4 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 3 010 PLN...
fot. Pixabay / zdjęcie ilustracyjne

Praca biurowa we Wrocławiu. Ile można zarobić? Oto najnowsze oferty i stawki!

RECEPCJONISTA/-TKA

Wynagrodzenie brutto: 3 010 PLN

Miejsce pracy: A. Mickiewicza 4, 51-619 Wrocław

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zakres obowiązków:
1. Świadczenie i sprzedaż usług hotelarskich.
2. Czynności związane z obsługą gości w trakcie pobytu w hostelu:
- meldowanie gości
- przydzielanie pokoi i wydawanie kluczy
- przyjmowanie należności za pobyt i wystawianie dokumentów sprzedaży
- informowanie o usługach świadczonych przez hostel
- przyjmowanie uwag od gości oraz sugestii dotyczących funkcjonowania hostelu
3. Wykonywanie prac biurowych i administracyjnych w zakresie prowadzenia recepcji.
4. Obsługa programu komputerowego zarządzającego stanem wolnych pokoi.
5. Obsługa śniadań w formie stołu szwedzkiego.
6. Inne.

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, zaangażowanie i zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, obsługa komputera Word, Excel, Office, znajomość języka angielskiego na poziomie A2 w mowie i piśmie, zainteresowanie kulinariami (mile widziane), doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Pracodawca i kontakt: Green Hostel Wrocław Tomasz Mędrek, A. Mickiewicza 4, 51-619 Wrocław, tel. 530882545

Sposób aplikowania: bezpośrednio u pracodawcy