Znajdź się na zdjęciach z 7. PKO Nocnego Półmaratonu we Wrocławiu (DUŻO ZDJĘĆ)

Paweł Relikowski
7 PKO NOCNY PÓŁMARATON WROCŁAW - ZDJĘCIA Z NOCNEGO PÓŁMARATONU WE WROCŁAWIU
7 PKO NOCNY PÓŁMARATON WROCŁAW - ZDJĘCIA Z NOCNEGO PÓŁMARATONU WE WROCŁAWIU Paweł Relikowski
Na trasę 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu wyruszyło w sobotę aż 10 740 osób. Odnajdźcie siebie lub swoich znajomych na zdjęciach w naszych galeriach.

Triumfatorem w klasyfikacji generalnej okazał się Etiopczyk, Getaye Gelau, który pokonał trasę w czasie 1:04:38. Dwa pozostałe stopnie podium zajęli Polacy! Drugi do mety dobiegł Artur Kozłowski (1:05:03), tuż za nim na finiszu pojawił się Szymon Kulka (1:05:13). Wśród Pań zwyciężyła Oleksandra Shafar z Ukrainy (1:12:15), która rok temu dobiegła do mety we Wrocławiu jako druga (poprawiła tym samym swój czas o ponad 3 minuty). Na drugim miejscu znalazła się Caroline Jebet Korir z Kenii (1:12:18), trzecia finiszowała jej rodaczka Ruth Nundu Mbatha z czasem 1:15:57.

ZOBACZ KOLEJNE GALERIE ZE ZDJĘCIAMI ZAWODNIKÓW ROBIONYMI W OKOLICACH MOSTU GRUNWALDZKIEGO

Motywem przewodnim tegorocznego półmaratonu w Stolicy Dolnego Śląska była muzyka klubowa. Taneczne rytmy towarzyszyły zawodnikom i kibicom (którzy wypełnili większą część trybuny zachodniej Stadionu Olimpijskiego) od samego startu. Biegacze wyruszyli w trasę – po raz pierwszy w historii Nocnego Wrocław Półmaratonu – z toru żużlowego Stadionu Olimpijskiego.