Zobaczcie, jak Śląsk ograł Koronę [zdjęcia]

wmFoto
wmFoto
26 sierpnia piłkarze Oresta Lenczyka pokonali Koronę Kielce na Stadionie Miejskim 2:0.

Wynik spotkania rozstrzygnął się w pierwszej połowie, gdy dwóch zawodników gości dostało czerwone kartki, a Cetnarski wykorzystał dwa rzuty karne. Choć wrocławianie mieli przewagę dwóch zawodników, nie potrafili w drugiej połowie strzelić bramki.

Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0, tym samym Śląsk zdobył pierwsze trzy ligowe punkty.

Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2:0 [24. Cetnarski (k.), 41. Cetnarski (k.)]

Składy:
Śląsk Wrocław: Kelemen - Socha, Kowalczyk, Jodłowiec, Spahić - Elsner (86. Menzel), Kaźmierczak, Sobota, Cetnarski, Patejuk (79. Garyga) - Voskamp (66. Ćwielong)

Korona Kielce: Małkowski - Golański, Kijanskas, Stano, Lisowski - Vuković, Stano, Sobolewski, Lenartowski, Jamróz (41. Szlakotin) - Żewłakow