Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Zobacz, które ogródki działkowe we Wrocławiu zostaną zlikwidowane. Oto lista!

mk
Decyzję związaną z budową trasy autobusowo-tramwajowej Jacek Sutryk podjął 21 sierpnia 2019 r. Miasto stało się właścicielem prawie 1 hektara terenu, na którym zlikwiduje działki.
Co powstanie tam zamiast ogródków? To zależy od tego, jak będzie przebiegała cała inwestycja: przez likwidowane działki ma przebiegać fragment trasy. Jeśli jednak prace na odcinku wzdłuż ul. Rogowskiej do stacji będą opóźnione i nie uda się zakończyć ich równocześnie z robotami na odcinku od strony miasta do ROD „Tysiąclecie”, na przejętym przez miasto obszarze powstanie tramwajowa pętla techniczna.
Działkowcy są przekonani, że zrealizowana zostanie ta druga opcja, a powstająca trasa przynajmniej przez pewien czas pozostanie krótsza o ok. 2 km.
Decyzję związaną z budową trasy autobusowo-tramwajowej Jacek Sutryk podjął 21 sierpnia 2019 r. Miasto stało się właścicielem prawie 1 hektara terenu, na którym zlikwiduje działki. Co powstanie tam zamiast ogródków? To zależy od tego, jak będzie przebiegała cała inwestycja: przez likwidowane działki ma przebiegać fragment trasy. Jeśli jednak prace na odcinku wzdłuż ul. Rogowskiej do stacji będą opóźnione i nie uda się zakończyć ich równocześnie z robotami na odcinku od strony miasta do ROD „Tysiąclecie”, na przejętym przez miasto obszarze powstanie tramwajowa pętla techniczna. Działkowcy są przekonani, że zrealizowana zostanie ta druga opcja, a powstająca trasa przynajmniej przez pewien czas pozostanie krótsza o ok. 2 km. Grzegorz Olkowski / Polska Press
Już niedługo zlikwidowanych zostanie ponad 6 hektarów terenów ogródków działkowych. Zobacz w podpisach pod zdjęciami w naszej galerii, które działki idą do likwidacji!
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Węgry w końcu na TAK, Szwecja wstąpi do NATO

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Zobacz, które ogródki działkowe we Wrocławiu zostaną zlikwidowane. Oto lista! - Wrocław Nasze Miasto

Wróć na wroclaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto