MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Głogów...
fot. Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Praca w KGHM czeka - blisko 50 wakatów w biurze, kopalni, laboratorium i fabryce

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Głogów

Twój zakres obowiązków:

Pobieranie, nadzorowanie pobierania, dostarczanie i przygotowanie próbek do analiz.

Przyjmowanie, rejestrowanie próbek do badań.

Przygotowanie próbek do analiz ( suszenie, odważanie, mielenie, frezowane, toczenie, wiercenie).

Wykonywanie analiz spektrometrycznych ( techniki: IR, XRF, OES).

Wykonywanie odbiorów jakościowych produktów gotowych z Wydziału Huty Miedzi „Głogów”.

Bieżące sprawdzanie wyposażenia pomiarowego i pomocniczego do badań.

Sporządzanie starannych i jednoznacznych zapisów z wykonywanych badań i innych czynności z tym związanych.

Uczestniczenie w walidacji metod pomiarów analiz instrumentalnych oraz szacowaniu budżetów niepewności.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.

Możliwość korzystania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. świadczenie wypoczynkowe, pomoce szkolne, dopłaty do kolonii i obozów dla dzieci, karty Multisport i Medicover.

Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.

Dodatkowe wynagrodzenie m.in.: nagrodę tzw. „14 pensję”; nagrodę z okazji Dnia Spółki.

Abonamentową opiekę medyczną.

Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

Nasze wymagania:

wykształcenie - średnie ochrona środowiska, technologia chemiczna lub inne techniczne

Ogólna znajomość zagadnień związanych z analizami instrumentalnymi i chemicznymi

Praca w systemie trzyzmianowym również w soboty niedziele i święta

Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

Skrupulatność/sumienność

Umiejętność pracy w zespole

Komunikatywność

Dyspozycyjność

Odpowiedzialność/dyscyplina wewnętrzna