Podwójny pech

(ARTS)
NOWY DWÓR MAZ. W meczu na szczycie II ligi, w którym spotkały się dwie niepokonane drużyny, Świt Nowy Dwór Maz. pokonał Polar Wrocław 2:1. W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali wrocławianie, ale nie potrafili ...

NOWY DWÓR MAZ. W meczu na szczycie II ligi, w którym spotkały się dwie niepokonane drużyny, Świt Nowy Dwór Maz. pokonał Polar Wrocław 2:1.

W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali wrocławianie, ale nie potrafili wykorzystać kilku dogodnych sytuacji strzeleckich. Ponadto na początku spotkania sędzia Andrzej Kusak nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla Polaru, po faulu Tomasza Nakielskiego (byłego piłkarza... Polaru) na Łukaszu Augustyniaku.
W 64 min. jeden z wrocławskich obrońców tak niefortunnie wybijał piłkę, że ta trafiła w głowę Piotr Karwana i wpadła do bramki Tomasza Hryńczuka. Pech nie ominął polarowców również w 76 min. Po strzale Michała Szeremety piłka trafiła w słupek wrocławskiej bramki, a następnie odbiła się od Rafała Oziminy i minęła linię bramkową. Później podopieczni Artura Nahajły osiągnęli znaczną przewagę, ale jej efektem była tylko jedna bramka. W 81 min. Marcin Kruszelnicki strzałem głową wykończył dośrodkowanie Pawła Lisa.