Wybory samorządowe 2014
Kandydaci Platformy Obywatelskiej:
Okręg 1 - Miasto Puławy (10 mandatów)
1. Paweł Nakonieczny,
2. Konrad Niklewicz,
3. Barbara Czerniak,
4. Andrzej Burek
5. Wojeciech Kuba,
6. Andrzej Mitruczuk,
7. Justyna Kowalczyk,
8. Joanna Dębska,
9. Lidia Nogowska,
10. Krzysztof Głażewski,
11. Marzenna Grzeszczyk,
12. Tomasz Pieńczakowski
13. Krzysztof Franciszek Bachan,
14. Wiesław Adam Poleszak
15. Edyta Monika Sońta
16. Piotr Czesław Zagrajek
17. Elżbieta Jolanta Adamowicz
18. Michał Łukasz Krawczyk
19. Piotr Dropek
20. Kamil Kalinowski
Okręg nr 2 - Gminy Puławy, Janowiec (3 mandaty)
1. Maria Kłopotowska,
2. Maciej Kowalik,
3. Beata Osiak,
4. Zygmunt Gryta
5. Bożena Nakonieczna
6. Paweł Stateczny
Okręg 3 - Gminy Końskowola, Żyrzyn (3 mandaty)
1. Marzanna Skwarek,
2. Paweł Zając,
3. Magdalena Grzęda,
4. Tomasz Jaremek
5. Zbigniew Wnuk
6. Mariola Salęga
Okręg 4 - Gminy Kurów, Markuszów (3 mandaty)
1. Marzena Kijewska
2. Marek Paluch
3. Maria Łubek
4. Małgorzata Janisz
5. Aleksander Nowak
6. Jerzy Lis
Okręg nr 5 - Gminy Nałęczów, Wąwolnica, Kazimierz Dolny (4 mandaty)
1. Marcin Pisula
2. Leszek Góralski
3. Beata Plewińska
4. Artur Muciek
5. Beata Frączek
6. Ewa Smolak
7. Agata Pomianowska
8. Dorota Kołodyńska Wójcik
Kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego:
Okręg 1 - Miasto Puławy (10 mandatów)
1. Elżbieta Seredyn
2 . Bartosz Grzęda
3. Ewa Dobraczyńska
4. Henryk Soboń
5. Andrzej Szczypa
6. Andrzej Wenerski
7. Mariusz Oleśkiewicz
8. Piotr Gowin
9. Michał Skomra
10. Tomasz Szkoda
11. Renata Woźniak
12. Piotr Nowaczyk
13. Janusz Zagulski
14. Alicja Bielawska
15. Bożena Czajkowska-Sacharow
16. Bronisław Kowal
17. Bogusław Podolski
18. Maria Müller
19. Tomasz Szymański
20. Iwona Zdenicka
Okręg nr 2 - Gminy Puławy, Janowiec (3 mandaty)
1. Stanisław Bartoś
2. Anna Szarpak
3. Bogdan Krzesniak
4. Joanna Miąsik
5. Artur Mizura
6. Anna Matraszek
Okręg 3 - Gminy Końskowola, Żyrzyn (3 mandaty)
1. Witold Popiołek
2. Teresa Chojak
3. Jan Szpyra
4. Urszula Mizura
5. Anna Kuśmierz
6. Roman Krawczak
Okręg 4 - Gminy Kurów, Markuszów (3 mandaty)
1. Jan Ziomka
2. Arkadiusz Małecki
3. Ewa Tyburek
4. Katarzyna Żurkowska
5. Marzena Moskal
6. Zbigniew Turkowski
Okręg nr 5 - Gminy Nałęczów, Wąwolnica, Kazimierz Dolny (4 mandaty)
1. Albin Zasada
2. Marian Żaba
3. Tomasz Lasota
4. Renata Maciejczyk
5. Marianna Wilkoławska
6. Barbara Kryk
7. Marian Burek
8. Maciej Żurawiecki
Kandydaci Porozumienia Samorządowego Prawicy Puławskiej:
Okręg 1 - Miasto Puławy (10 mandatów)
1. Janusz Grobel
2. Ewa Wójcik
3. Bożena Strzelecka
4. Andrzej Korpysz
5. Zbigniew Kiełb
6. Małgorzata Górska- Lenartowicz
7. Halina Daniel
8. Krzysztof Jedut
9. Małgorzata Ceglarska
10. Tadeusz Kiernicki
11. Halina Syroka
12. Elżbieta Wirga
13. Mirosław Kamoal
14. Halina Chołody
15. Marcin Kowal
16. Iwona Chmurzyńska
17. Zofia Łukiewicz
18. Antoni Rękas
Okręg nr 2 - Gminy Puławy, Janowiec (3 mandaty)
1. Krzysztof Bernaś
2. Małgorzata Kamola
3. Zbigniew Mazurek
4. Agnieszka Grzęda
5. Barbara Bańcerowska
Okręg 3 - Gminy Końskowola, Żyrzyn (3 mandaty)
1. Bożena Chabros
2. Beata Antolak
3. Wiesław Stolarski
4. Jan Domański
5. Jadwiga Gołębiowska
Okręg 4 - Gminy Kurów, Markuszów (3 mandaty)
1. Janusz Ławicki
2. Mariola Wryk
3. Roman Mazurek
Okręg nr 5 - Gminy Nałęczów, Wąwolnica, Kazimierz Dolny (4 mandaty)
1. Magdalena Zielonka
2. Izabela Stelmach
3. Zbigniew Samcik
4. Marek Ceckiewicz
Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości:
