3 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 16 941,67 zł...
fot. unsplash

Szukasz pracy we Wrocławiu? Zobacz! Możesz zarobić ponad 10 000 złotych! [OFERTY]

Inżynier techniczny

Wynagrodzenie brutto: 16 941,67 zł

Praca w godzinach 8:00-16:00. Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków:
- ocenianie, planowanie i integrowanie rozwiązań technicznych infrastruktury drukującej,
- zagwarantowanie bezpieczeństwa infrastruktury drukującej,
- analiza błędów w systemach oraz definicja środków naprawczych,
- współpraca z innymi zespołami nad globalnymi rozwiązaniami IT,
- projektowanie i konstruowanie platformy do hostowania aplikacji na skalę globalną.

Wymagania: 1) Wykształcenie: wyższe, preferowane: technologia, inżynieria. 2) Staż pracy: minimum 2,5 roku. 3) Umiejętność specjalność: wiedza i umiejętności z zakresu oceniania, planowania i integrowania rozwiązań technicznych infrastruktury drukującej, wiedza i umiejętności z zakresu analiz błędów w systemach oraz definicja środków naprawczych, wiedza i umiejętności z zakresu projektowania i konstruowania platformy do hostowania aplikacji na skalę globalną. 4) Inne: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Kontakt: [email protected]

Zobacz aktualne oferty pracy we Wrocławiu na następnym slajdzie - posługuj się gestami na smartfonie, strzałkami albo myszką