Szukasz pracy we Wrocławiu? Zobacz! Możesz zarobić ponad 10 000 złotych! [OFERTY]

Konrad Bałajewicz
Wynagrodzenie brutto: 21 416 zł

Praca w godzinach 8:00-16:00, zatrudnienie na okres do 3 lat. Umowa o pracę.

Zakres obowiązków:
- analizowanie założeń i optymalizowanie projektu grafiki multimedialnej,
- przygotowywanie wstępnych wariantów projektu grafiki multimedialnej,
- konsultowanie i precyzowanie wybranego wariantu projektu grafiki multimedialnej,
- dobieranie środków i narzędzi potrzebnych do realizacji założeń projektu grafiki multimedialnej,
- realizowanie założeń projektu grafiki multimedialnej,
- weryfikowanie projektu grafiki multimedialnej pod kątem zgodności z założeniami na poszczególnych etapach jego tworzenia,
- wprowadzanie korekt do projektu grafiki multimedialnej,
- przygotowywanie projektu grafiki multimedialnej do opublikowania w wymaganych kanałach publikacji,
- organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP,
- obsługa programów: QuarkXpress, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator.

Wymagania: Wykształcenie wyższe, staż pracy 8 lat, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, jęz. angielski C2 w mowie i piśmie organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP, obsługa programów: QuarkXpress, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator.

Kontakt: tel. 717701693 lub mail: Joanna.Solarska@pup-wroclaw.pl

Zobacz aktualne oferty pracy we Wrocławiu na następnym slajdzie - posługuj się gestami na smartfonie, strzałkami albo myszką
Wynagrodzenie brutto: 21 416 zł Praca w godzinach 8:00-16:00, zatrudnienie na okres do 3 lat. Umowa o pracę. Zakres obowiązków: - analizowanie założeń i optymalizowanie projektu grafiki multimedialnej, - przygotowywanie wstępnych wariantów projektu grafiki multimedialnej, - konsultowanie i precyzowanie wybranego wariantu projektu grafiki multimedialnej, - dobieranie środków i narzędzi potrzebnych do realizacji założeń projektu grafiki multimedialnej, - realizowanie założeń projektu grafiki multimedialnej, - weryfikowanie projektu grafiki multimedialnej pod kątem zgodności z założeniami na poszczególnych etapach jego tworzenia, - wprowadzanie korekt do projektu grafiki multimedialnej, - przygotowywanie projektu grafiki multimedialnej do opublikowania w wymaganych kanałach publikacji, - organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP, - obsługa programów: QuarkXpress, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator. Wymagania: Wykształcenie wyższe, staż pracy 8 lat, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, jęz. angielski C2 w mowie i piśmie organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP, obsługa programów: QuarkXpress, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator. Kontakt: tel. 717701693 lub mail: [email protected] Zobacz aktualne oferty pracy we Wrocławiu na następnym slajdzie - posługuj się gestami na smartfonie, strzałkami albo myszką unsplash
Oto atrakcyjne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu. Szczegóły znajdziesz w podpisach pod zdjęciami w naszej galerii.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!