Śląsk Wbił Kotwicę W Parkiet 95:68 [Foto]

wmFoto
Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 03.04.2012
Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 03.04.2012 wmFoto
3 kwietnia w Orbicie wrocławianie byli lepsi. [zdjęcia użytkownika MM]

Kiedy sędzia odgwizdał koniec pierwszej kwarty, wszyscy w hali Orbita wiedzieli, kto zwycięży mecz. W spotkaniu 11. kolejki II etapu rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki Śląsk miał już nad Kotwicą 10 punktów przewagi i był na fali.

W drugiej kwarcie podopieczni Miodraga Rajkovica powiększyli przewagę i utrzymali ją do końca spotkania.

Przegrana Kotwicy wynikała głównie ze słabej gry w obronie oraz celnych rzutów z dystansu zawodników Śląska. Wrocławianie trafili aż 10 z 17 prób za trzy punkty. Jeden z najlepszych rozgrywających Tauron Basket Ligi, Robert Skibniewski, zdobył 23 punkty, miał 7 asyst i 3 zbiórki, przebywając na parkiecie zaledwie pół godziny.

Zobacz zdjęcia z meczu Śląsk vs. Kotwica

Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 95:68 (22:12, 29:12, 24:25, 20:19)

Śląsk: Skibniewski 23 (4x3), Niedźwiedzki 9, Graham 19 (2x3), Bogavac 11 (2x3), Buczak 3 (1x3) oraz Mladenović 13, Makowski 0, Bochno 10, Diduszko 5 (1x3).

Kotwica: Brandwein 3 (1x3), Djurić 12 (2x3), Złoty 6 (1x3), Wichniarz 20 (4x3), Harris 14 oraz Rduch 0, Kwiatkowski 2, Brown 7, Diduszko 4, Dobriański.