4 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Polkowice ul. Kopalniana 11...
fot. Piotr Krzyżanowski / Poslak Press

Praca w KGHM czeka - blisko 50 wakatów w biurze, kopalni, laboratorium i fabryce

Z-ca Kierownika Zespołu Controllingu

Miejsce pracy: Polkowice ul. Kopalniana 11

Twój zakres obowiązków:

Sporządzanie raportów, sprawozdań i informacji dotyczących realizacji zadań i osiąganych wskaźnikach ekonomiczno-finansowych,

Kontrola realizacji planów, analiza i interpretacja odchyleń,

Uczestniczenie w opracowywaniu planów wieloletnich, biznes planów oraz innych materiałów planistycznych przedkładanych Zarządowi,

Uczestniczenie w sporządzaniu analiz problemowych dla potrzeb władz Spółki.

Firma oferuje:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Stałe wynagrodzenie podstawa dwa dodatkowe wynagrodzenia,

Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport lub karta medicover sport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),

Pakiet medyczny,

Pracowniczy program emerytalny,

Przyjazną atmosferę w pracy,

Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.

Nasze wymagania:

wykształcenie - licencjat o kierunku ekonomia lub finanse

wymagany staż - 2 lata

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności biegła znajomość Excela

Mile widziane:

Doświadczenie w obszarze raportowania oraz analiz

Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, odpowiedzialność

Umiejętność współpracy w zespole oraz z innymi komórkami organizacyjnymi

Znajomość systemu SAP