Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Zmiany i roszady w policji na Dolnym Śląsku. Nowi szefowie w kilku dużych miastach

Adrianna Szurman
Adrianna Szurman
Nowi szefowie komend i komisariatów na Dolnym Śląsku
Nowi szefowie komend i komisariatów na Dolnym Śląsku Policja Dolny Śląsk
Zmiany kierownictwa w kilku jednostkach policji na Dolnym Śląsku. Zobaczcie, w których miastach od marca zmienili się szefowie policji. Uroczystości odbyły się w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. podajemy listę miast i nazwiska. W galerii zdjęcia z uroczystości.

- Zmiany kadrowe są nierozłącznym elementem funkcjonowania każdej dużej instytucji, a tym razem dotyczyły bezpośrednio funkcjonariuszy z komendy wojewódzkiej oraz jednostek podległych - informuje biuro prasowe dolnośląskiej policji.

Zmiany dotknęły m.in. jednostek policji w:

 • Legnicy
 • Wałbrzychu
 • Dzierżoniowie
 • Jaworze
 • Bolesławcu
 • Lubinie
 • Głogowie
 • Zgorzelcu

- Rozkazy personalne w obecności swoich zastępców, wręczył Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusz Wesołowski.

Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu na nowe stanowiska zostali powołani:

 1. - kom. Kamil Piasecki na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy (dotąd Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy)
 2. - podinsp. Anna Farmas-Czerwińska na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy (dotąd Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą w tej jednostce)
 3. - nadkom. Janusz Kozendra na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu (dotąd I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie)
 4. - nadkom. Piotr Jaros na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie (dotąd naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy)
 5. - mł. insp. Przemysław Siwiak na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy (dotąd p.o. na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze)
 6. - nadkom. Sylwester Rudziec na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze (dotąd Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu)
 7. - kom. Artur Ciupka na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu (dotąd p.o. obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie)
 8. - podinsp. Marek Szczepański na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie (dotąd Zastępca Komendanta tej jednostki)
 9. - podinsp. Mirosław Juzak na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie (dotąd Zastępca Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy)
 10. - nadkom. Łukasz Rachwalski na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie (dotąd I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu)
 11. - nadkom. Arkadiusz Stępniewski na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu (dotąd Zastępca Komendanta tej jednostki)
 12. - podkom. Sebastian Kubiak na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu (dotąd Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu).

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu

Nowi szefowie komend i komisariatów na Dolnym Śląsku

Zmiany i roszady w policji na Dolnym Śląsku. Nowi szefowie w...

od 12 lat
Wideo

Protest w obronie Parku Śląskiego i drzew w Chorzowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Zmiany i roszady w policji na Dolnym Śląsku. Nowi szefowie w kilku dużych miastach - Wałbrzych Nasze Miasto

Wróć na wroclaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto