Rozstrzelane!

Paweł Pluta
WROCŁAW Piłkarki nożne AZS-u Wrocław nie zwalniają tempa. W 4. kolejce I ligi rozgromiły ekipę Zamłynia Radom 12:0 (6:0) i ze średnią ponad 11 bramek na mecz przewodzą w ligowej tabeli.

Zgodnie z oczekiwaniami, podopieczne Przemysława Przyłuskiego nie miały najmniejszych problemów z pokonaniem beniaminka z Radomia. Mecz toczył się w zasadzie tylko na połowie Zamłynia, a zespół gości oddał przez 90 minut gry tylko jeden (niecelny) strzał na bramkę AZS-u. - Trudno oceniać zespół przy tak słabym rywalu, ale cieszy mnie, że gramy szybką i kombinacyjną piłkę - powiedział trener Przyłuski.
*. Trener reprezentacji Polski, Albin Wira powołał aż osiem piłkarek AZS-u na zgrupowanie kadry (11-15.09): Martę Gaweł, Annę Rogacką, Magdalenę Mleczko, Katarzynę Stochaj, Justynę Nazarczyk, Patrycję Pożerską, Lilianę Gibek i Martę Otrębską.