Okręg 1 - Miasto Puławy (10 mandatów)
1. Michał Godliński
2. Lidia Twardowska
3. Krzysztof Szulowski
4. Leszek Gorgol
5. Tadeusz Kocoń
6. Robert Och
7. Elżbieta Witkowska
8. Marian Kostyra
9. Renata Szczypa
10. Marian Seredyn
11. Agnieszka Bodeńko
12. Ewa Strzemska
13. Sławomir Pać
14. Barbara Świtka-Pomorska
15. Marianna Skóra
16. Łukasz Pawłowski
17. Irena Brewczuk
18. Paweł Czopek
19. Anna Mazur
20. Janusz Wawerski
Okręg nr 2 - Gminy Puławy, Janowiec (3 mandaty)
1. Danuta Smaga
2. Zbigniew Ambryszewski
3. Zdzisław Urbanek
4. Elżbieta Gawidziel
5. Joanna Grad
6. Piotr Szymański
Okręg 3 - Gminy Końskowola, Żyrzyn (3 mandaty)
1. Przemysław Pytlak
2. Jadwiga Polak
3. Jacek Furtak
4. Piotr Przygodzki
5. Alina Ciosek
6. Zofia Stępień
Okręg 4 - Gminy Kurów, Markuszów (3 mandaty)
1. Pelagia Maruszak
2. Grzegorz Kuna
3. Mieczysław Mazur
4. Marzena Widz
5. Mirosław Grzelak
6. Krystyna Dąbrowska
Okręg nr 5 - Gminy Nałęczów, Wąwolnica, Kazimierz Dolny (4 mandaty)
1. Zdzisław Wójciak
2. Mariusz Wicik
3. Ludwik Sikora
4. Piotr Janaś
5. Małgorzata Duńska
6. Iwona Budnik
7. Andrzej Figura
8. Anna Matraszek-Furtak
Kandydaci Sojuszu Lewicy Demokratycznej:
Okręg 1 - Miasto Puławy (10 mandatów)
1. Waldemar Kowalczyk
2. Piotr Bentkowski
3. Luiza Czarnota
4. Jacek Gawinowski
5. Małgorzata Gerula
6. Dariusz Jakubczyk
7. Zbigniew Lipowiecki
8. Beata Małek
9. Katarzyna Mańko
10. Marek Maraszek
11. Grażyna Michalik
12. Jacek Molenda
13. Mariusz Nieróbca
14. Małgorzata Piwowarek
15. Dorota Plewka
16. Antoni Sabczew
17. Tomasz Stolarek
18. Hanna Winiarska
19. Paweł Zaudra
20. Artur Źobroń
Okręg nr 2 - Gminy Puławy, Janowiec (3 mandaty)
1. Rafał Trojanowski
2. Ewa Papis
3. Franciszka Ludian
4. Wojciech Kopciński
Okręg 3 - Gminy Końskowola, Żyrzyn (3 mandaty)
1. Mariusz Głowacki
2. Stefan Szaruga
3. Łukasz Kozdrój
4. Karolina Szafran
5. Agnieszka Tusińska
6. Magdalena Wadas
Okręg 4 - Gminy Kurów, Markuszów (3 mandaty)
1. Robert Litwinek
2. Wiesława Goluch
3. Henryk Bartuzi
4. Renata Czarnecka
Okręg nr 5 - Gminy Nałęczów, Wąwolnica, Kazimierz Dolny (4 mandaty)
1. Wojciech Tomaszewski
2. Maria Rzeczyca
3. Bożena Górczyńska
4. Ewa Jeziorska
5. Tomasz Kuliński
6. Agnieszka Wójcik
7. Małgorzata Ścibior
8. Jerzy Jaworski
Kandydaci Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych "Teraz":
Okręg 1 - Miasto Puławy (10 mandatów)
1. Sławomir Kamiński
2 .Sławomir Wręga
3. Piotr Rusa
4. Leszek Wojtowicz
5. Agnieszka Mech
6. Rafał Nowak
7. Paweł Gajek
8. Grażyna Podolska
9. Teodor Powszedniak
10. Hanna Kowalska
11. Szczepan Sulej
12. Łucja Szydłowska
13. Andrzej Kuszyk
14. Józef Świszcz
15. Ewelina Pachucy
16. Krzysztof Łuszczak
17. Katarzyna Kwiatek Farion
18. Michał Walendziak
19. Rafał Teodorowicz
20. Ewa Rusinek
Okręg nr 2 - Gminy Puławy, Janowiec (3 mandaty)
1. Krzysztof Marzec
2. Ewa Zagożdżon
3. Grażyna Oszatyńska
4. Piotr Dzik
5. Paweł Górnik
6. Krystyna Kosmala
Okręg 3 - Gminy Końskowola, Żyrzyn (3 mandaty)
1. Wojciech Gołdyn
2. Agnieszka Ciupa
3. Roman Wielgo
4. Marek Rzeszutko
5. Halina Ziemka
Okręg 4 - Gminy Kurów, Markuszów (3 mandaty)
1. Piotr Dytkowski
2. Piotr Zawada
3. Kinga Markiewicz
4. Stefan Kucio
5. Anna Wiczołek
6. Danuta Kuna
Okręg nr 5 - Gminy Nałęczów, Wąwolnica, Kazimierz Dolny (4 mandaty)
1. Michał Zubrzycki
2. Rafał Suszek
3. Paweł Rafalski
4. Mieczysława Izdebska - Łazorek
5. Rafał Bieliński
6. Dawid Wachowicz
7. Kinga Wargocka
8. Wioleta Czarnecka
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?