Byli zaskoczeni

(DASZ)
NYSA Siatkarze Gwardii Wrocław pokonali na wyjeździe NKS Nysę 3:1. Tylko w pierwszym secie wrocławianie dali się zaskoczyć nyskiej młodzieży, przegrywając do 23.

NYSA Siatkarze Gwardii Wrocław pokonali na wyjeździe NKS Nysę 3:1.

Tylko w pierwszym secie wrocławianie dali się zaskoczyć nyskiej młodzieży, przegrywając do 23. Później gwardziści zmobilizowali się i od stanu 12:12 w drugim secie ich przewaga zaczęła wyraźnie rosnąć. W całym meczu na wyróżnienie zasłużyli: Rafał Kwasowski, który obronił i dograł wiele ważnych piłek oraz skuteczny w ataku Jarosław Wojczuk. Do ich poziomu dostosowali się koledzy i Gwardia wygrała w kolejnych setach do 21, 17 i 22.