,35%)
-
5
Cezary Jacek Bukowski
207
(0,11%)
-
4
Karolina Smulska
427
(0,22%)
-
6
Klaudia Anna Urban
393
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Arkadiusz Pachurka
940
(0,48%)
-
3
Wojciech Aleksander Rączyński
302
(0,15%)
-
2
Jarosław Hoszowski
448
(0,23%)
-
4
Barbara Czesława Rączyńska
202
(0,10%)
-
5
Elżbieta Bończak
283
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jacek Marcin Baczyński
27 862
(14,16%)
-
4
Piotr Adam Karwan
5 340
(2,71%)
-
3
Alicja Mochol-Kędziora
5 000
(2,54%)
-
5
Franciszek Materniak
1 724
(0,88%)
-
2
Paweł Kura
14 924
(7,58%)
-
6
Kamila Dorota Brzozowska
4 751
(2,41%)
-
8
Patryk Jurga
2 935
(1,49%)
-
7
Izabela Katarzyna Wańkowicz
2 225
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Radosław Konrad Rymkiewicz
131
(0,07%)
-
3
Kamil Karol Plecety
169
(0,09%)
-
1
Lidia Maria Jarmułowicz
385
(0,20%)
-
4
Małgorzata Szopińska
171
(0,09%)
-
7
Jacek Krajewski
378
(0,19%)
-
5
Katarzyna Sylwia Pytlewska
127
(0,06%)
-
6
Sławomir Waldemar Szopiński
60
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z DUTKIEWICZEM DLA DOLNEGO ŚLĄSKA
-
2
Eugeniusz Habura
1 434
(0,73%)
-
5
Renata Izabela Hoffman
707
(0,36%)
-
4
Jarosław Janusz Danielski
205
(0,10%)
-
3
Martyna Grzelczak
804
(0,41%)
-
1
Michał Kuszyk
2 143
(1,09%)
-
6
Adam Łukasz Stanecki
223
(0,11%)
-
7
Regina Szpak
539
(0,27%)
-
8
Jerzy Zbigniew Słowik
608
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
6
Monika Dorota Kaczmarek
1 810
(0,92%)
-
1
Tymoteusz Dominik Myrda
15 155
(7,70%)
-
5
Artur Mieczysław Urbański
1 538
(0,78%)
-
4
Emilia Prokopczak
1 473
(0,75%)
-
3
Piotr Poznański
3 353
(1,70%)
-
7
Emilia Janina Sobieska
974
(0,49%)
-
8
Piotr Tomasz Midziak
1 137
(0,58%)
-
2
Jacek Kiełb
5 411
(2,75%)