MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
8 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 7 000 zł...
fot. Robert Wozniak

Praca we Wrocławiu - najnowsze oferty z zarobkami od 5 tysięcy wzwyż [LISTA]

Malarz – szpachlarz

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 7 000 zł

Zawód: Malarze i pokrewni

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zakres obowiązków: Budownictwo wielorodzinne, maszynowy system nakładania gładzi oraz malowanie. Praca w składzie z pracownikami z Ukrainy.

Wymagania: wykształcenie minimum podstawowe, staż pracy: 1 rok w zawodzie, malowanie, szpachlowanie, montaż płyt suchej zabudowy, mile widziani pracownicy zza wschodniej granicy.

Miejsce pracy: Wrocław

Pracodawca: FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ADAM ROS

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy, Leonarda da Vinci 10A/8, 52-112 Wrocław, nr tel. 601-310-908

Do kolejnego zdjęcia przejdziesz za pomocą strzałki, kursora lub gestu - jeśli oglądasz galerię na urządzeniu mobilnym.