MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 25 694,41 zł...
fot. Unsplash

Jest praca we Wrocławiu! Tutaj zarobisz powyżej 10 tys. zł! [NAJNOWSZE OFERTY, ZAROBKI]

KIEROWNIK DS. OPERACJI KOMERCYJNYCH

Wynagrodzenie brutto: 25 694,41 zł

Miejsce pracy: Szybowcowa 2, 54-130 Wrocław

Zawód: Kierownik działu w przedsiębiorstwie telekomunikacyjnym

Zakres obowiązków:
* Kontrola rygorystycznych wykonań Strategii Handlowej, w tym działań związanych z przepływem cenowym w różnych operacjach.
* Zapewnienie realizacji celów MN.
* Odpowiedzialność za systematyczne rejestrowanie i udostępnianie najlepszych praktyk między rynkowych na danym poziomie BG.
* Zapewnienie wdrożeń krajobrazu narzędzi cenowych.
* Umożliwienie doskonalenia procesów i frameworków.
* Uczestniczenie w odpowiednich forach zarządzania.

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania:
Wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie elektroniki, studia podyplomowe z zarządzania, staż pracy nie mniej niż 3 lata doświadczenia zawodowego kierunkowego, j. angielski biegły.

Pracodawca: NOKIA SOLUTIONS AND NETWORKS Sp. z o.o.
Nr tel.: 71 777 3006
Adres: Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Oferty znajdziesz na kolejnych slajdach - możesz na nie przechodzić za pomocą gestów, strzałek lub kursora